Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lájkolja be a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lájkolja be a barátom minden lány képét facebookon?

Figyelt kérdés
Igazából a szebb lányokat lájkolja csak, akiket bulizgatás közben megismert. Én nem szoktam ilyenekkel foglalkozni, de furcsa, hogy minden buli után 1-2 lány ismerőssel több és általában kivétel nélkül lájkolja a képeiket. Kicsit rosszul esik, mert én nem szoktam egy napja ismert fiúk képeit lájkolgatni.

2019. máj. 24. 20:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Szerinted mit csinál azokon a bulikon?
2019. máj. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Mert egy a sok szociális média függő, kúrólájkot osztogató kisgyerek közül.
2019. máj. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Tehát csajozk, ismerkedik és kíváncsi. Fiatal még, ha menni akar, had menjen.
2019. máj. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%
nem veszed észre hogy megaláz? vágd ki hogy a lába se érje a földet ne hagyd hogy hűlyének nézzen. biztos röhög rajtad a lájkolt ismerőseivel, ne hagyd magad
2019. máj. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
jellemtelen senki lehet ha meletted ezt csinálja a nyominger
2019. máj. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ez valamilyen szinten megalázó veled szemben. Kérdezted már hogy ezt miért csinálja?
2019. máj. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Még nem kérdeztem meg, miért csinálja, mert nem akartam olyannak tűnni, akinek nincs más dolga, mint az ő ismerősi listáját bújni. De szerintetek nem alaptalan a gyanúm, hogy ő neki ezek a lányok tetszenek és ha lehet legalább egy estét eltölt(ene) velük. Azért nem értem ezt a részéről, mert senki sem erőlteti, hogy legyen kapcsolatban velem és ha neki én nem vagyok elég, biztos egyik szép lányt megkaphatná.
2019. máj. 25. 15:24
 8/11 anonim ***** válasza:

Jajj hat azert mert szeret es felesegul akar venni. Szerinted? :D

Te se csorgatod a nyalad fiukra, akkor minek turod?

2019. máj. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
11%

Az első néhány választ biztosan nagyszájú, felültetett fap*nák írták :D

Ember azért, mert egy buli után bejelöl valakit közösségi médián attól már 100% hogy dugja a csajt? Ne röhögtessetek már... Ennyi erővel akkor a barátod az összes iskolatársát, családtagját, nő ismerősét is dughatná - hiszen bejelölte őket facen.


Kérdezőnek:


Miért lájkola a képeit?

Hadd tartsak egy kis angol órát:


like=tetszik


Tehát ha megnyomja a like (tetszik) gombot, akkor tetszik neki a kép. Azért nyom rá, mert tetszik neki. A kép. Lehet, hogy a csaj is - de néhány lájkból nem lehet messzemenő következtetést levonni. Ennyi. Felesleges túlgondolni. Ha félre akar d*gni akkor félre is fog lájkok és bulik nélkül is. Ennyi.


Jobb alul a piros kézzel lehet lepontozni.

2019. máj. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tartok előzőnek én nyelvleckét, mert kriminálisan alacsony IQ-ja van. :D


ha a képen nincs más, mint pl. egy kutya, vagy egy arc, akkor neked a kép tetszik , vgy a kutya?

na ugye, hogy a csöcsöket meg a seggeket lájkolja. ;)


Kérdező: esélyes, hogy ha lenne alkalma, felhúzná őket a farkára. A bizós emberekkel nem érdemes foglalkozni, mert mindig ott a kfogás, hogy azért dugnak félre, mert részegek votak...

2019. máj. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!