Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom nem engedi, hogy szakítsak, erőszakos velem, és most már más is bejött a képbe! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Több, mint 2 éve együtt vagyunk, és ez alatt a 2 év alatt szinte mindent megélt a kapcsolat... Megcsaltuk egymást még talán 1,5 éve, nincs bizalom, nem megyünk sehova bulizni sem, ellaposodott a kapcsolat, heti szinten kiderül valami hazugság róla, sokszor megbánt a mai napig, és ami a legdurvább, hogy nem csak veszekszünk, hanem verekszünk egymással. Én belefáradtam ezekbe, és bevallottam már neki, hogy nem szeretem már jó ideje. Hónapok óta próbálok szakítani, de egyszerűen nem megy, mert élőben mindig lefog, nem enged ki a házból, pofozkodik, visszalök az ágyra, és egyszerűen nem tudok mit kezdeni vele. Ezen kívül elkezd sírni, azt mondja, hogy csak én vagyok neki, ne tegyem tönkre az életét, hiába jár pszichológushoz stb, és hiteget, hogy majd minden jó lesz.. Legutoljára, mikor nála voltam, nagyon felidegesített, hogy nem enged haza erőszakkal, és én is megpofoztam, ezután pedig ellökött az ágyra, rámmászott, és a torkomnál fogva verte a fejem az ágyba..miután nagy nehezen hazaengedett, akkor is megígértette velem, hogy nem szakíthatok... Nagyon félek már tőle, amikor szakítottam, mindig letiltottam 5 helyről minimum, de akkor is talál valami kiutat, és olyanokat írkál, hogy most azonnal menjek ki a házam elé, vagy bemászik, és cirkuszol a szüleimnek... Mivel azt se szeretném, inkább engedek neki, de így meg soha nem szabadulok meg. Nem vagyok biztonságban, félek tőle, nem szeretem...

Viszont talán 2 hete megismertem egy másik fiút, és 2 napja írkálok vele intenzíven (idáig valahogy sikerült eltitkolnom, az alap dolognak számít, hogy megnézi a telefonom, és verekedni kezd, ha nem engedem), és ettől az új fiútól újra úgy érzem magam, mint egy 14 lány, mindig megörülök, amikor ír, élvezem ha félreérthető szövegeket kapok tőle, látszik rajta, hogy nem hanyagol engem, és talán tetszem is neki. Viszont az a gond, hogy biztos meg fogja tudni a párom, és nem akarom az új fiút letiltani, vagy veszekedni vele(volt erre is példa, ahogy addig erőszakoskodott velem, amíg le nem tiltottam valakit) Egyszerűen utálom ezt az egész helyzetet, és nekem sincs eszem, hogy újra és újra szóbaállok vele, és ugyanazt lejátszuk minden hétvégén, de mivel félek tőle, mindig eléri a céljait... Mit tegyek? Már mindennel próbálkoztam.

18 évesek vagyunk mindhárman


2019. máj. 29. 12:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ilyenkor jó amikor roma apukád van , mert az még a sittől sem fél, de elintézi a szemét ládát az 100%.

Amúgy amondója vagyok , hogy a rendőrség a legjobb megoldás , annak nincs értelme , hogy az áldozat rokonait csukják le.

2019. máj. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ne menj át hozzá! Ha meg odamegy rendőrség es szülői beavatkozás.
2019. máj. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!