Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Egy férfi magas legyen inkább helyes vagy gazdag?

Figyelt kérdés
Melyik a legfontosabb?
2010. júl. 9. 01:32
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Habár nem vagyok gazdag, és az üveggömböm is eltörött, de ha esetleg felnőtt koromban gazdag leszek, tuti, hogy nem fogom elhalmozni, és eltartani a csajomat. Ok, ha elmegyünk étterembe, azt kifizetném, vagy esetleg szülinapjára, vagy karácsonyra egy kicsit komolyabb ajándékot vennék, mint egy 1000 forintos apróság, viszont semmi olyan, hogy a segge alá tolom a Smart Roadster-t, meg nercbunda, meg anyám pícsája.
2010. júl. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Ha abból lehet választani, hogy kívülről milyen vagy gazdag, akkor legyen gazdag. Ha abból lehetne választani, hogy rendes, kedves, figyelmes stb. vagy gazdag, akkor az előbbi. A helyesség, magasság, gazdagság a párválasztás szempontjából egyformán lényegtelen dolgok, de a három közül kell választani, akkor már a pénzzel egy csomó mindent lehet kezdeni.
2010. júl. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
inkább helyes és ne legyen szegény!23N.
2010. júl. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Legyen férfias...

Vannak magas, ámde "lányos-cukifiúk".

Vannak helyes, de síkhülye pasasok.

A gazdagság meg nem mérvadó, engem nem érdekel.

2010. júl. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Ha szeretem és ő is szeret, nem látom a hibáit, szóval akkor mindegy, hogy helyes-e, az úgyis szubjektív, hogy milyennek látom. A lila ködben a legcsúnyább pasi is megszépül. :)

Persze, nálam legyen magasabb, de igazából szerintem nem a külső a mérvadó.

2010. júl. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Tiszta szivéböl szeresen:)

Hüséges legyen..

Izmos legyen

Ne legyen csunya..

És alacsony sem..(ijen 170-175cm)

A pénz nem számit de azért meg élni még csak meg tudjon:)

nekem ez a lényeg

2010. júl. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Helyes, magas, sportos.
2010. júl. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
ha gazdag, ne a szülei pénzéből legyen gazdag, hanem mert nem ostoba, tanult, és választott vmi jólkereső szakmát. Ha apuciék pénzéből gazdag, az nem érdekel, főleg ha fel is vág vele... és annyitól, hogy gazdag, lehet még egy paraszt földesember is.
2010. júl. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!