Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek? Nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Nem tudom már hogy mihez kezdjek a párom nem képes megváltozni, vagy egyáltalán fel sem fogja a szavainak, tetteinek a sulyat?!

Figyelt kérdés
Idén leszünk 6éve együtt. Van már egy 3 és fél éves kisfiunk, és úton van a második baba (9hetes múltam). Én még vártam volna a tesóval, de védekezés mellett összejött. Eleinte kicsit meg voltam ijedve mivel nem a legnyugodtabb a kapcsolatunk. Párom elég ideges fajta.. Apróságokon is annyira fel tudja magát húzni hogy szinte már idegbeteg lesz miatta. Ha mi összekapunk valamin, nem fogja vissza magát mondd rám elég csúnya dolgokat, lenézően viselkedik. És sokszor engem hibáztat mindenért... Hogy pl miattam idegbeteg.. Holott pont fordítva van. Sokszor sírok. Ezt mondtam is neki hogy azert nem akartam még tesót amiert így viselkedik, és amíg nem változik addig én nem is akarok tesót. De az élet közbeszólt. Félreértés ne essék örülök a babának, boldog vagyok hogy van 1 pici élet a hasamban. A párom ad aggodalomra okot. Amikor elmondtam hogy baba lesz nagyon örült, megigérte megváltozik, nem lesz ennyire ideges mindenen, és velem sem fog csunyan beszélni... Nos ez tartott tegnapig.. A semmi miatt kötött belém, majd megintcsak kiabált, és csúnyán beszélt velem...én nem ilyen jövőt akarok a gyerekeimnek hogy ezt lássák. A babát elvetetni nem fogom. Nem tudnám megtenni, és nem is akarom. Ugy viselkedik mintha egy semmiség lenne ahogy beszél velem... Bocsánatot kér, aztán csak idő kérdése megint így viselkedik. Próbálom neki elmagyarázni hogy mit érzek de mintha fel sem fogná vagy én nem tudom.. Aztmondja tudja és meg is érti, de a viselkedése az ellenkezőjét mutatja. Nagyon el vagyok keseredve... Îgy lehet rá számítani? Terhesen is így viselkedik velem? Nem tudom mit tegyek.
2019. jún. 23. 18:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Mit tegyél, mit tegyél? Ha azt akarod, hogy a gyerekeid egyszer nézzenek valamibe, lépj le e mellől az idegzsába mellől, amilyen gyorsan tudsz.

Esetleg lehet tudni, mi a végzettséged?

Beszélsz minimum angolul?

Ezeknek az ismeretében kicsit könnyebb tanácsot adni, azért kérdem.

2019. jún. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
62%
Nem nagyon értem azt, hogy az emberek miért gondolják úgy, hogy az ő ráhatásukra majd megváltozik a csapodár, iszákos, goromba, lusta, párjuk. Nő vagy férfi az mindegy. Te választottad, most hogy megcsináltátok a bajt ( 2 gyerek) már nagyon nehéz lesz okosan lépni. Csak kényszer megoldás van (lelépni, ha van hova), a gyerekek az apjuk nélkül nőnek fel, mert te nem jól választottál embert magadnak. Jó tudom, olyan menő meg vagány volt a srác, a falu bikája.ja amúgy bántalmazó kapcsolatban élsz, megsúgom.
2019. jún. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Nem azért jöttem vele össze mert "ő volt a falu bikája, menő stb..." nem egy idiota kamasz vagyok. Nekem nem ezek a dolgok fontosak. A gyerekemre meg nem "bajként" gondolok. Azért álljon már meg a menet. Igaz én tettem fel a kérdést, de azért mindennek van határa. A gyerekem pedig igenis néz valamibe. Nem csak akkor fog ha elhagyom az apját. Ugy gondolom nem vagyok rossz ember attól mert tanácsot kértem, ugyanis szeretném a családomat megmenteni. Vannak gondok, igen. De a majd 4 éves gyerekem és aki bennem növekszik pici egyikre sem tekintek gondként, hibaként. Ugytudom egy szoval nem irtam ilyet!!
2019. jún. 23. 22:10
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Drágám, csak hiszed, hogy néz is bárki valamibe egy kapcarongyot... Milyen kis bájos naivitás, Istenem, mintha csak Rosalinda jelenne meg előttem, komolyan!


De tudod mit, szívem? Mártírkodj még, ahogy a csövön kifér, t'án ha elcseszed nem csak a saját, a gyerekeid életét is egy ilyen idegbeteggel. Majd 18 éves koruk után megköszönik, ha önellátóként emiatt járhatnak pszichológushoz, amíg meg nem halnak.


Hidd el, ha nem lesznek, ilyen mártírok, mint Te, érettségi után Rátok nem nyitják többet az ajtót.


Majd 20 év múlva meg kérdezed, hogy miért nem néznek feléd a porontyaid. Na, ezért nem!!!!

Úgyhogy én a helyedben ezt bescannelném és eltenném magamnak emlékbe, hogy majd 20 év múlva legyen valami fogalmam, hol is szúrtam el.

2019. jún. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Mi jogon jössz te ahhoz hogy sértegess és kapcarongynak hívj?? Honnan tudod hogy milyen a kapcsolatom a gyerekemmel?? Honnan tudsz te bármitis??! Nem vagyok rossz anya!!! Sértő és bántó amiket mondasz! Tanácsért jöttem, nem azért hogy bántást kapjak. A gyerekemet pedig ne vedd a szádra, hogy nem néz semmibe és hogy az ajtót se fogják rám nyitni....hát büszke lehetsz magadra hogy nőként ilyet mondasz egy anyának aki mindent megtesz a gyerekéért.!
2019. jún. 23. 23:08
 16/21 anonim ***** válasza:

A minden neked mit jelent? Hogy foggal-körömmel kapaszkodsz a szarba? Egy partnerbe, aki konkrétan kutyába se vesz-legalábbis a leírásból ez jön le-?


Figyelj, ha te azért jöttél ide, hogy meggyőzzünk, hogy normális, amit a pasasod csinál, akkor jó, így is játszhatunk:"drágám, Te vagy az év anyja, aki ennyi mindent kibír a gyerekeiért. Igazi szent vagy! Nem is tudom, miért nem Téged tekintenek Teréz anya utódjának, olyan áldott jó ember vagy."

2019. jún. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Nem érted azt amit mondok... Nem is fogom erőltetni a veled való "beszélgetést". Nyilván te tökéletes vagy. Ismeretlenként pedig nem beszélhetsz ilyen tiszteletlenül!!
2019. jún. 23. 23:25
 18/21 anonim ***** válasza:

Drága, nem az az alap probléma, hogy úgy beszél veled a párod, mint egy kutyával se szoktak? Akkor meg?


És igen, ez a minden, ha hagyod, hogy így beszéljen veled a férjed...


Egyébként ajánlom szeretettel végig olvasni azokat a kérdéseket, amiben a szülő sír-rí,hogy nem áll vele szóba a gyereke.

Csak, hogy tudd, mire számíts ilyen strucc-politikát folytatva...

2019. jún. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Mostmár vegyél vissza, ismeretlenül túl nagy a szád!! A gyerekeimmel pedig soha nem fogok eljutni addig a pontig hogy rám se nyissák az ajtót!!
2019. jún. 24. 10:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!