Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jól cselekedtem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól cselekedtem?

Figyelt kérdés

Voltunk barátnőmmel egy koncerten, ahol szokás szerint, dobálták a pengetőket. Barátnőmnek már volt egy, amikor kapott mégegyet, amit átnyújtott nekem. Viszont egy mellettem álló kislány (kb 12-13 éves) szinte megszállottan, remegve könyörgött érte. Én szinte gondolkodás nélkül átnyújtottam neki, mivel én nem is ismertem az épp játszó zenekart, meg amúgy is, ha így szeretné hát miért ne. Na igen, de arra nem gondoltam, hogy ezzel a poklok poklát szabadítom magamra. Innentől kezdve, a barátnőm ellökött magától, eltolta a kezemet, nem engedte, hogy hozzáérjek, tajtékzott. Pedig én csak jót akartam mindenkinek.


Szerintetek nem kellett volna odaadjam annak a lánynak? Én 25, barátnőm 21 éves ha ez számít.



2019. jún. 12. 14:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jófej voltál! A barátnődet meg állítsd le a következő ilyen dolgánál.
2019. jún. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Tök rendes tőled, hogy a kiscsajnak adtad a pengetőt! A barátnőd nagyon gyerekes. Biztosan arra számitott, hogy akkor mindketten kulcstartónak használjátok majd és tudtok másoknak dicsekedni, hogy jéé egyforma kulcstartónk van ugyanattól a zenekartól bla bla bla..


Neked nem számit, neki nem kellett akkor mi a probléma? vagy netán féltékeny egy 12 évesre?


Én ugyan nő vagyok, de a helyedben tuti nem tűrtem volna a viselkedését. Szépen fogtam volna magam és előrébb mentem volna bulizni, ő pedig duzzogjon kedvére!

2019. jún. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!