Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Egy férfi magas legyen inkább helyes vagy gazdag?

Figyelt kérdés
Melyik a legfontosabb?
2010. júl. 9. 01:32
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Nálam nem ezek az elsődleges szempontok.Jó,persze,legyen helyes,de a szépség szubjektív.A magassághoz kapcsolódóan annyit,hogy ne legyen kisebb nálam./Egyébként én jobban szeretem akik csak pár centivel magasabbak nálam és nem létrák. Ha a gazdagság alatt meg azt érted,hogy néhanapján meg tud hívni egy fagyira vagy ilyesmire,az már tökéletes,nem kell,hogy legyen 4 luxustrabantja meg 9 villája a Malibu Beachen.

Ł/15

2010. júl. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Utolsó lánynak üzenem, hogy jó értékrended van. És most hazudnék ha azt mondanám, hogy nem ilyen gondolkodású lány kéne minden normális srácnak:)
2010. júl. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
a három közül egyik sem fontos, nekem a kisugárzás dönt és az intelligencia.
2010. júl. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

ha gazdag vagy, keress fel!!!!:)

szeretnék Bora-borán nyaralni!!!

2010. júl. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

A három közül?

Az a lényeg, hogy SZERINTEM legyen helyes ;)

A magasság nem számít, de azért tőlem legyen nagyobb, vagy legalább akkora mint én (165 cm)

Az anyagi helyzete nem érdekel


L/18

2010. júl. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Erő

Fürgeség

Mozgékonyság

Karizma

Intelligencia


XD

2010. júl. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

nem tőlem legyen nagyobb baz*meg hanem NÁLAM! mi ez az uj szöveg tőlem ez tölem legyen okosabb stb.. NÁLAAAAAM -.-+

na

2010. júl. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Utolsó! :D


A tőle nagyobb, azt úgy érti, hogy nagyobb ember, hatalommal rendelkező egyén, karizmatikus személy :D

XD

2010. júl. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Nem gondoltatok még arra, hogy ezzel netán felléptek? A semmin vitatkozni, hogy lehet ennyit?
2010. júl. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Kedves 16:41!

Köszönöm hogy kijavítottál, legközelebb jobban figyelek a helyesírásra ;)

2010. júl. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!