Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után mit csináljak?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lány többször is találkoztam vele mire rendesen elhívtam randizni .Nagyon okos és csinos lánynak tartom . A 2. randin már nálam aludt mert nem tudott volna haza menni de nagyon nem is akart . Viszont nagyon szeretett volna szexelni amit én meg elutasítottam azzal h még csak a 2.randi de fő indokom inkább az ,hogy korán el megyek és nem akartam ,hogy egyből csalodni keljen bennem ezt megismbeszéltem vele még az nap este elfogadta és megértette a helyzetemet. A 2.randi után teljesen megváltozott a beszélgetesunk ,régebben éjjel-nappal beszélgetunk ,ha elakartam hívni kövi randira mindig valami programmal lemondta most meg ha én nem irok rá nagyon nem is válaszolna .Egyből a arra tudtam következteni , h akkor még is baj volt h nem szexeltunk . A 2.randi utan 3 héttel már nagyon zavaró volt h mindig én keresetem beszélgetésunk is olyan volt h nem jutottunk el A-ból B-be így az nap nem irtam rá majd este megkaptam tőlle az a kérdést mi van elfelejtettél? valaszoltam neki majd megkérdeztem tőle h baj van ? nyugottan megmondhatod ha már nem szeretnél vele találkozni /beszélni és akkor mindenki megy tovább a saját utján .A válasza az volt ha bár mi lenne akkor már rég megmondta volna . Amióta ezt megbeszéltunk úgyan ugy folytatja ezt teljesen érdektelenek és lerázosak a beszélgetésunk. Ezek után mit csináljak? és vajon mért csinálhatja ezt? F23

2019. máj. 31. 23:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem engedd el a csajt.


Leleszek pontozva, de voltam hasonló helyzetben. Bejött a srác, de még nem voltam szerelmes, hasonlóan visszautasított, ott volt egy törés hogy nem tetszem neki igazán. Majd elmondta az okát az alapból csalódott szerény személyemnek, az meg kb úgy jött le, hogy nincs szex mert szarnak tartom magam benne, de azért várjunk még, hogy később legyen szar. Ha megpróbálta volna lehet jobban alakul. Voltam már olyannal akinek volt péniszorientált problémája és nem okozott gondot.

2019. jún. 1. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
43%

Mit jelent az a szó, hogy kanol?? Úristen, rém primitív ember vagy 4x százalékos.

És miért a kérdező a hibás, hogy nem feküdt le a csajjal? Ha meg lefeküdt volna, akkor meg az lett volna a baj. Undorító hozzáállásotok van a nőkhöz.

Kérdező, hagyd ezt a csajt, csak a szexre kellettél volna neki, nem kapta meg, ennyi. Nem kell ebbe többet belemagyarázni, mint ahogy az előző tette, jajj így törés meg úgy. Mi ezen akkora törés? Feministaként írom: Ha egy pasinak mond nemet a nő és ezért a pasi eltűnik, akkor ő nem lehet, hogy összetört lelkileg és nem csak meg akarta dugni? Vagy a pasiknak nem lehetnek érzéseik? Nem is lesznek, mert egyfolytában sulykoljátok a normális pasikba, hogy úgyis csak szexre mész, úgyis csaló vagy, úgyis... Blabla.

2019. jún. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
61%

Baratommal egy facebook poszt alatt ismerkedtem meg. 1 heten belul talalkoztunk is. Beszelgettunk, es aztan elvitt vacsorazni. Ujabb 1 het mulva mar nala aludtam, es le is fekudtunk. Ez 7,5 eve volt. Azota is boldogan, harmoniaban elunk egyutt.

Konkluzio: ha valakivel osszeilletek, akkor tok mindegy, hogy 1 het vagy 5 het utan fekszel le vele, nem ez alakitja a kapcsolat minoseget.

32N

2019. jún. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
73%
Felhívtad lakásodra, ő nagyon szexelni akart, te pedig nem, valami eltört benne. Most őszintén, miért keresel valakit hetekig, aki le se toj? Egyértelmű az üzenet, hogy ezek után nem akar tőled semmit, bármit tehetsz. Hagyd békén, lehet idővel majd nyit feléd, ha nem akkor keress mást.
2019. jún. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!