Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menni vagy maradni?

Figyelt kérdés

Van egy 5 éves kapcsolatom,2 éve élünk együtt. Amit tudni kell rólam hogy nem igazán volt komoly kapcsolatom mert hosszútávon ráunok az emberekre akikkel sok időt töltök. A jelenlegi párommal esküvőt és családot terveztem de az utóbbi 1-2 hónapban sok stressz éri és mindig rossz a kedve. Úgy érzem nem tudok segíteni neki hiába próbálom. Nagyon szeretem mint embert hiszen ő a legjobb barátom de a kapcsolatunk nem olyan mint eddig. Nincs kedvem odabújni sem vele lenni.

Elbizonytalanodtam. Nem akarom hitegetni de rossz döntést sem szeretnék hozni. Az igazság hogy nagyon nehéz együtt élni. Nem szoktunk veszekedni, igazi háziasszony de nekem nehéz másokhoz alkalmazkodnom. Nem tudom mihez kezdjek. Szerintetek?


26f


2019. jún. 10. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Az esküvő az jóban rosszban... Nem ő tehet arról hogy stresszes! Vegyetek ki egy pár nap szabadságot és mennyetek el szórakozni. De kérd meg hogy ne foglalkozzon semmivel se csak azzal hogy jól érezze magát. Szerintem jót tenne mindkettőtöknek. Nekem is így van hogy semmi kedvem a páromhoz ha szar a kedve...meg a párom is ilyen. De mi teszünk azért hogy jobb legyen. És meg se fordul a fejünkben a szakítás. Próbáljatok kiszakadni a hétköznapokból. És ne úgy állj ehez hogy semmi kedved vagy bármi ilyesmi... Ha ez nem működik, és az alatt a pár nap alatt se lesz kedvetek egymáshoz akkor hagyátok egymást.
2019. jún. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az hogy 1-2honapja stresszes az semmi. Ha főleg régóta jártok. Egy gyerek is stresszel jár hidd el. Ülj le vele beszéld meg vele. Kérdezd meg mi baja ha most elhagyod ezért akkor azt fogja gondolni hogy a bajban magára hagyod nem számíthat rád. Ez is fontos. Ha persze fontosnak tartod a kapcsolatodat.
2019. jún. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért mert stresszes meg nemazr jelenti hogy el kell válnotok. Beszélgess vele ezekről a dolgokról. Ha minden más jól működött eddig es az elő akadálynál lelépnél mi lenne ha még gyermeketek is lenne? Ott aztán aludni is alig aludnátok éjszaka honapokon keresztűl, mégnagyobb stresszel járna nem csak a kialvtlanság, a vele járó összes többi dolog.
2019. jún. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2 éve éltek együtt és csak az utóbbi 1-2 hónapban jött rád ez hogy nem tudsz már alkalmazkodni? Valószínűleg azóta amióta a barátnőd stresszes.


Ha menteni szeretnéd ezt a kapcsolatot akkor a barátnőd stresszésségének okát keresném meg és azt oldanám meg. Ha ez a probléma megoldódik és ő újra kihangsúlyozottabb lesz akkor talán neked is visszatér az életkedved és a kapcsolatotok a régi lesz.

2021. okt. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!