Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma egy átlagos fiatal nő mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma egy átlagos fiatal nő mit tesz bele a kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Illetve nem tudom, mennyire tudnak társak lenni.

Mondjuk a 40 alatti nőkről elég sokszor mondják férfiak – szerintem jogosan - , hogy csak a testüket viszik bele és csak elvárásaik vannak.

Érdekelne, más férfiak ezt hogyan látják, tehát nem nőkhöz szól a kérdés!!!


nyilván kivételek vannak, de azt látom, hogy a huszonéves nők csak jól néznek ki, és semmit nem visznek a kapcsolatba, viszont rengeteg elvárások van, külső terén is, illetve + saját lakás, autója legyen a pasinak.


A 30 körüli nőknél még inkább ezt látom: ha diplomájuk van, akkor arrogánsak (ezt ők intelligenciának és magabiztosságnak hívják), de nem különösebben értelmesek, műveltek. Hobbijuk alig van, max. utazás drága helyekre, és pasi legyen sportos, minimum 180 cm magas.


Tehát ha teszem azt, jól kereső 180-185 cm sportos értelmes férfi vagyok, és társat keresek, akkor miért állnék össze olyan nővel, aki nem művelt/sportos/alacsony és nem tud társ lenni.



2019. jún. 24. 10:17
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
96%
Utolsó vagyok, a korom lemaradt: 23/N
2019. jún. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
100%
Melyik átlagos fiatal nōre gondolsz? Mutass rá egyre.. én elég különbözōeket ismerek, van ilyen is olyan is
2019. jún. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
97%

Nem fogom az asztalt verni, mivel kérted, hogy csak férfiak írjanak, ezért bocsáss meg, hogy én is reagálok, mivel nő vagyok. :-) Csak hogy mutassak egy másik példát is.

25 éves vagyok, diplomával, munkával, saját lakással. A párom lakik nálam, nekem van jogsim, neki nincs (egyelőre). Kocsi nincs most, mert nincs rá szükségünk, de ha akarnám, lehetne. :-)

Őszintén meglepődök mindig, amikor azt írjátok, hogy a nők azt várják el, hogy legyen saját lakás, autó, mindenféle elvárás... Nem tudom, kikkel ismerkedtek ti, de az én ismeretségi körömben egy lány sem ilyen. Egy sem. Nekem sem volt soha ilyen elvárásom senki felé.

Amit szeretnék egy társban az az, hogy legyenek céljai és együtt tudjunk összehozni egy életet, ami mindkettőnk számára megfelelő.

Ha felszínes nőkkel ismerkedtek, akkor nem kell meglepődni, hogy ha nem arra kíváncsi, hogy milyenek vagytok, hanem hogy mennyi van a tárcátokban. De tényleg... Nem egy embert, nem egy nőt ismerek, de EGYIKNEK SINCS ilyen kocsi/lakás/sokmoney elvárása.

2019. jún. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
19%
A nuniját....🤣🤣
2019. jún. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
68%

En pl meghallgatom a banatat ujra es ujra, mert neha a dolgok lassan oldodnak meg. Alkalmazkodom hozza, megbeszelem vele mikor utazok vissza a szulovarosomba. Elviselem az elviselhetetlen szokasait, amiken csak lassan valtoztat. Pl. eveken keresztul egy szammal nagyobb polokat hordott, tok nevetsegesen nezett ki, de en kivartam, amig o is ugy tekint az oltozkodesre, mint en. Ha valamihez nincs kedve nem hisztizek, nem zsarolom, nem hallgatok dacosan, hanem elfogadom. Igeretet tettem neki, hogy szulok neki egy gyereket. Rengeteg kis hetkoznapi aprosag van, amiben a kedvere teszek, a felsorolasuk sokaig tartana es egyenkent nevetseges tetelek, de megteszem neki. Ezt teszem bele a kapcsolatba.

Tudod ha lett volna dolgod a dugason kivul novel (nem, az nem szamit, hogy tizenevesen ket hetig volt baratnod) akkor tudnad, hogy egy parkapcsolat allando alkalmazkodasbol es mindennapos kis aldozatokbol all, de ahogy korabban mar leirtak te sikertelen ferfiak elbeszeleseibol akarod megismerni a noket.

Es most adok neked egy tippet: rendben levo ferfiak nem jarnak erre az oldalra. Apam sem osztja az eszt a neten, hanem csak el. Itt nem fogsz pozitiv peldakat olvasni, mert ez egy panaszkodo es troll oldal, szoval ha innen akarod megismerni az eletet akkor porul fogsz jarni.

2019. jún. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:

„Tudod ha lett volna dolgod a dugason kivul novel”


hol írtam, hogy nem volt?

honna veszed, hogy nem volt?:)


„Es most adok neked egy tippet: rendben levo ferfiak nem jarnak erre az oldalra”


:DD

és rendben lévők nők igen?

_


1, eleve férfiak véleménye érdekelt, de azért csak válaszoltok

2, önigazolások : „én egy olyan nő vagyok, aki…”

3, a kérdező sértegetése

4, logikai bukfencek: ha negatívan nyilatkozol a nőkről, csak sikertelen férfi lehetsz, ahogy sikertelen férfiak járnak az oldalra, de akkor gondolom, sikertelen nők is, nem?

5, szövegértelmezései problémák: leírtam, hogy nyilván kivételek vannak, ergo eleve érthetetlen, mit magyarázzatok a bizonyítványt


nyugodtan mérleget vonhatunk, úgyis kis felmérésnek szántam a kérdést:


az idő író nők gyakorlatilag egy 13 éves hisztis kislány szintjén vannak. tudjátok, az a baj, hogy a gondolkodást és az érettséget nehéz imitálni.

hiába vagytok diplomás nők, ha az alapkézségekkel komoly gondjaitok vannak (szövegértés, érvelés, logika) illetve úgy sértegetitek a másikat, ahogy már általános iskolában is ciki volt.

2019. jún. 24. 13:33
 17/40 anonim ***** válasza:
95%

Férfi vagyok, mégpedig 30 körüli, tehát engem maximálisan feljogosítottál a válaszadásra.

(Csak mellékesen jegyzem meg, ha valóban segítőkész választ akarsz a kérdésedre kapni, akkor kifejezetten primitív dolog bizonyos csoportokat kizárni a hozzászólásra jogosultak köréből. Ez kb. olyan, mintha megkérdeznéd az embereket, hogy jó-e a látásuk, szemüvegesek ne válaszoljanak, és az jön ki eredményképp, hogy majdnem minden embernek jó a látása.)


A válasz egyébként egyszerű: egy rendes, intelligens nő igyekszik ugyanannyit beleadni a párkapcsolatba, mint a párja. Ha a saját tapasztalataid azt mutatják, hogy a nők nem tesznek hozzá semmit a párkapcsolat alakulásához, akkor vagy szerencsétlenül választottál, vagy az intelligens nők nem téged választanak, így neked csak a "hitványak" jutnak. Érdemes ezt átgondolnod.


"Tehát ha teszem azt, jól kereső 180-185 cm sportos értelmes férfi vagyok, és társat keresek, akkor miért állnék össze olyan nővel, aki nem művelt/sportos/alacsony és nem tud társ lenni." - Miért, ki fog fegyvert a fejedhez? Állj össze olyannal, akit arra érdemesnek tartasz. Ha pedig nekik nem kellesz, akkor ismét csak érdemes elgondolkodnod a helyzeten...

2019. jún. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező, attól, mert lehuzod és sertegeted az ide író noket, meg nem lesz igazad.

Ostoba is vagy, ez süt az egész kérdésedbol.

2019. jún. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:

"és rendben lévők nők igen?"

Latom nem jott at, hogy nem a ferfiakat akartam megserteni, hanem a modszertanodat krititaltam. Ezen a helyen CSAK rossz dolgokat lehet olvasni, ha ebbol azt vonod le, hogy rossz a vilag, akkor egy nagy hibat vetesz. Segiteni akartam neked te kis paparika jancsi, de akkor pukkancskodj tovabb, latom igazabol ezert jottel.

2019. jún. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nem azért írunk kéretlenül a kérdésedre, mert nem tudunk értelmezni, azért írunk, mert nem kell ahhoz férfinak lenni, hogy szubjektív értelemben vett hitelességgel bele lehessen kötni a kérdésedbe. Legalább is szerintem. Mármint ha a kérdéseddel objektív válaszokat vársz, és ha számodra objektív=hiteles, akkor statisztikai adatokhoz kéne nyúlj, nagy számú (1000+), VÉLETLENSZERŰEN kiválasztott férfitömegeket kéne kikérdezni. A gyakori kérdések szerintem nem nevezhető reprezentatívnak, véletlenszerűnek sem, mivel itt nagyobb számban képviseltetik magukat azok, akiknek nincs sikeres párkapcsolata.

Ha te szubjektív férfivéleményekre vagy kíváncsi, akkor elfogadom, hogy ok nélkül kontárkodtam ide, viszont pár szubjektív férfivélemény alapján nem lehet levonni következtetéseket, remélem ezt te is tudod. Tehát óvatosan ha itt egy elméleted visszaigazolására vágysz. És ezt most nem cseszegetésképp írom, hanem csak szeretem az embereket támogatni abban, hogy ne kerüljenek be egy negatív gondolatspirálba. Ha újra meg újra meggyőzöd magad, hogy csak haszontalan nők vannak, akik csak elvenni tudnak és adni nem, akkor csak ilyan nőkkel fogsz találkozni, és folyamatosan mélyebben belédrögződik ez a hiedelem.

2019. jún. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!