Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha elegem van a barátom exéből meg a barátomból is? Unom már hogy engem csak lenéznek a férfiak

Figyelt kérdés
Igaz hogy ők több évet voltak együtt, de akkor is. Mi együtt vagyunk 2 hónapja, de azóta volt már családi esemény, engem nem vitt el rá, míg az exét igen. Most attól kevesebbet érek hogy még nem vagyunk annyi ideje együtt? Meg a barátomnak van is fent képe az exével. Meg mindenütt az van ott hogy xy tetszikelte, még a nevét is az elsők között hozza fel. Meg kérdezte hogy az exének ugyanaz-e a kedvenc filmje, mint nekem.
2019. jún. 16. 22:14
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Jó értem akkor én keveset érek, mert 2 hónapja vagyunk együtt. Hogy mit várnék? Hogy a barátom számára csak én létezzek ha már velem van együtt.
2019. jún. 16. 22:53
 12/17 A kérdező kommentje:
Amúgy említettem neki ezeket a dolgokat, hogy miért utalgat sokszor az exére, erre azt mondta hogy ha így állok hozzá, akkor nem fog a kapcsolatunk működni.
2019. jún. 16. 22:54
 13/17 anonim ***** válasza:

szerintem igazad van, nem érsz kevesebbet, az egy dolog, ha a család bele van pistulva az exbe, ilyen azért többször előfordul, de akkor a barátod kiállhatna melletted, csak a baj, hogy ő is az exénél tart még mindig bizonyos szinten, nem fogod tudni meggyőzni, mert ő magának se vallja be

téged alárendel, igaza van, nem fog működni, de emiatt és nem azért, mert te elmondtad, hogy mi zavar

2019. jún. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ne eröltesd sztem a dolgot. Ő még az exénél tart.
2019. jún. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
22%
Te vagy az a lány típus, akivel felesleges összejönni. Mindent felnagyítasz, kombinálsz, hisztizel és azt várod, hogy körülugráljanak. Aztán, miután ezt megunják a pasik és érthető okokból kidobnak, jössz azzal, hogy "hát ezek a pasik lenéznek" és közben eszedbe sem jut, hogy legalább minimálisan önkritikát gyakorolj.
2019. jún. 17. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

"ha így állok hozzá, akkor nem fog a kapcsolatunk működni."

Ezt neked kellett volna neki mondani, nem fordítva. Válasszon: az exe vagy te. Megsúgom, őt fogja választani, jön majd valami nagyon béna szöveg hozzá, hogy ez a bizalomról meg nemtudoménmiről szól, nem a volt nőről. Pedig róla szól. Ne pazarold rá az idődet, saját magad alázod ezzel.

2019. jún. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd el, hogy nem illetek össze, rengetegszer mondta neked, hogyha xy nem tetszik, akkor leléphetsz, helyetted inkább exét viszi családi programra. Miért ragaszkodsz hozzá ilyen görcsösen? Keress olyan férfit, aki azt nyújtja amire szükséged van.
2019. jún. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!