Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rossz anya leszek majd ez miatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz anya leszek majd ez miatt?

Figyelt kérdés

Előfordulhat hogy rossz kategóriába írtam ki a kérdésem, de szeretnék választ kapni a kérdésemre.

Sajnos nagyon magam alatt érzem magam, és szükségem volna valakinek a bíztató szavaira még ha megoszló lesz is a véleményetek.


Fiatal nő vagyok, 22 éves, jelenleg 2 éves kapcsolatom van. Eddig egészen addig azt hittem minden sínen van velünk kapcsolatba, és hogy tényleg ezzel az emberrel szeretnék majd családot.


Párom anyósoméknál lakik még jelenleg, akinek a lányától van 2 gyermeke.


Nincs velük problémám, mindig megpróbáltam velük a legrendesebb lenni, mert magam bőréről tudom hogy milyen nehéz ha otthon anyagi problémák vannak, így próbáltam mindig a kamaszlánykát is támogatni, és a 4 éves kislányt is folyamatosan dadálni, foglalkozni vele, annak ellenére hogy mindkettő nagyon neveletlen.

Az egyik iskola kerülő, és folytonosan belekeveredik valami ügybe. Hajlamos arra is hogy összetöri a cuccait hogy újat kapjon,például ebben az évben 5 telefont eltört "véletlen", most pedig a két hete kapott mobilt ejtette a wc-be. Rendben, nem is akarok ítélkezni.


A minap a pároméknál voltam, a kis leányzó fent volt. Mármint a kis törpilla,akit nagyon szeretek, viszont mint nő, én azt mondom kicsit jobban kellene fogni. Nem hagyni pl hogy földhöz vágja magát, vörösödő fejjel hisztizzen a boltban, meg rongáljon.


Nem szóltam bele a nevelésébe de nem az én dolgom. Azonban tegnap én vigyáztam rá míg anyósom egésznap ugrált le-fel mert nem foglalkozott vele a párom pedig füvet nyírt, közben főztem, sütöttem neki a kislánynak.


Van egy kismacskájuk a pároméknál. Olyan 6 hetes lehet,a kislány kiszedte az alomból és egyszer csak hozza be a teraszról, mondtam neki szépen hogy finoman simogathatja, de óvatosan mert pici.

2 perc alatt elunta a macskát, elkezdte a nyakánál szorítva fogni és az előtér ajtóból csak úgy neki vágta a fából készült falnak a teraszon, csak úgy koppant az a kismacska, és bevágta az ajtót. Neki állt hisztizni hogy ronda ez a macska csak úgy pakolt volna elé mindent torlasznak hogy nehogy bejöjjön.

Én szépen rászóltam de vágta magát a földhöz meg , meg neki nem tetszik a macska és nem értette meg ne pakoljon az ajtóba

....

Én úgy gondolom, mint nő, mint majd leendő anya ezt nem szabadna engedni, én csak felszedtem a földről és megmondtam neki hogy ezt most azonnal belehet fejezni ezt a hisztit. Szerintem én mióta az eszét tudja én pesztráltam ezt a lányt,mindig megleptem alkalmakkor, szeretgettem és sok időt töltött velem. Szerintem egy gyereket nevelni kell, nem mondtam üssék agyon, de meglehet neki mondani nem szabad. A párom és anyósom pont akkor jöttek be,a szemükben pedig én voltam a rossz hogy egyáltalán hogy merem és hogy bánhatok így egy gyerekkel, mennyire rossz anya leszek... Stb. Akkora balhé lett belőle mintha a lelkét kiráztam volna annak a gyereknek, nem az én dolgom nevelni de most hagytam volna megölje azt a kis állatot? Állandóan a függönyt letépi stb. Tvt lökdösi. Azt mondták ne merjem egrecérozni még egyszer.. Mintha rosszat tettem volna.


Ti mit gondoltok erről?


2019. máj. 26. 22:29
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Menekülj! Egyébként elég irónikus, hogy te foglalkozol a párod gyerekével, te sütsz, főzöl neki, te tanítgatod, te vigyázol rá, miközben a saját apja meg nagyanyja nagy ívben tojnak rá. És akkor még neked mondják, hogy milyen anya leszel...


Ez a gyerek el van b-szva, nem tud viselkedni. Én is voltam 4 éves, a húgom is volt 4 éves, voltak állataink, és soha nem jutott volna eszünkbe nekivágni a falnak, vagy akár csak durvábban nyúlni hozzá. Teljes mértékben igazad volt, hogy rászóltál, és ha ebben partner lenne az apja meg a nagyanyja is, akkor lenne rá esély, hogy normális ember lesz belőle, mert jelenleg egy elkényeztetett, frusztrált kis p.csa.

2019. máj. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

A párom a nagybátya, mert a nővére szülte a kislányt de az egyik gyerekével sem foglalkozott vele.


Én azt gondolom ha a gyerek rám van bízva ( vagy ha magam vállalom a felügyeletét) akkor az én felelősségem az is, hogy épségbe legyen , egyen rendesen stb. Nem az én felelősségem nevelni , de szerintem rászólnom finoman van jogom vagy ha valami baj éri akkor ahhoz se lenne közöm?


Az a baj sokszor a nagymami is sokszor elvállalja azt mindig rám hagyja, megy jobbra balra el ide el oda.

Amikor elutaztunk is a párom családjával, az anyja a picinek se megfürdetni napok óta aki akkor 2 éves volt se megetetni. Én vezettem a kislányt asztalhoz, etettem meg és hasonlók. Szemem rajta mindig. Nem hálát várok én érte, de az anyja ott ült bagóval a szájába órákig mint aki jól végezte dolgát, 2 óra múlva meg átfordul a másik felére, és észre se veszi ha a kislány kaviccsal dobálja a vendéglátónk szintén pici fiát.

2019. máj. 27. 11:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!