Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban igaz lehet, hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban igaz lehet, hogy ha elmúlik a lány részéről a lelkesedés, jobb szakítani vele?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy van erről egy kérdés, de tökéletesen egyetértek vele, és muszáj kiírnom, amit gondolok.


Ha elmúlik a lelkesedés, az azt jelenti, hogy a rózsaszín köd (szerelem) is múlóban van, vagy legalábbis gyengült valamennyire. Évek múlva meg átalakul szeretetté. Ez szar ügy, hiszen ha jön egy másik pasi, akibe bele tud szeretni, akkor dobni fog miatta. Jó, tudom, hogy azt mondjátok, ez nem igaz, mert a lányok szerint a pasik nem játékok, blablabla, de én nem ezt tapasztaltam. Én is vettem el más nőjét, tőlem is vették el a nőmet, szóval na...


Szerintem jobb a kevésbé lelkes lányt lapátra tenni.


Ki mit gondol?


2019. jún. 12. 14:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
79%

Először is tisztázni kellene, minek egy nőnek a férfi, és minek a férnek egy nő.

Sajnos a többségnek valami önös érdekből, sőt, azért hogy feldobja a mindennapjait, kényeztesse, a tenyerén hordozza... hogy minden este legyen szex, de nem is akármilyen. Hogy legyen aki elviszi nyaralni, vacsorázni, legyen aki ajándékokkal halmozza el, legyen kivel dicsekedni a barátok/barátnők előtt. Álom, álom, álom.


Aztán a kicsi fejekben egy kapcsolat úgy néz ki, hogy a nő rajongásig odavan a pasiért, de annyira, hogy anyja helyett anyja, az ágyban legyen vadmacska, és brutális dög aki mindenben benne van, a konyhában legyen tündér, az életben legyen belevaló és vagány, jól öltözködjön, tökéletes legyen az alakja stb. A Férfi legyen vagány, erőtől duzzadó, sugározza a magabiztosságot, anyagilag legyen független, legyen lakása, autója, menő munkahelye. A teste legyen kisportolt, széles állkapocs, alapvetően legyen barna haja és barna szeme. Fantasztikus intim mérettel rendelkezzen, legalább 5 menetet bírjon, amit kiadós spermazuhannyal fejezzen be. Ja igen, legyen magas is, és csibészes, de valójában egy több diplomás orvos vagy mérnők, minimum küzépvezető...


Gyerekek... ébredjetek már föl. Nézzetek már szét az utcán vagy akárhol. Totál átlag, vagy az alatti emberek tömkelege. Na, ebből lehet választani, de ki-ki a saját kategóriájában. Nem ám klasszisokkal jobbról álmodozni.

2019. jún. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
82%

"Olyankor teperni fog, mint a güzü."


Vagy kivág a francba, mert nem érzi a lelkesedésedet :D

2019. jún. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
12: A nők nem így működnek.
2019. jún. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
10-essel egyetértek. 2 hosszútávú kapcsolatban is ezt tapasztaltam. Ha odaadsz a nőnek ingyen bérmentve akármit, kedvességet, bókokat, ezt azt, fogja és kihasználja, gyarló lesz. Tudja h te már megvagy, nem vagy alfahím, jöhet egy nálad jobb. S bizony kapcsolatban is már keresi a nálad jobbat, mert sosem lesz elég jó neki senki. Amíg a férfi fogja a nadrágszíjat, nincs bók minden reggel, nincs kinyalva a popó, alárakva a ház, az autó, csak ha megérdemli, akkor van esély hosszan és működő kapcsolatra. Abban a pillanatban, ha meginog a férfi (legyen az családi problémák, vagy stressz, akármi), ezt a nő kegyetlenül kihasználja. Nem véletlen mondják a nőknek nincs lelke, s pont azért nincs, mert kicsinyes önös érdekeiket nézik, s a férfi számára csak egy bohóc, egy játékszer, aki megtestesíti a szorakoztatást, a jó modot. Nincs is ezzel semmi baj, ha kölcsönös, csak nem szokott az lenni, pont azért amit a 10-es leírt...
2019. jún. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A lényeg az, hogy sose hajts fejet egy nőnek. Sose érezze azt, hogy behódoltál neki, vagy azt, hogy bármit mondhat vagy megtehet veled.


Én is beleestem ebbe, jó fiú voltam, a nyakamra is ültek szépen. A házasságom is majdnem ráment erre, majd fordítottam a dolgon. Azóta minden a normális kerékvágásban megy. Ja, ami még fontos, tudj "NEM"-et mondani, ha ténylegesen is úgy gondolod.


Az a baj, hogy a férfiak a nagy romantikában, a félelmükben hogy elveszítik a nőt, a nagy udvariasságukban lemennek pincsikutyába. Tyutyuliznak, icikepicike kis szerelmem, drágámkedvesem, ó hát hogyne...szejetlekszejetlek, imádlak, puszikapuszika.... Hát kb. hányinger kategória egy férfitől.


Egy férfi dönt. Kiáll a döntése mellet, ha rosszul döntött vállalja a felelősséget. Egy férfi nem kislány.

2019. jún. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!