Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy érdemes kezelni a pénzügy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érdemes kezelni a pénzügyeket, ha én még tanulok, párom már dolgozik?

Figyelt kérdés

20 éves egyetemista vagyok nappalin, párom 30 éves dolgozik.



Össze fogunk költözni a nyáron. Nekem nincs értelszerűen még saját fizetésem, szüleim támogatnak a diplomáig.


Szülhet ez negatívumokat, hogy én még 2 évig tanulok, és páromnál élek?


Anyuék adnak havi 20-30 ezret (zsebpénz), és párom fizetné a többit, ami együttlakással jár.



2019. jún. 9. 15:28
1 2 3
 21/23 érdeklődő63 ***** válasza:
16%
szóval még annyit hogy a diplomáddal két év múlva lehet kétszer annyit keresel mint ő. úgyhogy ez már alap arra hogy most is teljes értékű tagja legyél a párkapcsolatodnak és ne érezd emiatt eltartottnak mert két év múlva te leszel a domináns kereső a családban. a károgókkal meg ne foglalkozz irígység és a butaság keveréke vezérli őket.
2019. jún. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Közös kassza hogyne 😄

A negatívívumokat napestig lehetne sorolni. De mivel nem ismerem a kapcsolatotok, a párod szemèlyisègèt, így nem kezdek bele, nem tudni nálatok mi valósul meg. De valami meg fog, az boritèkolható, ha tetszik, ha nem. Majd rájössz. Erről szól a "nagybetűs èlet", döntèseket hozunk, tapasztalunk, tanulunk belőle, viseljük a következmènyeket.

Ebben nincs semmi rosszindulat, meg frusztráció, mint ahogy a valószínüsíthetően a többi válaszadónál sincs, csupán már nem 20 èvesek vagyunk, több dolgot láttunk, hallottunk, tapasztaltunk meg, ezèrt vagyunk azon a vèlemènyen, amin.

Hidd el pár èv múlva már te is teljesen máshogy fogsz gondolkodni mint most.

2019. jún. 10. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
mi pontosan ezért nem költöztünk össze addig amíg nem kezdtem el dolgozni. akkor ismerkedtünk meg mikor ő már dolgozott én meg egyetemre jártam (fogorvosi) így a nyáron kívül esélytelen volt a munka. de nem is szerettem volna, hogy ő tartson el, pedig volt lakása mikor már megismerkedtünk. nekem ez nem fért volna bele
dec. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!