Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális gondolkodásmód ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális gondolkodásmód ez?

Figyelt kérdés

Egy hónap múlva megyünk a Balatonhoz nyaralni a gyerekkel. A férjem kijelentette, hogy nehogy azt gondoljam, hogy majd jövünk, megyünk. Mert két éve, mikor nyaralni voltunk a hegyekben, akkor kirándulni kellett menni, nem pedig a szálláson voltunk egész délután és ő nem aludhatott. Mert neki az a nyaralás, hogy pihen, amit úgy kell elképzelni, hogy fekszik, alszik, én meg lefoglalom a gyereket, hogy hozzá se szóljon, csendben legyen, ne hangoskodjon, nehogy megzavarja apát. Erre közölte most a férjem, hogy a mi nyaralásunk mindig felér egy koncentrációs táborral.

De nála a nyaralás megszervezése annyiból áll, hogy menni kellene valahová. Aztán mire észbekap, addigra elmúlik a nyár, felsóhajt, hogy hál istennek vége és dolgozik tovább.


2019. jún. 18. 07:43
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Próbáltam már ezt is. Akkor keresztbe tesz, hogy nem adja ide a kocsit, mert tudja, anélkül meg vagyunk lőve. Neki már az is személyes sértés, ha egy hétvégét anyuéknál töltenék. Mindig azt hallgatom hetekig, hogy akkor költözzek oda, meg ilyen lusta nőt nem hordott a hátán a föld, amilyen én vagyok, hogy ki akarom szolgáltatni magam.
2019. jún. 18. 09:13
 12/21 anonim ***** válasza:
53%

Mivel szolgáltatod ki magad?

Ami azt illeti, nem áll meg az élet, ha nincs kocsi alattad. Egy min. nyolc éves gyerekkel nem akkora szívás pl vonatozni.

2019. jún. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Nem, nem derogál vonatozni egyébként, mert mindenhová tömegközlekedünk. Csak ahová nyaralni megyünk, oda vonattal kb6-7 óra lenne az út.
2019. jún. 18. 09:38
 14/21 anonim ***** válasza:
77%
Te sem akarsz megoldást, ő sem. A gyerek meg szív mindkettőtök miatt. Gratula.
2019. jún. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

#2: Mondd el, hogy attól nem leszel boldog, hogy neked van gyereked, neki meg az idegeire megy.

(Ez idővel válóok lesz.)

Nem kell vele megbeszélni, mert nem nyitott a kompromisszumra. De amikor ő alszik, akkor ti csendben leléptek várost nézni.

De lehet, hogy most jobban sül el, ha strandra mentek. Ő alszik a napon, ti meg mentek úszni, játszani, és úgy vagytok egy helyen, hogy mégsem.

Nálunk az ilyen kimozdulós program sokszor arra is jó, hogy más gyerekeket látva összemosolygunk, hogy nem is rosszak a mieink. Lehet nálatok is ez lesz a strandolás után, mert az idegen kölykök nem lesznek csendben a sarokban, csak mert neki útban vannak.

2019. jún. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
91%

#

Csak sajnos ez a férfi akkor is a kérdezőre lesz mérges, ha más gyerekei üvöltenek, mert "miatta" kel ott lennie.

Hát.. nem is tudom mit mondjak, de ha az én férjem így viselkedne, hát nem lenne a férjem... Meg mi az hogy ilyen lusta nőt nem hordott a hátán a föld.. Miket eltűrsz, komolyan. Jó ez valakinek? Mert neked nem, a gyereknek sem, meg a faszinak sem.

A közös nyaralás nyilván közös programokkal jár. Ha ő nem akar részt venni a közös programokon, minek van ott, ha pedig te nélküle nem mehetsz sehova, akkor minek mentek bárhova, ha ő csak dögleni akar?

Az egészet nem értem.

Tudom, vannak olyan emberek, akikkel egyszerűen nem lehet beszélni, de Te meg miért nem állsz a sarkadra és igenis vedd el azt a rohadt kocsikulcsot, gondolom kb annyi közöd van a kocsihoz, mint neki.

2019. jún. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Menjetek olyan helyre, ahova el lehet jutni tömegközlekedéssel, ahol lehet használni tömegközlekedést és nincs a világ végén..
2019. jún. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Autot berelni nagyon draga lenne?
2019. jún. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Igen, az sajna nem fér bele.
2019. jún. 18. 18:49
 20/21 anonim ***** válasza:
25%

Csak a kifogásokat keresed. Így a férjed, úgy a férjed. Ezt nem engedné, azt nem engedné. Nem adja oda az autót, messze van, nem jó a vonat, nem fér bele az autóbérlés, mert drága... Stb.

Téged tényleg ki kell szolgáltatni, nem tudsz létezni a férjed nélkül. Meg is érdemled, hogy a szálláson fetrengj mellette.

2019. jún. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!