Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jó dolog elmondani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó dolog elmondani az új kapcsolatunknak milyen volt a régivel?

Figyelt kérdés

Akik elmondták milyen volt a régivel meg bánták ezt?

Akik pedig nem miért döntöttek így?



2019. máj. 26. 21:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én a #7-tel értek egyet, a saját példámból kiindulva.

Nálunk ez úgy volt, hogy neki jó, harmonikus kapcsolatai voltak, egyikükkel konkrétan a mai napig váltanak egy-egy emailt néha. Nekem két kapcsolatom volt előtte, mindkettő rémes, szexuális traumák, ilyesmi... Szóval én elég sokat beszéltem arról, hogy mit éltem át, mert fontos volt, hogy megértse, honnan indulunk. Nem is volt könnyű az elején, de megérte, meggyógyultam, és nagyon jó vele, de ehhez az kellett, hogy mindenről tudjon.

Az ő részéről erre nem tartok igényt, nekem elég annyi, hogy ő boldog volt a párkapcsolataiban. Nem is akarok hallani erről többet, most azt feszegessem, hogy mi minden volt csodálatos, aztán meg fejlesszek komplexusokat, hogy úristen, velem biztos nem olyan jó neki? Neki most velem jó, különben nem lennénk együtt. másra nem vagyok kíváncsi, és őszintén szólva szerintem nincs is hozzá közöm.

5 éves kapcsolat.

2019. máj. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 22:25

Vagy is leírtad, békén hagyjátok a múltat, működött volna a kapcsolat, de neked kellett a múltja.

2019. máj. 28. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!