Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg gond lehet egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg gond lehet egy olyan nővel, aki alá feküdt egy tipikus szexgép alfahímnek?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel ez a helyzet, összejött még a kapcsolatunk előtt egy tipikus izmos, szőke alfával, aki előtte legalább 50 nővel volt. Azt képzelte, hogy vele kapcsolatot akar, mert különleges neki.

1 éve vagyunk együtt, most tudtam ezt meg.

Egy nőkkel tapasztalt, immáron családos kollégám és apám is azt mondják, hogy az ilyen nő felejtős.

Ti mit gondoltok?

Volt még egy félig perzsa barátja is.


2019. máj. 25. 20:33
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
8%

A sok lehurrogó hozzá szólás a nőknek a véleménye egyértelmű.

Ráadásul semmi felháborított nem írtál szerintem !

Az a nő aki tipikusan ilyen férfiak alá feküdt valóban , azért állhat meg egy szerényebb adotságú férfi melett mert rá jött, hogy az alfák csak kezelgetni akarják nem kapcsolatot tőle, ettől ő benne még mindig élhet az , hogy ezekre vágyik. Azért mondom nem hiába vannak benned kételyek, de az 1 év alatt neked kell tudnod milyen ember is, hiszen te ismered !

2019. máj. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
89%
Bocs már kérdező, de jó nagy gané vagy, ha hagyod, hogy így beszéljenek a nődről. Kezd beigazolódni a gyanúm, hogy impotens vagy, de lehet csak tényleg agyilag nincs veled rendben valami. Mit vársz a csajodtól? Kösse fel magát mert a degenerált ismerőseid leugatják a háta mögött? Kinek mi köze van hozzá egyébként? Szakíts akkor vele, mindketten jobban jártok.
2019. máj. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
86%

"De nem fogja fel, hogy péppé lett alázva, ő azt hiszi, hogy a srác egy sima ex, akit ő dobott ki. :D"


Neked masszív kisebbségi kompkexusod van. Mutasd meg neki, mit hanytál ide, és te is rögtön ex leszel.

2019. máj. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező, az a gond azokkal akik jó emberismerőnek tartják magukat, és ezt fennen hangoztatják, hogy valami baromi nagyokat szoktak tévedni. De akkorákat el se hiszed, sokkal nagyobbakat mint az átlag. Te látom annak tartod magad, akkor valószínű olyan nagyon nem értesz hozzá.

"Nagyon utálom már ezt magamban, hogy azonnal átlátok ezeken a történeteken, hiába keretezi teljesen másképp a hölgy."


Szerintem inkább foglalkozz azzal amihez értesz, apáddal és "családos kollégáddal" együtt. (személyében az Isten szólá az égből, mert családos :D )


A másik meg, hogy elég sok mindenről tudok amit unokatesóm a haverjairól mesélt, és a legtöbb pasi, aki a barátnőjének a túl jó pasi exétől retteg, azoknak komplexusa van szex terén méret és egyebek miatt. És rosszul vannak ha belegondolnak hogy az illetővel jobb lehetett a csajnak. (Ami persze nem így van, mert attól hogy valaki"jópasi", lehet hogy egyszerűen a külseje miatt vonzza a nőket, és másban meg nem oké, pont ezért nincsenek komoly kapcsolatai)

Szóval szerintem lazítsál.

2019. máj. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
84%
Na én ezért nem beszélek az új pasijaimnak az exekről. Hiányzik egy ilyen rinya pasi a faxnak :)
2019. máj. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
88%

"Az a nő aki tipikusan ilyen férfiak alá feküdt"

Sok volt a redpill sracok. :D Magyar erettsegin erre nem adnak pontot. Maradjunk huek a tenyekhez: nem ferfiak, hanem egy darab, es nem alafekudt, hanem jartak. Az ide irogatok hazassagig orizgrtik magukat? Megis mi a megdobbento abban, hogy ket kapcsolatban levo fiatal lefekszik egymassal? Eskuszom ti nem a valosagban eltek.

Kerdezo, te meg veszelyesen hatarozatlan vagy. A kozvelemeny ide-oda taszigal. Az egesz sztoriban az a leggazabb, hogy folyton masokra hivatkozol, az apam igy, a haverok ugy, masok, masok, masok. Ordit, hogy masok velemenye mennyire meghatarozo es a megbecsultseged egy hajszalon fugg. Egeszen dobbenetes, hogy mennyire felsz a tobbi ember velemenyetol... Ideje volna nem a haverok es apu elvarasai szerint elni. ;)

2019. máj. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
20%
Vajon miért titkolják a nők a múltjukat?
2019. máj. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
87%
Kedves kérdező, a barátnőd szerinted kétszer tévedett (alfahim és félig perzsa). Szerintem meg háromszor (kis hülyegyerek az apukájával, a haverjaival és a családos szentel) Remélem magadra ismersz, és remélem a barátnőd már csak exként gondol rád is. Nálad azért elég nagy a kettős mérce: Egy nőkkel tapasztalt, immáron családos kollégám . Szóval a nőkkel tapasztalt családosnak hiszel, a férfiakkal tapasztalt barátnődnek meg nem. Nekem nem kettő volt mielőtt férjhez mentem, mégis 10 éve együtt vagyunk és szeretjük egymást! De megfordítva a kérdést, szerinted jobb ha találsz egy szüzet aki még tapasztalatlan és a második gyerek után jut majd eszébe hogy ő tulajdonképen még nem is élt. Jobb az ha majd akkor fut az alfahimek után? Sok hasonlót láttam. Gondolkodj el ezen. A barátaid meg eléggé befolyásolnak téged, miközben alig várják hogy lepattinsd a barátnődet, hátha lesz nála esélyük!
2019. máj. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
87%
Már ne haragudj, de ha a barátaid csak egy icipicit is tisztelnének téged, akkor nem engednék meg maguknak hogy így nyilatkozzanak a barátnődről. És te ezt még el is tűröd. Nem semmi piskóta vagy!
2019. máj. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
53%
Áh, dehogy...
2019. máj. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!