Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még jövője a házasságunknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még jövője a házasságunknak?

Figyelt kérdés
Férjemmel megromlott a kapcsolatunk, elhidegültünk egymástól, nem tudtuk megbeszélni a dolgokat, csak kiabálva. Most két hete nem beszélünk én elköltöztem. Minden nap megkérdezi hogy vagyok de ennyi. Én szóbahoztam a találkozót, azt mondta ő még nem tudja merre tovább, csillapodnia kell, mert ez így nem mehet tovább. Véleménye szerint mivel a beszélgetés nem segített egyik oldalról sem magunkba kell szállnunk egyedül és átrágni a dolgainkat (mivel mindkettőnknek valójában véve saját magunkkal van gondunk nem a másikkal, csak rá vetítjük ki az élethelyzetünket). Én elkezdtem volna vele újra találkozni, megnézni milyen érzéseket indít meg bennem a folyamat, a férjem azt mondja szerelmes, neki nem kell randi hogy ezt érezze, de még rendbe kell tennie a fejében a dolgokat. Van még ennek jövője?
2019. jún. 22. 21:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Őszintèn szólva nekem sem tetszik a szünetesdi. Csillapodni kell, gondolkodni persze, de már 2 hèt eltelt, ès nem is hiányzol neki, hisz nemhogy visszaköltözèst nem akar, de mèg találkozni sem. Ez így nem hangzik valami jól.

Szeret, amiben biztos, de 2 hèt után sem tudja merre tovább? Nekem ez elèggè csak egy jól hangzó mellèbeszèlèsnek tűnik.

2019. jún. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Sajnos a barátnők is pont ugyanezt mondják, hogy csak azért irogat nap mint nap mert az nem kerül semmibe és legalább azt a látszatot kelti hogy nincs teljes reménytelenség aztán vagy továbblép ha talál jobbat vagy marad ebben. Nem tudom férfiak titeket kérdezlek most, hogy hogy látjátok, tennétek ilyet vagy tényleg csak a nyugalom kell neki? Lehet jobban tenném ha nem is válaszolnék innentől neki hanem hagynám hogy keressen, ha akar valamit.
2019. jún. 23. 09:39
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem fèrfi vagyok, de sajnos èn is így látom. Egy kapcsolatot nem lehet úgy rendbe hozni, hogy hetekig nem találkozunk, mert higgadni kell. Arra elèg nèhány nap is. Aztán igenis meg kell beszèlni, ki hogy látja, mi a hiba, hol lehet változtatni, stb.

Úgyhogy èn nem tartom kizártnak, hogy ő igazából jól èrzi magát a hirtelen támadt magányában, ès szètnèz a "piacon". Ugyanis a "születnek" ennyi èrtelme van, semmi más.

Ha 2 ember szereti egymást, tesz èrte, hogy működjön, nem pedig szándèkosan távolságot tart.

2019. jún. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Fejlemény: minden nap beszéltünk telefonon. Ma a reggeli köszöntés után vacsorázni hívott. Elfogadtam a meghívást, igyekeztem nem kimutatni, hogy majd kiugrok a bőrömből.
2019. jún. 25. 12:48
 15/15 anonim ***** válasza:
Szuper, Kérdező! Sok sikert nektek, szurkolok :))
2019. jún. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!