Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehetne elérni a nejemnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne elérni a nejemnél, hogy ne erőtesse a gyereket?

Figyelt kérdés

Ő akar, én nem.

Ez le volt tisztázva részemről kezdetektől fogva.


Először úgy tűnt felfogja és nem szívózik ezzel, de aztán most újra kezdte.


Nem és nem akarok.


De soha nem láncoltam magamhoz, a lehetősége meglett volna, hogy elhagyjon.


Mivel állítja, hogy velem akarja leélni az életét, így qurvára nem értem, miért megint azt kell hallanom otthon, hogy legyen már gyerekünk.



2019. jún. 17. 14:58
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:

# 30 Szerintem itt sehol nincs leírva, hogy nem mehetne, ha úgy dönt.


De ragaszkodik, és nem mástól akar gyereket.

2019. jún. 17. 16:34
 32/38 anonim ***** válasza:
100%
Erre volt az a válasz, hogy akkor te add be a válást, de te sem akarod meglépni. Miért?
2019. jún. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%
Erre akkor sincs megoldás. Egy megkeseredett sárkány lesz sok-sok év múlva ha így kitart melletted. Akármennyire is szeret most, meg fogja mérgezni a kapcsolatotokat. Erről beszélj már vele. Előbb-utóbb te is még jobban besokallsz (hiszen erről szól a kérdésed is), hogy miért nem hagy már békén ezzel és akkor te fogod őt hamarabb megutálni.
2019. jún. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
Oksa, kösz mindenkinek, lesz miről beszélnünk...
2019. jún. 17. 16:38
 35/38 anonim ***** válasza:
100%

Értesd meg vele hogy a kapcsolatotoknak nincs jövője. Ez így korrekt mindkettőtöknek.

Addig fogja úgy gondolni hogy csak tőled akar gyereket, amíg nem találkozik mással aki meg családot akar. Ha ehhez az kell hogy te hagyd el őt, akkor tedd azt. Hiszen azt írod hogy nem láncoltad soha magadhoz.

2019. jún. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy... Mondom ezt anyaként. Ha egyszer felébred az anyai ösztön és a nő gyereket akar, azt szerintem egy pasi iránt érzett szerelem se küzdheti le.


Ugyanebben a helyzetben voltam, és milyen jól tettem, hogy mertem lépni és a gyerekáldást választani!


Engedd el, hagyd, hogy anya lehessen, mert tönkre fog menni, hiába vagy mellette, hiányérzete lesz. Ez nem olyan, hogy ésszel be lehet szabályozni, hogy "na én mostantól nem akarok gyereket és kész". Azt meg gondolom te sem szeretnéd, hogy tönkremenjen.

2019. jún. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
67%

"Saját házad táján söprögessél."

Te irtal ki kerdest te faek egyszeru leny... Mire szamitottal? :D Ugy latszik nem nagyon tudod megitelni, hogy egyes tetteknek mi lesz a kovetkezmenye. Segitek: ha kerdest irsz ki arra mindenfele valasz jon. Ha egy no gyereket akar akkor kesobb is akarni fogja, barmennyire is igyekszik tartani magat az egyezseghez.

2019. jún. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Mi tortent azota? Egyutt vagytok meg?
2021. máj. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!