Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma egy átlagos fiatal nő mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma egy átlagos fiatal nő mit tesz bele a kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Illetve nem tudom, mennyire tudnak társak lenni.

Mondjuk a 40 alatti nőkről elég sokszor mondják férfiak – szerintem jogosan - , hogy csak a testüket viszik bele és csak elvárásaik vannak.

Érdekelne, más férfiak ezt hogyan látják, tehát nem nőkhöz szól a kérdés!!!


nyilván kivételek vannak, de azt látom, hogy a huszonéves nők csak jól néznek ki, és semmit nem visznek a kapcsolatba, viszont rengeteg elvárások van, külső terén is, illetve + saját lakás, autója legyen a pasinak.


A 30 körüli nőknél még inkább ezt látom: ha diplomájuk van, akkor arrogánsak (ezt ők intelligenciának és magabiztosságnak hívják), de nem különösebben értelmesek, műveltek. Hobbijuk alig van, max. utazás drága helyekre, és pasi legyen sportos, minimum 180 cm magas.


Tehát ha teszem azt, jól kereső 180-185 cm sportos értelmes férfi vagyok, és társat keresek, akkor miért állnék össze olyan nővel, aki nem művelt/sportos/alacsony és nem tud társ lenni.



2019. jún. 24. 10:17
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:

#30

alapvetően egyetértek azzal, amit írsz, a problémám az, hogy nálam diplomás NEM = értelmes (és értelmeset nagyon keveset látok) meg sok sportolót sem errefelé (vidék), inkább 35+ futó nőket szoktam látni.


igen, felfuvalkodottan válogatni 30 éves korukig tudnak, utána egyre nehezebb nekik, mert egy feszes 20 évesnek nagyobb a „piaci értéke”, mint egy 35 évesnek.

szóval tulajdonképpen amiket felsorolsz, sztem azok pont az okai annak, amiért elkényelmesednek, megszokják, hogy a külsejük miatt körbeudvarolják őket, aztán ahogy elérik a kritikus 30-at, már nyilván nehezen változnak és nem lesz belőlük érdekes személyiség.


„Mert nincs annyi minőségi férfi, ami megfelel az elvárásaiknak”


pontosan. közvélemény-kutatások szerint a nők a férfiak 80%-át átlag alatti kinézetűnek találják, azért ilyen irreális elvárások mellett persze hogy alig felel meg nekik férfik, nem beszélve arról, hogy egy nőnek elég praktikája van, amivel feljavíthatja magát. smink, push up melltartó.

2019. jún. 27. 09:33
 32/40 anonim ***** válasza:
82%

"igen, felfuvalkodottan válogatni 30 éves korukig tudnak,"

Tele a facebookom eskuvokkel es lanykeresekkel. Te kikerultel az elet korforgasabol, ha nem veszed eszre a rengeteg fiatal parocskat.

2019. jún. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:

Feljavítani mi is feljavíthatjuk magunkat, méghozzá a leghasznosabb dolog amit ez ügyben tehetünk az a magabiztosságunk fejlesztése.


Konditerembe nem csak azért jó járni mert izmosabb lesz valaki, hanem azért is mert tesztoszteron termelődik az edzés közben, ami mint tudjuk a férfiasság hormona. A viselkedésünket is megváltoztatja.


Igazad van sokmindenben, de sajnos nem tudunk mit csinálni. A világ már csak ilyen ehhez kell alkalmazkodnunk, ha tetszik ha nem.

2019. jún. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:

# 33/33


igazad van, sajnos tényleg ez a helyzet. Összességében a nők jóval könnyebb helyzetben vannak.


Viszont engem tényleg zavar, hogy átlag férfinak mennyit kell melóznia azért, hogy egy átlagos barátnője legyen.


Igen, tudom, én is edzek, ami nyilván magabiztosabbá is tesz.

2019. jún. 27. 11:22
 35/40 anonim ***** válasza:
46%

A kérdés az volt, mit tesz bele egy nő egy kapcsolatba. Aztán olvasgatom itt a válaszokat, és azt látom, hogy vannak, akiknek fogalma sincs arról, mit jelent egy kapcsolat.

Az, hogy valaki okos, művelt, sportos stb egyszerűen egy alap tulajdonság, én úgy gondolom, ha valaki engem választ ki, ne is akarjon szebbet meg sportosabbat, ha arra vágyik olyat keressen. Vagyis első lépésként olyan párral érdemes kapcsolatban lenni, akit tudsz úgy szeretni, ahogy van. Tudom, közhely, de sokaknak már ez sem megy.


És akkor nézzük mit tesz bele egy nő egy kapcsolatba (szerintem kb ugyanazt amit egy férfinek kéne, hiszen egyenjogúság van): törődést, gondoskodást, szeretetet, bizalmat, megértést, hűséget, közös élményeket. És ha valaki ezeket nem teszi bele, az nemtől függetlenül kuka.


Kérdező, rólad csak ennyit:

"Tehát ha teszem azt, jól kereső 180-185 cm sportos értelmes férfi vagyok, és társat keresek, akkor miért állnék össze olyan nővel, aki nem művelt/sportos/alacsony és nem tud társ lenni."


Ha számodra a nő a testét, alkatát, magasságát teszi bele a kapcsolatba első sorban, és te is csak ezt tudod beletenni, régen rossz. Az értelmi szint olyan, hogy mindenki meg van róla győződve, hogy ő az etalon, téged olvasva erősen kétlem, hogy értelmes lennél. Aki ilyenben méri az értéket, hogy magasság, azt nem lehet komolyan venni.

2019. jún. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

35#


"törődést, gondoskodást, szeretetet, bizalmat, megértést, hűséget, közös élményeket. "


Igen ezeket valóban beleteszi egy nő egy jól működő párkapcsolatba, szerint ezt a kérdező is elismer.


Szerintem rosszul tette fel a kérdést a kérdező, mert valószínűleg úgy értette, hogy a párkapcsolat létrejöttéért mit tesz a nő. Legalábbis a kommentjei alapján inkább erre gondolhatott.


És lássuk be, ebből a szempontból igaza van.


A kezdeményezést, az udvarlást, a meghívást, a stresszelést a szex miatt( feláll e, ki tudja elégíteni a nőt) a férfi teszi bele a kapcsolatba általában.


Sokkal több elutasítást kénytelen elviselni. Nehezebben tud eljutni egy randiig, tehát sokkal több munkát tesz bele.


Szerintem erre gondolt a kérdező, szerintem ebbe valamilyen szinten igaza van.


DE sajnos ez nem segít rajta. Ez kb. olyan mintha egy etiópiai irogatna egy fórumra, hogy sokkal könnyebb a svájciaknak.


Sajnos az élet igazságtalan.

2019. jún. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

* szerintem

*elismeri

2019. jún. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

Nem csak a férfiak kezdeményeznek, bár készséggel elismerem, hogy ez a gyakoribb és ezért én tisztelem is a férfiakat. Viszont onnantól az ismerkedés olyan, mint egy asztalitenisz meccs. Elhívogatjuk és meghívogatjuk egymást, mindketten javaslatokat teszünk. Felváltva írogatunk. Én sosem érzetem ezt egyoldalúnak egyik részről sem. Ha ez mégis így van, akkor ott az egyik fél nem érdeklődik igazán.


Viszont a kérdezőt olvasva, én nem gondolom, hogy a kérdés fő célja az ismerkedés körüli hercehurca lenne. Ha elolvasod az utolsó három bekezdést, azt látod hogy itt arról van szó, ki mennyit ér a "piacon", és ez a gondolkodás máris taszító. A te véleményedet meg tudom érteni, de a kérdező elszomorítóan korlátolt.

2019. jún. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

"Sajnos az élet igazságtalan."

Ez igy van. Egyszeruen vannak dolgok az eletben, amiket nem lehet igazsagosan felosztani. A kezdemenyezes a ferfiak dolga, ahogyan a szuloszoban meg annyi dolguk, hogy kitartoan biztatjak a parjukat "Nyomjad dragam, ugyes vagy!". :D

A te hozzaallasod egyedul celravazeto, mert a megvaltoztathatatlan dolgokhoz lehet sikeresen alkalmazkodni, vagy ellenallsz es felaprozodsz.

2019. jún. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

Minél keletebbre megyünk Európában, annál jellemzőbb, hogy a nők a kinézetükkel próbálnak leginkább érvényesülni, ez Magyarországon is jellemző.


Ezen kívül még más összetevője is van a dolognak.

Ebben az országban nemtől függetlenül beképzelt és igénytelen a többség, nem beszélve a kóros önbizalomhiányról, amit nagy szájjal akarnak kompenzálni.

Ezekkel arra próbálok utalni, hogy túl sokat nem szabad várni ettől az országtól:


Gondolj bele, megszületik egy nő, 15 éves korától körberajongják a külseje miatt,azt hiszi, különleges, miközben csak átlagos.

Belekerül a borzasztó magyar oktatási rendszerbe, elvergődik egy bölcsész diplomáig általában, meg van róla győződve, hogy tanult, értelmes nő..


Közben elkezd hízni, megjelennek rajta az első ráncok, kevesebb figyelmet kap a férfiaktól, ez által még frusztráltabb lesz. Ugyanis Magyarországon nem igazán divat a személyiségfejlesztés, sport...

Ajánlom, hogy beszélgess külföldi emberekkel, egy átlag belga,lengyel,svéd 20 éves diáklány 10x értelmesebb, mint bármelyik magyar tanár vagy akármilyen szakos 40 éves nő, és általában még stílusuk is van. A magyar nők sablonosok, unalmasak, nincs igazán személyiségük. A lengyeleket különösen ajánlom mert nagyon bájosak, és nagyon jól öltözködnek.


Szóval a lényeg az, hogy egy ennyire elmaradott pusztuló országtól naiv dolog lenne elvárni, hogy pont a női lennének értelmesek, bájosak...

Az átlag magyar nő fejben olyan, mint egy kislány, ahogy a legtöbb magyar férfi is egy durcás kisgyerek.

2019. júl. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!