Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen gyakori, hogy az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen gyakori, hogy az egyik fél csak magára költ?

Figyelt kérdés

Ma is volt itt egy kérdés, amiben a lány 750 ezret költött csak ruhára egy évben.

Nekem is van olyan lányismerősöm, aki szintén ruhaboltban dolgozik, szintén levásárolhatja a fizetését (70-80-90%-os árengedménnyel, szóval nagy mennyiségre kell gondolni, nem egy-két designer darabra), és volt, hogy már konkrétan tartozott a munkahelyének, mert jóformán a következő havi fizuját is levásárolta már.


A párja ott is húzza a száját néha, de végül mindig elintézi annyival, hogy "De hát megkeresi rá", meg "De hát egyszer fiatal", meg "De hát olyan boldog..."


Tényleg ennyi pasi van, aki ezt így lazán elnézi, mert olyan kis boldog az asszonyka?


2019. máj. 23. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Mi ezzel a gond?


Én egy informatikai cégnél dolgozom és rendszeresen vásárolok és a piaci ár alatt nagyker áron hozom haza azt amire szükségem van.


Nyilván amit te hoztál fel példának ott már az adott lány elvetette a sulykot.


Egyébként egyáltalán nem gyakori szerintem, hogy az egyik fél csak magára költsön..

2019. máj. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%

Apám simán elitta az összes fennmaradó pénz a szükséges élelmiszereken és a rezsin túl.


Viszont ismerek olyan nőt is amiről írsz.


Az ilyenek nemtől függetlenül szörnyű önző alakok.

2019. máj. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Ha az egész fizetését elkölti ruhákra az gáz. De, ha a pasijának jó, akkor jó. Mindneki úgy él, ahogy szeretne.
2019. máj. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%

Hát... Valahogy csak kiíródott a kérdés, szóval a pasinak se olyan jó. :D


Nem tudom, mennyire gyakori, én sosem csináltam ilyet, meg egyik párom sem.

2019. máj. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%

Nem hinném, hogy a másiknak olyan jó lehet, hogy egydül kell fizetnie a rezsit meg az összes bevásárlást és tulajonképpen el kell tartania a párját mert egy fillért nem ad bele a közösbe.

Az ilyen emberek baromi önzőek és igazából nem nőttek még fel, nagy gyerekek. Persze a párjuk is hülye aki hagyja nekik meg egyáltalán együtt van ilyen emberrel.

2019. máj. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!