Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan elvárható, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan elvárható, hogy egy párkapcsolatban a felek feltárják egymás előtt, kik voltak az exeik, kikkel éltek együtt a múltban?

Figyelt kérdés
Ha valaki tudatosan eltitkolja egy korábbi, több éves, együttélős párkapcsolatát a mostani párja előtt (erre nyilván megvan az oka, mert szerinte vállalhatatlan) akkor az mennyire gáz?

2019. jún. 17. 01:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
42%
Nyugi, kérdező, én írtam már ki gyerektartással kapcsolatban kérdést, női rokonom miatt érdeklődtem volna, mert valamin nem tudtak az exével megegyezni, és megkaptam, hogy milyen szemét apa vagyok, biztos nem akarok fizetni, mert kell az új puncira (még jó, hogy nő vagyok egyébként 😂) Úgyhogy ez ilyen...
2019. jún. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem kell elmélyedni az ex témában, de az szerintem is fura, hogy még felületesen sem lehet tudni róla, hogy milyen kapcsolatai voltak. Hogy lehet valami vállalhatatlan, ha több évig volt együtt vele? Nem értem.
2019. jún. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem joga van tudni róla mert ebből is le lehet szűrni hogy kivel van együtt az ember
2019. júl. 8. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Aki fél elmélyedni a témában, az valamit nagyon szégyell vagy az önértékelése van a béka valaga alatt. Engem nem zavar a téma, persze hogy minden érdekel a férjemmel kapcsolatban és én is lezártam a múltamat, tehát nincs amit restellnék. :D Mindegyik volt szerelmem értelmes, normális ember, csak párként nem ment. Van, akinek tök jól megy azóta és büszke vagyok rá, hogy szerethettük egymást. Az akkor volt, aztán azóta megvan az igazi. Kész. Elég gáz, ha itt határt kell húzni
2019. aug. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ha pl. arról van szó, hogy összejövök valakivel, aki korábban szexfüggő volt, és fűvel-fával, de most már ezeket "kapcsolatokat" vállalhatatlannak tartja, akkor azt mondom, hogy kötelessége elmondani, hogy ettől eddig szexfüggő volt, kb. x kapcsolata volt, hogy viszonyul ehhez, de azért névlistát nem kérnék.


Viszont ha az érintett fél közös ismerős, akkor lehet, hogy jobban örülnék, ha a páromtól tudnám meg, mint a másiktól, hogy együtt voltak.

2019. okt. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Kellemetlen téma de nem sok köze van a múltadhoz és fordítva se. Csak abban az esetben jobb őszintének lenni ha ismeri az exet közelebbről is, akkor illene elmondani.
2019. nov. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!