Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehetne elérni a nejemnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne elérni a nejemnél, hogy ne erőtesse a gyereket?

Figyelt kérdés

Ő akar, én nem.

Ez le volt tisztázva részemről kezdetektől fogva.


Először úgy tűnt felfogja és nem szívózik ezzel, de aztán most újra kezdte.


Nem és nem akarok.


De soha nem láncoltam magamhoz, a lehetősége meglett volna, hogy elhagyjon.


Mivel állítja, hogy velem akarja leélni az életét, így qurvára nem értem, miért megint azt kell hallanom otthon, hogy legyen már gyerekünk.



2019. jún. 17. 14:58
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%
Ő gyereket akar, te nem akarsz gyereket, a válás az egyetlen megoldás, ami mindkettőtöknek egyformán jó.
2019. jún. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:

# 20 vegyél vissza az arcodból, öcsi!


Mivel nekem erről nehéz már beszélni vele, mert futottunk már pár kört, ezért szeretném, ha olvasná itt mások véleményét válásról meg különmenésről.


És lehet, hogy ez neked fura, de nekem és neki is vannak érzéseink.

Nem egy darab rongyot látunk a másikba, amit csak úgy eldobunk.

2019. jún. 17. 15:56
 23/38 anonim ***** válasza:
68%
Ha elolvassa, akkor remélem, több esze lesz, mint neked, és beadja a válást. Bármelyikőtök alkuszik meg, elégedetlen lesz egész hátralévő életében. Ha szereted, nem akarod ezt neki, és ez rá is vonatkozik. Akit szeretek, azt nem kényszerítem arra, hogy olyan alkuba menjen bele, amivel nem tud boldog lenni, csak tetteti.
2019. jún. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
72%

De erre NINCS MEGOLDAS. Fel tudod ezt fogni? Ha negy es fel ev alatt nem lett miert varod, hogy majd ot es fel ev mulva lesz? Teged se lehet megvaltoztatni, szerinted ot konnyebb lesz?

Es ez a kis besurranas a fiokjaba minden, csak nem egyenes.

2019. jún. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:

# 24 én hoztam neki létre anno, és nem a nevében irkáltam, hanem hozzáférhetővé tettem az én kérdésemet, a mi problémánkkal.


Amihez neked semmi közöd végső soron és szorosan véve, hogy ezt hogyan kommunikálom felé, éppen ezért ki sem okathatsz.


Saját házad táján söprögessél.

2019. jún. 17. 16:09
 26/38 anonim ***** válasza:
77%

Miért kérdezel, ha nem tetszenek a válaszok?

Számtalanszor el lett mondva ezen az oldalon, hogy gyerektémában nincs kompromisszum, nem lehet olyan, hogy van is gyerek meg nincs is.

2019. jún. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:

# 26 ha megy a szövegértelmezés, akkor talán felfogod, hogy senkinek a fejéhez nem tartottam pisztolyt, hogy lemondjon a szülőségről és nyílt lapokkal játszottam.


De ha egyszer önszántából lemond valaki, akkor nem korrekt utána megint betámadni ezzel.


Harmadrészt a gyerekmizériát leszámítva jól működik a kapcsolat.


Akik ész nélkül szajkózzák a válást, sőt számonkérnek, azok nem hiszem, hogy értik ezt.

2019. jún. 17. 16:17
 28/38 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező: az egy dolog, hogy nyilván nem egy darab rongyot láttok egymásban, hiszen összeházasodtatok, tehát szeretitek egymást. De szerintem arra akar itt a többi kommentelő is rávilágítani, hogy ez a gyerektéma annyira mérföldkő egy kapcsolatban, hogy nem létezik kompromisszum. Az egyik fél akar, a másik nem. Kinek legyen igaza? Nyilván a feleséged nem volt biztos a döntésében, hogy érted lemondjon a gyerekről, illetve azt gondolja hogy idővel meggondolhatod magad. Hosszútávon a szexmentesség sem megoldás, mert hova is tart így a kapcsolatotok? Mivel tudod hogy ő mennyire szeretne gyereket, nem fogsz benne megbízni nem-e machinál a fog.gátlóval, nem-e megrongálja a gumit. Ez annyira alapvető nézetkülönbség, hogy hiába működik minden más tökéletesen köztetek és szeretitek egymást, meg fog romlani a kapcsolatotok. Ha teherbe esik valamilyen módon és te nem tudsz ezzel megbékélni, elfogadni - lesz egy újabb egyedülálló anyuka egy gyerekkel akit nem akart az apja. Ha nem lesz gyereketek, a feleséged téged fog hibáztatni és szintén megmérgeződik a kapcsolatotok.

Hosszú távon tehát a nézetkülönbségetek összeférhetetlen mert az egyikőtök hibáztatni fogja a másikat.

Ideje lenne átgondolnotok hogyan tovább egymás nélkül, mert így csak a egymás idejét vesztegetitek. A feleséged simán találhat olyan férfit aki szintén szeretne gyereket, te meg simán találhatsz olyan nőt, aki nem.

Ebben a helyzetben valóban ez a legjobb megoldás még ha fájdalmas is, de ha együtt maradtok, felemésztitek egymást és ne adj ég a feleséged kifut az időből hogy családot alapíthasson - na ekkor fog csak igazán meggyűlölni.

Egyszerűen muszáj erről beszélnetek, nem bújhatsz ki alóla mert ez iszonyú fontos dolog!

32/N

2019. jún. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen világos, hogy az elején tisztáztad a nézőpontod. A feleséged nyilván úgy érezte hogy érted feladja a vágyát. Viszont most egyre erősebben érzi a késztetést hogy szülő legyen. Ezért nem hibáztathatod és hiába szajkózod hogy te megmondtad hogy nem akarsz gyereket, el kell engedned őt. Sosem fogja magát teljesnek érezni melletted. Mindig is hiányolni fogja a gyereket. Azt hitte képes lemondani róla a kedvedért, de ő nem ilyen beállítottságú és csak boldogtalan lesz veled, hiába érzed teljesnek a kapcsolatotokat. Biztosra veheted hogy bánni fogja ha nem lesz gyermeke.

Túlságosan alapvető dologban nem értetek egyet, itt nincs kompromisszum!

2019. jún. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
64%
Nem kéne "korrektségre" hivatkoznod, hiszen nem átvert a feleséged, hanem úgy érezte, képes elfogadni a feltételeidet. Az évek során rájött hogy mégsem, de nem azért hogy téged átverjen vagy ilyesmi. Az sem korrekt, hogy nem engeded őt el, hogy mással családot alapíthasson annyira csak a magadét szajkózod, hogy szerintem őt meg sem hallod.
2019. jún. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!