Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfi vagyok. Mit tennétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi vagyok. Mit tennétek, ha a barátnőtök indulatos állapotba kerülne féltékenységi feltételezések miatt és adna egy pofont? Elküldenétek a francba vagy adnátok még 1 esélyt?

Figyelt kérdés
A 3 éves kapcsolatunk alatt többször volt olyan, hogy szakítottunk. De mindig visszafogadtam páromnak. 40-es éveinkben járunk, van bőven tapasztalatunk társas kapcsolat terén. Azért ilyen eset eddig nem történt köztünk. ez egy hete történt. Így utólag arra hivatkozik, hogy gyógyszert váltott és a gyógyszernek lehetett mellékhatása az agresszivitás. Én ezt kétlem. Szimplán rátört a féltékenység. Szeret, de ez a pofon akkor is félelmetes. Ez szerintem nem fér bele egy normális párkapcsolatba. Szakítani akarok vele végleg. Kíváncsi vagyok, hogy nálatok mit váltana ki egy pofon, a problémák megbeszélése helyett.

2019. máj. 29. 15:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem férf bele.


EGY esélyt kapna, de ezt komolyan átbeszélnénk.

2019. máj. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!