Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfi-nő barátság a házastársa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi-nő barátság a házastársak szemszögéből. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Feleségemmel tizenéve vagyunk házasok. Jó házasság, egyikőnk szerint sincs gond vele. Kb. 5-6 évvel ezelőtt egy versenyen megismerkedett egy férfival, akivel első pillanattól kezdve nagyon jó barátok lettek. A férfi is nős, állítólag jó a házasságuk. Ez a barátság azóta is tart. Közös sport, közös érdeklődési kör, tök egyforma, különleges humor stb. Még külsőre is hasonlítanak. Eleinte nehéz volt elfogadnom ezt a hirtelen jött, szoros barátságot, de látom, hogy mi miatt ilyen jó a kapcsolat. Olyanok, mintha testvérek lennének. Látszólag a srác felesége sem problémázott. Viszont pár hónapja egyszer négyesben vacsiztunk. A barátok befejezték egymás mondatait és kiderült, hogy külön nyelvet beszélnek, amit mi nem értünk. Én ezt eddig is tudtam, de a srác felesége elborult és az este után választás elé állította, hogy vagy ő, vagy a barátság. Azóta csak ritkán beszélnek a feleségemmel, de mindkettőjüket megviseli az "eltiltás".

Mit tehetnék? Hívjam el a nőt egy kávéra, hogy beszéljek vele, vagy ne avatkozzak bele? Én már nem vagyok féltékeny és sajnálom ezt a barátságot, ami látszólag jót tett a feleségemnek és hiányzik neki. Mit gondoltok? Hogy lehet kezelni egy ilyen helyzetet?



2019. máj. 30. 10:15
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

A "közös nyelv" úgy értendő, hogy olyan, mintha egymás gondolataira válaszolnának. Ezt nem tudom leírni. Beszélnek valamiről, amit én nem értek. A beszélgetés fele csak a fejükben zajlik. Nem láttam még ilyet. Nem dugnak, ebben biztos vagyok. Kicsit olyanok, mint az ikertestvérek.

Persze, irigy vagyok kicsit a kapcsolatukra, de nem vagyok híve az elfojtásnak. Vagyis kétlem, hogy kevésbé fogják szeretni a másikat attól, hogy külső kényszer miatt nem beszélnek és nem találkoznak. És nyugodtan mondhatja bárki, hogy hülye vagyok, de úgy gondolom, hogy a feleségem úgy maradjon velem, hogy velem akar maradni, nem pedig azért, mert eltiltom valakitől, akivel jobban szeretne lenni.

Nem gondolnám, hogy el akarna hagyni. Nem nagyon van tabu téma. A barátjáról és bármi másról is nyíltan beszélünk.

2019. máj. 30. 15:43
 12/15 anonim ***** válasza:

Pedig az ember úgy van összerakva, hogy akivel nem találkozik hosszú ideig, azt elfelejti. Nyilván emlékszik rá, csak egyre kevesebbszer gondol rá, egyre kevésbé hiányzik. Ezért lehet túllépni azon, ha elhagynak, de még az özvegyek is szerelmesek lehetnek újra.

A feleség jól döntött, ha tényleg nem találkoznak többet, akkor megmentheti a házasságát. Mert előbb utóbb egymás karjában kötnének ki.

2019. máj. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
92%
Ezt az oldalt a tinik uralják, kérdező. Ők még idelisták, hisznek a férfi-nő barátságban.
2019. máj. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A lepontozgato tizenevesek kerem hagyjak el ezt a beszelgetest. Gimiben meg lehet lelkitarsazni meg legjobb barizni, de itt most egy felnott ember kert tanacsot.
2019. máj. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Mindenkinek ment a zöld kéz, aki válaszolt.

Az egyik válaszoló írta, hogy dugjam meg a srác feleséget. Na ezen jót röhögtem :D sajnos nem tehetem, mert nem tetszik, ráadásul nem is szimpatikus a hölgy. Viszont nem fogok beleavatkozni a történetbe.

Köszönöm mindenkinek a választ.

2019. máj. 31. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!