Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi lenne a helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lenne a helyes megoldás? Tényleg hibás vagyok?

Figyelt kérdés

A párommal 2 éve vagyunk együtt és másfél hònap múlva házasodunk össze. Van egy aranyos kiskutyám . Ö a mindenem . Nagyon fontos nekem . Már a kezdetektől tudtam hogy annyira nincs szereti hogy a házba tartom és hogy velem alszik . Hamarosan összeköltözünk és nagyon fog hiányozni a kiskutyám de sajnos nem tudom vinni magammal . Most kertes házba élünk és ráadásul vak is ezért tudom neki itthon jobb . Mondtam a páromnak hogy szeretném vinni azért pár napra majd ,erre ő hogy egy fél évbe egyszer . Probáltam elmondani neki hogy mennyit jelent számomra a kutyus de nem érti és erre mondtam neki hogy más megértene ,ekkor mondott olyant amit nem gondoltam volna ,azt mondta:

Kinek kellene egy ilyen aki azt sem tudja hogy 2+1 mennyi . (Rám mondta és tudom mennyi 2+1)



2019. jún. 22. 20:37
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

12-es


Annyit jelent nekem amennyit neked soha nem nem fog senki!!

2019. jún. 23. 00:03
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Amilyen stílusban ír a kérdező, nem csodálom, hogy eddig nem volt összeköltözés és lelépett inkább a pasi. Persze, én is megértem ezt a kutyás témát, nekem is fontosabb lenne, de ezt a stílust amit a kérdező leművel, ezt kutya nélkül sem tudnám tolerálni.
2019. jún. 23. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
82%
Ha választanom kellene, a kutyámat választanám. Nincs az az ember, aki miatt nem velem lenne.
2019. jún. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Emberek! Olvassatok el, hogy miket valaszol a Kerdezo! Milyen agressziv, kritikat nem tur xD Csak azt nem ertem, hogy minek ir ki kerdest, ha nem tudja elviselni masok velemenyet? Agyilag nincs nala minden rendben. Aradozik a kutyusrol es, hogy mar ket eve kapcsolatban vannak a palival, de meg nem sikerult eljutni addig a pontig, hogy a kerdezo ereztesse a parjaval, hogy neki mennyire fontos a kutyaja. Komoly kapcsolat lehet xD


Igy belegondolva, jobban is jar az a kisallat,ha nem megy a kerdezovel. Latszik, hogy nincs minden rendbe vele es azt is latni, hogy a parja nem igazan kedveli a kutyakat. Milyen elete lenne ott?


Kelzeld kerdezo, nekem is van kutyam es nincs szuksegem arra, hogy massal arrol diskuraljak, hogy hova johet velem a kutyam es hova nem. Tudod miert van ez? Mert nem a szam jar, hanem ki is mutatom, hogy szamonra fontos a kedvencem,amit a kornyezetem is erzekel! Nalad ez nem kovetkezett be,mivel a stilusod alapjan valoszinuleg nincs sok baratod es kerulnek az emberek :))


UI: Le is mentettem a kerdesed a hulye hozzaszolasaiddal egyutt. Van egy kulon mappam, aminek az a neve, hogy GYIK-es idiotak. Olykor megnyitom es jokat nevetek az ilyen szanalmas embereken mint te :D

2019. jún. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Képes vagyok elmenni nélküle mert neki ez a legjobb . Természetesen a kutyámat választom.


Most akkor a pasi vagy a kutya marad????

2019. jún. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
#17, szerintem még a kérdező sem tudja. Nagy a gyanúm, hogy a vőlegény kirakta őt, mint macskát.... Ezért a pasi nélkül kutyázik a szülői háznál.
2019. jún. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Szokás szerint kigyomlálta a hozzászólásokat. Ez is visszatérő kérdező. Volt, hogy az érdekelte, hogy működnek a pénzügyek a házasság után, és mindenkit lehülyézett, aki esküvő előtt összeköltözött, mert szerinte az fertő, inkább elválik ötször, de házasság nélkül nincs együttélés. Meg ugyanő volt, aki megmutatta a népnek az esküvői tortáját, aztán kiderült, hogy csak nekik meg a tanúnak jut a tortából, az alsóbb szintek kartonból lesznek. Mert -ahogy írta- csak a magyarok olyan hülyék meg felvágósak, hogy minden vendégnek adjanak a tortából.
2019. jún. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Jajj ez ő? :D Hát így már mindent értek. :D
2019. jún. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!