Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez órási hiba a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez órási hiba a részemről?

Figyelt kérdés

Szóval 25 éves vagyok. Eddig még nem volt szexuális életem férfival. De a tegnap megtörtént olyan 3 hét után, és azóta furcsán érzem magam. Volt úgy egyszer nem jött össze a szex mert ideges voltam, és nem izgultam fel, ő neki meg nem állt felfele. Ekkor kb. olyan 8 óra hosszára el is tűnt, nem tudtam elérni telefonon sem. De másodjára összejött. Ekkor sem nedvesedtem be, de nem igazán tett ezért, 5 perc előjáték után tök szárazon bedugta.

Kínomban már a lábammal is toltam, de nem hagyta abba. Én meg utána inkább hagytam magam, csak ne legyek többet szűz, mert más férfi nem fogadta volna el hogy ennyi évesen az vagyok. Még a végén megjegyezte hogy sajnált engem, mert fájt, de ügyes voltam hogy így kibírtam.


2019. jún. 17. 16:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
69%
Es most mar tuti csaj lettel, hogy megeroszakoltak? Es meg az eroszakolod meg is dicsert, hogy milyen ügyesen kibirtad, hogy meggyalazott? Most mar nem ciki az elet mondvan jaj de jo nem vagy szuz mar?
2019. jún. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
19%
Ezen röhögök. 😂😂😂😂😂
2019. jún. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
45%

Mert más férfi nem fogadta volna el? Na menj a ....... nem is tudom hogy fogalmazzam ezt.

Irtó gáz vagy hogy csak azért képes voltál valakivel lefeküdni mert szerinted ciki hogy 25 évesen szűz vagy. Több millió ember szűz még húszon évesen és akkor mi van? Így jártál ezt jól elb***rad.

2019. jún. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
25 évesen lehetne annyi eszed, hogy belátod a szűzesség, és annak az elvesztése mit jelent. Vagyis, hogy ez egy olyan dolog, amin nem átesni akar az ember, hanem megélni és élvezni. Nem értem miért érezted szükségesnek, hogy ilyen módon veszítsd el. Legalább egy normális férfit kereshettél volna egy ilyen paraszt helyett. És igaza van az előttem szólóknak, konkrétan hagytad, hogy megerőszakoljanak. Most viszont ne törj össze emiatt, tanulj belőle és ne legyél türelmetlen! Majd akkor látod be igazán, mekkora hülyeséget csináltál, amikor jön egy normális pasi, akivel együtt leszel és le szeretne veled feküdni, esetleg azt is megkérdezi, hogy szűz vagy-e még, neked meg égni fog a fejed, hogy milyen gázul vesztetted el teljesen feleslegesen. Remélem lesz még részed igazi szexben, vagyis inkább szeretkezésben, mert az amiben neked részed volt, na az nem az volt...
2019. jún. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Lehet csak jól seggberakott!😁
2019. jún. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Biztos az hianyzik neki hogy meg ti is megalazzatok... Sajnalom h ez tortent veled ezzel a csavoval le ne fekudj tobbet mert csak elveszi a kedved mindentol.. Sot senkivel ne fekudj le akit nem szeretsz ES aki nem szeret teged! Mostmar nyugodj meg nem vagy szűz megvan a celod. De ne tedd tonkre az eleted.
2019. jún. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!