Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális gondolkodásmód ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális gondolkodásmód ez?

Figyelt kérdés

Egy hónap múlva megyünk a Balatonhoz nyaralni a gyerekkel. A férjem kijelentette, hogy nehogy azt gondoljam, hogy majd jövünk, megyünk. Mert két éve, mikor nyaralni voltunk a hegyekben, akkor kirándulni kellett menni, nem pedig a szálláson voltunk egész délután és ő nem aludhatott. Mert neki az a nyaralás, hogy pihen, amit úgy kell elképzelni, hogy fekszik, alszik, én meg lefoglalom a gyereket, hogy hozzá se szóljon, csendben legyen, ne hangoskodjon, nehogy megzavarja apát. Erre közölte most a férjem, hogy a mi nyaralásunk mindig felér egy koncentrációs táborral.

De nála a nyaralás megszervezése annyiból áll, hogy menni kellene valahová. Aztán mire észbekap, addigra elmúlik a nyár, felsóhajt, hogy hál istennek vége és dolgozik tovább.


2019. jún. 18. 07:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%
Minek akart a férjed gyereket?
2019. jún. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Mert nekem akart örömet szerezni, hogy gyereket csinál. De ezt akkor nem mondta el, csak 8 évvel később, mikor már mindegy.
2019. jún. 18. 07:47
 3/21 anonim ***** válasza:
39%
És te hozzámentél egy ilyen nyomorékhoz... Gratulálok! Akkor "élvezd" csak...
2019. jún. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
95%
Menjetek a férjed nélkül. Ő meg aludjon ahol akar.
2019. jún. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Azóta ilyen, mióta megvan a gyerek. Míg csak ő volt, addig semmi gond nem volt.
2019. jún. 18. 08:00
 6/21 anonim ***** válasza:
49%

Hát én megértem hogy nyaralás, pihenés címszó alatt nem hegyeket akar mászni, hogy másnapra izomláza legyen, meg azt is megértem, hogy valóban pihenni akár munka helyett, nem jönni menni egy hétig, mert abban semmi pihenés nincs.

Igazából mi a kérdés? Ha te hegyet akarsz mászni ő meg nem, akkor menj egyedül hegyet mászni, őt meg hagyjad aludni. Gondolom te se szívesen aludnál mászás helyett ugye? Akkor miért pont ő engedjen?!

2019. jún. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
90%

Kérdésedre válaszolva: nem normális ez a gondolkodásmód.

Normális apa örül a gyerekével együtt töltött időnek. A családi nyaralásnál legfőbb öröme, hogy látja, a gyereke élvezi.

Én is kimerülten szoktam indulni a családi nyaralásra. És a nagy melegben valóban jól esik lepihenni ebéd után. De az "ebéd után" az nem egész délutánt jelent, és ilyenkor igazából mindegyikünk lepihent (még ha a gyerekek nem is mindig aludtak el). És természetesen lehet egész napos kirándulás is, amikor nincs ebéd utáni alvás. Annyi, hogy első két napon ebéd után másfél-két órát alszom, hogy kipihenjem magam. De kb. két nap után regenerálódom, és utána jóval kevesebbet alszom, mint a gyerekeim - és ez így is normális.


Az egész délutáni alvás után éjjel is alszik a férjed? Ezt minden nap így csinálja? Hány órát alszik ő naponta, mikor nyaraltok? Év közben hogyan bírja délutáni alvás nélkül? A hétvégék is maratoni alvással telnek neki?

2019. jún. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Ezt is mondtam neki, hogy ő pihenjen, mi meg a gyerekkel jövünk, megyünk. Ez sem tetszik neki, mert milyen dolog ez, hogy külön megyünk.
2019. jún. 18. 08:17
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Álljál már a lábadra, felnőtt nő vagy. Ha nem akarsz a szálláson aludni, de a férjed meg azt akar mászkálás helyett, akkor menj el nélküle.
2019. jún. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
96%

Fogd meg a gyereket meg esetleg a Nagyit, aztán menjetek el valami gyerekbarát wellness szállóba.


Férjednek mondd meg, hogy júli 1-7ig nyaralás van, vegyen ki szabit.

Te meg 1.-jén reggel pakold össze a gyereket aztán menjetek, ő meg fetrengjen otthon egy hétig, ha ez kell neki.

Ha reklamál, mondd meg neki, hogy nehogy azt higgye hogy te majd egy helyben ülsz egy hétig, mert azt otthon is lehet, ahhoz nem kell menni sehova. De te menni akarsz, úgyhogy viszlát egy hét múlva, aztán csapd rá az ajtót.

2019. jún. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!