Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg gond lehet egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg gond lehet egy olyan nővel, aki alá feküdt egy tipikus szexgép alfahímnek?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel ez a helyzet, összejött még a kapcsolatunk előtt egy tipikus izmos, szőke alfával, aki előtte legalább 50 nővel volt. Azt képzelte, hogy vele kapcsolatot akar, mert különleges neki.

1 éve vagyunk együtt, most tudtam ezt meg.

Egy nőkkel tapasztalt, immáron családos kollégám és apám is azt mondják, hogy az ilyen nő felejtős.

Ti mit gondoltok?

Volt még egy félig perzsa barátja is.


2019. máj. 25. 20:33
1 2 3 4 5
 21/47 A kérdező kommentje:
Pont azért is súlyos, mert nem egy alkalom, hagyta, hogy széthasználja egy ilyen alak és még észre sem veszi magát...
2019. máj. 25. 21:19
 22/47 anonim ***** válasza:
84%
Ooo draga naiv kerdezo. Probaltal mar oltasellenessel beszelni? Lapos foldessel? Hivovel? Gondolom eletedben eloszor probalsz valakit meggyozni valamirol. Adok egy tippet: egy kinos dolog elismeresehez nem elegendo egyetlen beszelgetes, ami az eddig bemutatott musorod alapjan gondolom egy szeretet nelkuli hetyke kioktatas volt. Iszonyat nehez az embereket ravezetni arra, hogy evek ota tevedesben elnek. Ez csak kitarto munkaval es szeretettel mukodik, te ugy tunik mindkettonek hijan vagy.
2019. máj. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
87%
Fuj de undormany vagy. Szethasznalja... Te tenyleg nem szereted ezt a lanyt. :( Ha van benned egy csepp irgalom, akkor legalabb ne alazd meg szakitaskor.
2019. máj. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
7%
Lollypop te vagy a hülye, meg a csaj, 80 IQ felett szerintem nem vernek át valakit másfél éven keresztül, én hozzám odajon egy kategoriakkal jobb nő, hogy akarok-e valamit egyből levagom hogy prosti, ő meg elhitte a mesét? Magából csinált prostit, ha nem fognad, szóval miért is különb egy prosti, mint egy férfi aki igénybe veszi azt és ráadásul nem veri át, hanem fizet érte, nem úgy mint ez az “alfa“ ?
2019. máj. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
13%
"Járnátok olyan fiúval, aki megdugott egy r_bancot" kérdés alatt a női kommenteket kifejezetten vicces lenne most idemásolni, ha nem törölték volna a kérdést.
2019. máj. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
88%

Vaaaaagy esetleg valóban volt köztük valami és nem csak hiszi, hogy együtt voltak?

Sok pasi van aki ennyire gyerekes. Egyébként szereti a lányt, csak nem meri felvállalni, mert milyen ciki a spanok előtt, hogy megállapodik vagy szeret valakit. Az imidzs ugye fontosabb. Ez nem teszi jobbá a srácot nyilván, viszont alapot ad annak amit a barátnőd mond.

Egy "alfahím" aki sorra húzza fel a különböző nőket hidd el nem fog senkivel sem másfél évig folyamatosan foglalkozni. Leépíti pár alkalom után. A barátnőddel nem ezt tette, tehát valóban volt valami közöttük. Akkor is ha ez nem volt éppen minta kapcsolat.

2019. máj. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
28%
Igen. Ez a nő felejtős.
2019. máj. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 A kérdező kommentje:

Ő alázott meg engem. Azt mondta, ő komoly kapcsolatos lány, más nem volt neki.


A fél ismerősi köröm rajtam röhög. Azt mondják, hogy még most is örömtől sírva rohanna a sráchoz, ha az füttyentene.

Nekem meg úgy adta elő, hogy ő szakított, mert nem működött hosszú távon, mert nem egyfelé haladt az életük, de az elején nagyon egymásba szerettek.

Amikor szembesítettem azzal, hogy az ismerőseim szó szerint a srác kis sz.opadék ingyenprostijának nevezték, csak annyit mondott, hogy nem érdekli és ezzel el volt intézve az egész.

2019. máj. 25. 21:30
 29/47 anonim ***** válasza:
16%
Ja és lollypop van jó példám is a nőknél, van egy ismerős csaj, ő is beleesett egy ilyen baromba, de tudta hogy szoknyapecér és nem akart a kovetkezo aldozatt lenni és inkább szenvedett egyedül, így is lehet csinálni. Egyébként én megbocsatanek ennek a csajnak is, csak akkor a férfiakat ugyanolyan bánásmódban reszesitsek, mert a múlt az múlt és mindenkinek van második esély.
2019. máj. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
87%
Igen, pontosan erről beszéltem. A srác amúgy szerette mint állat, tényleg több volt közöttük. Csak mivel ennyire gyerekesek a haverjai előttük nem merte ezt felvállalni. Nagyon sok kisfiú csinálja ezt. A csajnak "életem szerelme drága egyetlenem", a haveroknak meg "hagyjatok már, csak dugom a kis ribit". De valójában tényleg szereti, csak a társaságban nem ez a menő.
2019. máj. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!