Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Probléma lehet ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Probléma lehet ha a párom ragaszkodik az exétől kapott szerelmes leveléhez?

Figyelt kérdés
Megbeszéltem barátnőmmel, hogy megmutatja az exe dobozát, amelyben az exével közös emlkékek/tárgyak voltak. Ketté akartam tépni “”teszt”” gyanánt a szerelmes levelet amit kapott tőle, hogy mégis hogyan reagálna, de majdnem sírvafakadt. Hozzáteszem, hogy fizikailag és verbálisan is bántalmazta 3évig. Mostanában sokat kutakodik facebookon utána, hogy merre sodorta őt az élet (de erre is csak azt mondta, hogy kiváncsi de nem érez semmit). Csak szerintem szánalmas ez a viselkedés, hogy nem szereti az exét, de mostanában utána kérdezősködik meg rosszul érintené, ha széttépném a levelét?

2019. jún. 26. 00:07
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
60%
Nos nekem is vannak exeimtol megorzott dolgaim.... es en sem szivesen valnek meg toluk, pedig nem akarom ujrakezdeni egyikkel sem. Ezek a multam reszei. Kb megbotrankoznek ha csak brahibol is ilyet tenne a baratom, nagyon gyerekes vagy... egyaltalan miert kellett neki megmutatni ezt? Ez az o szemelyes multja, semmi kozod hozza. Eretlenek vagytok mindketten.
2019. jún. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
76%
Mindenkinek van exétől cucca, emlék. Nálam viszont szakító ok lenne ha a párom azzal szórakozik, hogy az emlékeimet tönkre akarja tenni. Elég bunkó húzás volt tőled.
2019. jún. 26. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
79%
Úgy látszik ez a nő nem tud megszabadulni a pszichopatáktól. Csöbörből vödörbe.
2019. jún. 26. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
76%
Lehet, majd ő is úgy csinál, hogy valami papírodat szét akarja tépni. Meglátnánk, mekkora sikere lenne.
2019. jún. 26. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
56%

-Szerintem nincs túl az exén!

-Így nyíltan szerintem gáz,hogy tudsz az exes dobozáról. Nekem is van(elrakva anyáéknál). Nem nézegetem.

-vannak ruháim, egy hajnyíróm ,egy cdm ,(nem szerelmes zenékkel),plüssöm. Exeimtől amiket napi szinten használok,de NEM mondanám meg senkinek kitől van. Ez nem hazugság -tapintatosság.

-Exe fb/insta oldalát nézegeti ezért repülne!!!

2019. jún. 26. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
94%
Nézd, ha nem tetszik a dolog, szakíts. De itt te voltál a nem normális. Ugyanis pontosan úgy viselkedtél, mint az exe: tesztelni akartad és kontrollálni. Kérdezz rá és ha nem hiszel neki, akkor is szakíts, mert nincs értelme. Az gondolom eszedbe sem jut hogy fél tőle és a hasonló viselkedés váltotta ezt ki. Jobb neki, ha lelépsz, bár amilyen állapotban van, tényleg vissza fog menni hozzá. Stockholm szindróma, nehéz a bántalmazótól megszabadulni. Vagy segíts neki túllenni rajta, vagy engedd el. De ilyen szar teszteket ne csinálj, mert ez gusztustalan.
2019. jún. 26. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
69%
Nekem is vannak tárgyaim az exemtől, használom is őket, a párom tud ezekről, és nem zavarja. Van egy nagy párnám tőle, azon szoktunk feküdni a párommal filmezés közben. Az ezüstnyakláncomat meg mi értelme lenne kidobni? Szerintem itt nem a barátnőd a ludas.
2019. jún. 26. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
75%
Emlék...Jaaa hogy ez neked nem jelent semmit? Akkor jó. Amúgy te is bántalmaztad, csak te verbálisan. Gratulálok.
2019. jún. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
72%

Már az szánalmas, hogy abba a dobozba akartál kutakodni.

Te is bántalmazod lelkileg szerencsétlent.

2019. jún. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
82%

Nekem is vannak cuccaim az exeimtől. Van egy pólóm, nyakláncom meg plüsseim. Nem mondom senkinek hogy ezek a dolgok kitől vannak, pláne nem a páromnak. Személy szerint nekem furcsa hogy van egy doboz emlékekkel, de megértem hogy van akinek ez is a múltja része és őrizgeti. De miért tudtál egyáltalán a doboz létezéséről? És ha már tudsz róla miért akartad megnézni? Helytelen volt úgy csinálni mintha eltépnéd a levelét, de ennek ellenére nekem nem okés az sem, amit a lány csinál.

Vannak itt olyanok, akik jobban értenek a bántalmazó kapcsolatokhoz mint én, így hiányos tudásom miatt elfogadom hogy tényleg lehet ragaszkodni egy bántalmazóhoz. De folyamatosan nézegetni instán meg facen az nekem kicsit sok lenne. Nekem az exeim ismerőseim facebookon, kb évente megnézem hogy mi lett velük (nem is akarom tagadni hogy alapvetően kíváncsi típus vagyok) de azért nem szoktam azon csüngeni hogy mikor írnak ki valami újdonságot.

2019. jún. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!