Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek? Nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Nem tudom már hogy mihez kezdjek a párom nem képes megváltozni, vagy egyáltalán fel sem fogja a szavainak, tetteinek a sulyat?!

Figyelt kérdés
Idén leszünk 6éve együtt. Van már egy 3 és fél éves kisfiunk, és úton van a második baba (9hetes múltam). Én még vártam volna a tesóval, de védekezés mellett összejött. Eleinte kicsit meg voltam ijedve mivel nem a legnyugodtabb a kapcsolatunk. Párom elég ideges fajta.. Apróságokon is annyira fel tudja magát húzni hogy szinte már idegbeteg lesz miatta. Ha mi összekapunk valamin, nem fogja vissza magát mondd rám elég csúnya dolgokat, lenézően viselkedik. És sokszor engem hibáztat mindenért... Hogy pl miattam idegbeteg.. Holott pont fordítva van. Sokszor sírok. Ezt mondtam is neki hogy azert nem akartam még tesót amiert így viselkedik, és amíg nem változik addig én nem is akarok tesót. De az élet közbeszólt. Félreértés ne essék örülök a babának, boldog vagyok hogy van 1 pici élet a hasamban. A párom ad aggodalomra okot. Amikor elmondtam hogy baba lesz nagyon örült, megigérte megváltozik, nem lesz ennyire ideges mindenen, és velem sem fog csunyan beszélni... Nos ez tartott tegnapig.. A semmi miatt kötött belém, majd megintcsak kiabált, és csúnyán beszélt velem...én nem ilyen jövőt akarok a gyerekeimnek hogy ezt lássák. A babát elvetetni nem fogom. Nem tudnám megtenni, és nem is akarom. Ugy viselkedik mintha egy semmiség lenne ahogy beszél velem... Bocsánatot kér, aztán csak idő kérdése megint így viselkedik. Próbálom neki elmagyarázni hogy mit érzek de mintha fel sem fogná vagy én nem tudom.. Aztmondja tudja és meg is érti, de a viselkedése az ellenkezőjét mutatja. Nagyon el vagyok keseredve... Îgy lehet rá számítani? Terhesen is így viselkedik velem? Nem tudom mit tegyek.
2019. jún. 23. 18:17
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz ezekkel a nyomikkal, saját nyomoruk élik ki! Most épp te rajtad, holnap máson vezetik le a saját feszültségüket.


Az tény, hogy verbálisan bántalmazó kapcsolatban élsz, a párod 99%, hogy személyiség zavarban(többféle is van), önkonrtoll-hiányban és dühkitörés zavarban szenved. Valószínűleg mindig is ilyen volt, max a gyerek után csúcsosodott ki és tűnt fel neked. Ugye a lilaköd

sokmindent elfed...

Hosszútávú pszichoterápiával+gyógyszer kezelhető. De sose lesz "egészséges". Hogy trauma, stressz, idegrendszeri problémák vagy mi okozza nála majd kiderül. Párterápia is jó lenne mindkettőtöknek.


Nos ha ezeket vázolod neki, határozottan, hogy vagy bele megy vagy elhagyod, láthatod is a reakcióját. 1 próbát megér. Ha elzárkozik akkor veszett fejsze nyele...nem éri meg az éveidet rápazarolni.


Én minden tekintetben bántalmazó kapcsolatban élek, sajnos egyelőre anyagi okok miatt nem tehetem meg, hogy kilépjek, de ha te igen, akkor ne sokáig várj! Idővel minden csak rosszabb lesz, ha nem kezelteti magát. Bár még akkor se tuti a siker. Sajnos ez van.

2019. jún. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!