Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek egy ilyen bonyolult helyzetben? :/

Figyelt kérdés

Nos hát..Nemtudom miként kezdhetném el..Talán azzak hogy kérnék mindenkit hogy ne ítéljen el,mert énis tudom hogy ez rohadtul nem helyes,és mindennap eszembe jut hogy nem kéne.

Na de történetünk úgy kezdődik hogy a nőveremnek volt egy barátja 2 éve.Szakítottak de még mindig szereti.

A volt barátjának a családja és a mi családunk olyan volt mint egy nagy család.

Én nagyon jóba vagyok mái napig az testvérével.

Szoktam is járni hozzáju ha hazajönnek külföldről.

És itt jön a probléma ami lassan egy éve nyomja a lelkemet.

A tesóm exe bevallotta tavaly nyáron hogy azért nem kezdett ki velem mert mégis csak a nővéremmel volt együtt.

De az az este után mindennap beszéltünk,és valami megváltozott..Mindig úgy tekintettem rá mintha a bátyám lenne,de az az este után másképp kezdtem tekinteni rá,és nem értettem miért és mi ez amit érzek.Olyan képtelenségnek tartottam hogy mindketten ugyanazon a napon 'megtetszünk egymásnak' de így történt.

Szóval a lényeg elkezdtünk vonzódni egymáshoz,olyan szinten hogy nemtudom szavakkal elmondani.

Télen mikor találkoztunk ahogy megláttam elöntött a vágy,csodálom hogy nem olvadtam el ott instant.

Tudnátok milyen érzés volt..Ahhh..és láttam rajta hogy ő is ugyanazt érzi amit én..

De most emberek,nagyon szar ember lennék?1 hónap múlva újra találkozunk és én abban reménykedek hogy lesz valami

..tudom hogy nem helyes de én ilyet még sosem éreztem.



2019. máj. 29. 11:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
A helyes döntés sokszor nem a könnyebb utat jelenti. Ha meg akarod tartani a tartásodat és a testvéri kapcsolatodat, akkor mielőtt bármit is tennél a sráccal, őszintén beszélj róla a nővéreddel. Az érzéseidről nem tehetsz, de arról igen, hogy mit kezdesz velük, mert az csak döntés kérdése.
2019. máj. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%

Ha a testvereddel kozosen egyeztek meg a szakitasrol es bekeben valtak el, szerintem nincs vele problema. Engel pl nem zavarna ha a noverem osszejonne valamelyik exemmel, ha neki ez kell. Altalaban akkor van baj ha az adott szemely meg nem lepett tul a kapcsolaton, de ez 2 ev tavlatabol nem hiszem hogy lehetseges..

De en mindenkepp leulnek beszelni a tesommal.

2019. máj. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Én itt csak valami ömlengést olvasok nem kérdést.
2019. máj. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
61%
En mit tennek? Valasztanek vki mast marha surgosen, mert ebbol ugyse lesz komoly dolog, masreszt jo gusztusod van ha az a farok kell, ami a tesodat pumpalta! :) csak gondolj bele.. jo sokszor lefekudtek, te most azt a nyalokat fogod kapni, amit a noveredbe martogattak!... van meg gusztusod?
2019. máj. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
73%
Haverom exével sem, nemhogy a testvéremével
2019. máj. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%
Barát, csaladtag volt vagy jelenlegi partnere, illetve olyan szemely, akirol tudom, hogy tetszik neki az eletben fel nem merulne, mint az en lehetseges partnerem.... Alapszabaly.
2019. máj. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
79%
Én nem bíznék meg ebben a pasiban. És beszélnék erről a tesómmal.
2019. máj. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
74%

Inkább nem írok semmi, mert lehet bannolnak.

De basszus! "Családtagba" vagy szerelmes? Hűha...


Szépen sorjában. Megvolt a nővéred, majd te, majd lehet anyukád.


De te döntesz! A tartásod fontosabb vagy egy gyüttment. Ha belemész, lehet egy örök életre elvágod magad néhány embernél.

2019. máj. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%

Azt irod meg mindig szereti

...ebbol arra tudok gondolni, hogy a novered reszerol nem volt komoly a szakitas.

Egy biztos: nincs az a ferfi, aki miatt megbantanam a testveremet! Mar az elso probalkozasnal kozoltem volna vele, hogy Fiacskam, te a noverem exe vagy, allj le! Attol meg nem kell felrugni a port, sot! Pont azzal rugod majd fel, hogy osszejossz vele. Nem fognak jo szemmel nezni ratok, plusz a novered is elfelejtheted egy eletre. Ez 100%! Jol gondold meg, hogy mit fogsz lepni.

2019. máj. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
80%
Inkább ne!Keress valaki mást!
2019. máj. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!