Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma egy átlagos fiatal nő mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma egy átlagos fiatal nő mit tesz bele a kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Illetve nem tudom, mennyire tudnak társak lenni.

Mondjuk a 40 alatti nőkről elég sokszor mondják férfiak – szerintem jogosan - , hogy csak a testüket viszik bele és csak elvárásaik vannak.

Érdekelne, más férfiak ezt hogyan látják, tehát nem nőkhöz szól a kérdés!!!


nyilván kivételek vannak, de azt látom, hogy a huszonéves nők csak jól néznek ki, és semmit nem visznek a kapcsolatba, viszont rengeteg elvárások van, külső terén is, illetve + saját lakás, autója legyen a pasinak.


A 30 körüli nőknél még inkább ezt látom: ha diplomájuk van, akkor arrogánsak (ezt ők intelligenciának és magabiztosságnak hívják), de nem különösebben értelmesek, műveltek. Hobbijuk alig van, max. utazás drága helyekre, és pasi legyen sportos, minimum 180 cm magas.


Tehát ha teszem azt, jól kereső 180-185 cm sportos értelmes férfi vagyok, és társat keresek, akkor miért állnék össze olyan nővel, aki nem művelt/sportos/alacsony és nem tud társ lenni.



2019. jún. 24. 10:17
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:

„Segiteni akartam neked te kis paparika jancsi, de akkor pukkancskodj tovabb, latom igazabol ezert jottel.”


Dehogy akarsz te segíteni. Te egy önérzetében sértett nő vagy, aki jól meg akarta mondani nekem, aztán mikor kiderült, hogy nagyon kevés vagy ehhez, jött a lekezelő hangnem és mismásolás.


„akkor pukkancskodj tovabb”


:D

most szépen olvasd vissza, miket írtál. többek között arra is céloztál, hogy még sosem votl komolyan kapcsolatom (ami logikailag megint nem tudom, h miből kvöetkezik, mert csak annyit írtam, hogy ha szexet akarok, milyen nőket szedek fel vagy hasonló), de igen, én pukkancskodok :)


egyébként nagyon tipikus magyar nő vagy, mondhatnám úgy is hogy áltagos: vszínűleg elvégeztél egy ilyen-olyan szakot, és meg vagy róla győződve, hogy marha okos vagy, aztán amikor vitázni kéne, 10 perc alatt elvérzel, mert egyrészt érzelemből vitázol, másrészt egy épkézláb érvelés összerakásához elkéne némi logika és szövegértés is, a másik sértegetés itt már nem elég, mint gimiben.


szóval oké, látom, hogy okosnak tartod magad, de hát rohadtul nem vagy az, mellesleg mint mondtam, ez a kérdés arra is nagyon jó volt, hogy sok „rendkívül okos” higgadt nő vércse módjára rárepüljön a kérdésre és hisztis kislány módjára sértegetni kezdjen, miközben érvelési hibák tömkelegét vonultatják fel, csak mert kritizáltam a nők nagy részét (tudod, írtam, hogy tisztelet a kivételnek).


de gondolom, amikor vki ostobának nevez, te is vérig sértődsz…


részemről ennyi, totál felesleges többet írnom, úgyis csak kislányok fognak írni.

2019. jún. 24. 16:00
 22/40 anonim ***** válasza:
77%

" akkor miért állnék össze olyan nővel, aki nem művelt/sportos/alacsony és nem tud társ lenni."

Látod, neked is csak a külsőségek számítanak. Addig ne is várj mást a nőktől!


Nem tudom, te mire vágysz. Egy törődő, érzelmileg intelligens partner, akivel bármit meg tudtok beszélni, már megüti az ingerküszöbödet?

Nekem az is tetszik, ha valaki tud gitározni, esetleg nagyon szépen énekel vagy rajzol, de a kapcsolat nem ettől lesz jó. Felnézhetek egy ilyen emberre, de nem biztos, hogy tudunk is működni együtt.


Ettől függetlenül te sem fejtetted ki, hogy mi az, hogy valaki tud társ lenni. A sportos, művelt, alacsony egyértelmű - mondjuk a sportossággal nem pont a testét viszi bele a kapcsolatba, ami szerinted az ördögtől való? :DDDD

2019. jún. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
88%

Dragaság, már maga a kérdés hiányol mindenféle logikát és valosagot. Ha valóban értelmes férfi lennel, akkor találnal értelmes not, de te csak marha okoznak hiszed magad.

Tipikus, ecceru, kozhelyeket puffogtato, 12 egy tucat pasi vagy.

2019. jún. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:

„Látod, neked is csak a külsőségek számítanak. Addig ne is várj mást a nőktől”


műveltet is írtam. ezek szerint az is külsőség. a „tud társ lenni” meg szintén külsőség, ugye?


kész, feladom, funkcionális analfabéták és hisztis kislányok írnak csak ide.

2019. jún. 24. 16:20
 25/40 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező, én igyekeztem neked normális választ adni, pedig arra nem is reagáltál.

Nekem nagyon úgy tűnik, hogy van a fejedben egy hipotézis és meg szeretnéd erősíteni és csak azt fogadod be, ami ezt alátámasztja. Minden jóindulattal tanácsolom neked azt, hogy önvizsgálatot tarts és megkérdezd magadtól, hogy: miért akarom ezt hinni a nőkről? Mik a feldolgozatlan sérelmeim a nőkkel kapcsolatban? A nőkre haragszom, vagy a korra, amelyek olyanokká teszi a nőket, ami nekem nem tetszik? Mi az én felelősségem abban, hogy csak értéktelen nőkkel találkozom? Hol vehetném fel a kapcsolatot számonnal értékes, érdekes nőkkel?

2019. jún. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
88%
hagyd, az latszik, hogy az ertelmes kommentekre nem reagál, pedig volt egy olyan amit még férfi is írt, és ugyanazt kérdezte tőle kb mint én (miért ilyenekkel ismerkedik, látja-e ebben a saját felelősségét, stb.) csak a triggerelt nők hozzászólásaira ugrik. provokáció az egész.
2019. jún. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
77%

"egyébként nagyon tipikus magyar nő vagy, "

A tipikus magyarozast tipikus prolik hasznaljak. Ahh, mar megint lepre csalt egy kis posztkomcsi, igy jartam. :(

Amugy szepen figyelmen kivul hagytad azt a felsorolasomat, ahol leirtam miket adok bele a kapcsolatomba, ami egy letezo dolog a tieddel ellentetben.

Hogy tudnal te engem az onerzetemben megserteni? Attol, hogy ezt leirod meg nem valik valosagga. :D

Kislanyok, hat szetrohogom magam. :D A parommal kozos haztartasban elek, hamarosan jon az eskuvo aztan meg a csalados elet. Te vagy az, aki egy kamasz gyerekszobai bolcsessegevel kozelitesz a parkapcsolatokhoz, nem en. Az en eletem koszonom szepen halad a termeszetes mederben es nem kell azon tiprodnom, hogy juj de rosszak a fiuk.

Azt meg tenyleg nem ertem minek vergodsz ennyit a diploman, csak annak nincs, aki nem akart. En akkor is atlagon feluli voltam, amikor meg csak az erettsegire keszultem. ;)

2019. jún. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
Miért, kedves kérdező, a mai fiatal pasik mit adnak bele egy kapcsolatba a farkukon meg a szennyes ruhákon kívül?
2019. jún. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:

Szóljatok ha bunyó lesz😂😂 Nehogy már lemaradjak róla 🤣🤣


N

2019. jún. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:

Szerintem sokszor sokmindent beletesznek, nagyon sok nő diplomás, odafigyel arra, hogy egészségesen étkezzen, sportolni jár, vannak céljaik, hobbijaik, barátaik.


Csak olyan szempontból könnyebb nekik például, hogy ha nem kezdeményeznek akkor is tudnak válogatni a jelentkezők közül. A férfiaknak erre csak a legjobb 10%-nak van esélye.


Aztán nem kell magabiztosnak lenniük, mert nem várjuk el tőlük.


Udvarolni is általában a férfinak kell.


Nem kell stresszelniük azon hogy feláll e, vagy ki tudnak e elégíteni. Nem tudjuk behazudni az orgazmust.


Kevesebb elutasításban van részük általában (ha egyáltalán van) amíg megtalálják a párjukat.


Szexet bármikor találnak. De egy randi leszervezése is sokkal könnyebben megy mint egy férfinak, tulajdonképpen a nőn múlik az egész.


Persze olyan férfit találni párkapcsolatra, ami minden szempontból megfelel nekik, na az viszont piszok nehéz.


Mert nincs annyi minőségi férfi, ami megfelel az elvárásaiknak.

2019. jún. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!