Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy érdemes kezelni a pénzügy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érdemes kezelni a pénzügyeket, ha én még tanulok, párom már dolgozik?

Figyelt kérdés

20 éves egyetemista vagyok nappalin, párom 30 éves dolgozik.



Össze fogunk költözni a nyáron. Nekem nincs értelszerűen még saját fizetésem, szüleim támogatnak a diplomáig.


Szülhet ez negatívumokat, hogy én még 2 évig tanulok, és páromnál élek?


Anyuék adnak havi 20-30 ezret (zsebpénz), és párom fizetné a többit, ami együttlakással jár.



2019. jún. 9. 15:28
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
65%
Ha nektek ez így jó, akkor csináljátok így. Nekem lesülne a képemről a bőr ilyen helyzetben. Ahhoz vagyok szokva, hogy arra költök, amire van pénzem.
2019. jún. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
# 11 sajnállak, valszeg soha nem élted át, hogy valaki önzetlenül, szívjóságból ad neked.
2019. jún. 9. 16:07
 13/23 anonim ***** válasza:
71%
Kérdező! A 10 éves is iskolába jár, és te is. Egy felnőtt ember szemében a 10 éves is egy eltartásra szoruló gyerek, és te magad is az vagy. Semmi különbség ilyen szempontból közöttetek, ha hiszed, ha nem.
2019. jún. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

# 13 pedig biztos lehetsz benne, hogy van!


én 2 év múlva jogász leszek, egy 10 éves 2 év múlva is még az általánost tapossa. ;)

2019. jún. 9. 16:09
 15/23 anonim ***** válasza:
24%

6. vagyok.


Most komolyan, realistán!


Egy párkapcsolatban, a FÉRFI,...de akár egy NŐ is, igen is segítse a párját, akár anyagilag IS!


Ez befektetés, befektetés a (remélhetőleg) közös jövőjükbe. Hiszen a MOST kereső félnek is jól jöhet, ha a párja diplomás lesz, és azzal (ha nem büfés)a KÖZÖS életüket segíti.


A "Leégne a pofámról a bőr, ha eltartanának, mert én már az oviban is a saját taknyomból készült szobrokat árultam, hogy legyen lakásom!" válaszolók meg kit érdekelnek?

2019. jún. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
84%
Ha a párodnak nem probléma, akkor mit érdekel idegen emberek véleménye?:D Úgyis csak az jó neked, aki egyetértően bólogat.
2019. jún. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

# 17 vajon belőled miért vált ki frusztrációt, ha engem eltart a párom+szüleim, míg diplomázok?


ez érdekesebb kérdés, hogy te erre miért ugrasz.

2019. jún. 9. 17:09
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked ez nem okoz semmiféle problémát miért kérdezed? Neked nem kell semmiféle anyagi dolgokat kezelni, eltartanak és kész. Aztán meg majd jogászkodsz és te is keresel. Ennyi.

A kérdésedre viszont választ kaptál akkor is, ha nem neked tetszőt: igen, szülhet negatívumokat.

2019. jún. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
78%

Inkább az az èrdekes, hogy mièrt tetted fel a kèrdèst, ha csak azt fogadod el, ami neked ad igazat?

Igenis sok negatívuma lehet, sőt általában van is. Nagyon nagyon ritka, hogy ez úgy valósul meg, ahogy te most elkèpzeled. De majd megtapasztalod.

2019. jún. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 érdeklődő63 ***** válasza:
11%
szerintem javasold azt hogy legyetek közös kasszán. tedd be te is a muteréktől kapott lóvét és ő is a keresetét. és kezeld te az egészet. ez így korrekt. ő dolgozik nem ér rá vásárolni ilyenek. te meg mindent nyugodtan meg tudnál oldani. a nők nagyon ügyesen bánnak a pénzzel. ha 30 elég egy hónapra akkor az övét is ügyesen beosztanád. meg amúgy is a nőnél a pénz helye. és a közösből adnál neki zsebpénzt. lényeg hogy törekedj arra hogy egyenrangú partner legyél a kapcsolatba és ne engedd hogy ha például vásároltok akkor ő fizessen te meg álljál melette mert az megalázó. tehát közös kassza te kezeld a lóvét ő meg dolgozzon. ha szép diplomás nő kell neki akkor melózzon mint az állat. meg különben ha diplomá
2019. jún. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!