Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Életem legnagyobb sikerét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életem legnagyobb sikerét fikázza le a barátnőm?

Figyelt kérdés

A legjobb barátomnak van egy kis családi üzeme. Sajnos ő nem beszél angolul, inkább a kétkezi dolgokhoz ért, abban profi, nem is szeret/tud tárgyalni. Panaszkodott nekem, hogy xy anyagot nehezen szerzi be amivel dolgoznak, rosszul áll a cég emiatt. Én önerőből felkutattam neki egy külföldi céget, kértem angolul árajánlatot. A barátomnak megmutattam, nagyon örült neki, megbízott azzal, hogy bonyolítsam le a dolgot. Életemben először repülőre ültem klausztrofóbiásként, tök egyedül elmentem a vállalathoz angolul tárgyalni és még alkudni is sikerült. Meg is kötöttük a szerződést, mostantól ők szállítanak a barátom cégének, ahova bekerültem hivatalosan, mint 33,3%-os tulajdonos és én lettem a beszerző/tárgyaló!

Nem gondoltam, hogy képes vagyok erre, nagyon boldog voltam! A barátnőm nem örül ennek az egésznek, szerinte maradnom kelett volna a biztos munkahelyen mint angol nyelven beszélő telefonos supportos. Viszont nem is hagytam ott a munkahelyem egyelőre, de neki így sem tetszik a dolog. Szerinte hogy idézzem, ezt amit én tárgyalásnak meg komoly útnak írtam le, egy majom is meg tudja csinálni! Nincs ebben semmi nagy dolog, az emberek többsége repked manapság repülővel és mindenki angolul beszél a másikkal. Azt mondja ne bízzam el magam, semmi pláne nincs ebben.

A szüleim azt mondták nagyon büszkék rám most, de a párom akkor is közbeszólt, hogy ezt bárki meg tudná csinálni! Amúgy nem rosszindulatú ember, jószívű, éppen ezért kezdtem el gondolkodni, hogy lehet igaza van. Lehet másnak ez tényleg ilyen napi gyakorlat csak ami nekem óriási dolog.


Mit gondoltok?


2019. máj. 23. 10:12
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
15%
Lehet epp rossz napja volt csak.
2019. máj. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
6%
Hány évesek vagytok? :)
2019. máj. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
91%
Mindenkinek a saját nehézségeit kell legyőzni és saját magához képest fejlődni. A barátod üzemében érdekesebb és komolyabb a munkád, mint ügyfélszolgálatosként. Lehet, kicsit mégis irigy és féltékeny a párod.
2019. máj. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
92%
Irigy a sikereidre, ezért szólja le.
2019. máj. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
80%
Talán inkább a kockázattól félt. Közös lónak túrós a háta, ahogy mondják. Nem mindig olyan jók ezek a közös bulik. Az mindenesetre kicsit gyanús, hogy egy baráti szívességért cserébe csak úgy neked adja a cége egyharmadát. Ezzel nem a te teljesítményedet akarom leszólni, az tök jó, hogy ilyen talpraesett vagy, csak szerintem óvatosnak kell lenni ilyenkor. Lehet, hogy a barátnőd is inkább emiatt aggódik, csak hülyén fogalmazott.
2019. máj. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
47%

A lehúzós duma tényleg elég bántónak tűnik ez alapján.

Viszont nekem se lenne őszinte a mosolyom, ha a párom bejelentené, hogy mostantól a haverja bizniszében fog dolgozni...

2019. máj. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
81%
Én büszke lennék a barátomra sosem mondanék ilyet amit a te párod. Ez tőle irtó gáz. Ne legyen már ilyen irigy basszus csinálja meg akkor ő is. Az meg hülyeség hogy manapság mindenki beszél angolul. Én nem és nagyon rengetegen nem mert engem nem is érdekel ez a nyelv. Amúgy jó szívű? Ezt állítod de most nem azt mutatja hogy az lenne. Szóval ne hidd el neki hogy ez bárki majom meg tudja csinálni.
2019. máj. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
89%
Nem, ezt nem tudja bárki megcsinálni. A mai napig görcsben van a gyomrom, ha külföldre küldenek. Főleg tárgyalni. Nem az én világom.
2019. máj. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
17%
Ügyes vagy, de azért ez nem olyan szuper extra dolog.
2019. máj. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
61%
Párod egyébként mit dolgozik?
2019. máj. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!