Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Probléma lehet ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Probléma lehet ha a párom ragaszkodik az exétől kapott szerelmes leveléhez?

Figyelt kérdés
Megbeszéltem barátnőmmel, hogy megmutatja az exe dobozát, amelyben az exével közös emlkékek/tárgyak voltak. Ketté akartam tépni “”teszt”” gyanánt a szerelmes levelet amit kapott tőle, hogy mégis hogyan reagálna, de majdnem sírvafakadt. Hozzáteszem, hogy fizikailag és verbálisan is bántalmazta 3évig. Mostanában sokat kutakodik facebookon utána, hogy merre sodorta őt az élet (de erre is csak azt mondta, hogy kiváncsi de nem érez semmit). Csak szerintem szánalmas ez a viselkedés, hogy nem szereti az exét, de mostanában utána kérdezősködik meg rosszul érintené, ha széttépném a levelét?

2019. jún. 26. 00:07
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
Elismerem nem volt szép dolog amit csináltam. Nem azért teszteltem mert bántani akartam, eszem ágában nem lenne bántani sem fizikailag sem verbálisan egyszerűen furának tartottam ezt a mértékű ragaszkodást/érdeklődést az exe iránt és véletlenül sem vagyok tiszteletlen a tárgyai iránt.. inkább meg szoktam lepni mintsem bárit tönkretegyek ami számára fontos. Másrészt nem kutakodtam, ő említette, hogy van egy ilyen doboza sőt az előtte levő barátjától is van egy ilyen doboza és lehozta a padlásról. Tehát a félreértések elkerülése végett ismétlem nem én kutakodtam és találtam rá az említett dobozra. Azt is tudom, hogy nagyon szeret ahogy azt is hogy féltékeny típus vagyok és ki ne lenne az, ha a párja a volt párjának a szerelmes levelét + tárgyait tartogatná ráadásul úgy, hogy mind fizikailag mind pedig verbálisan bántalmazta. Nem vagyok pszichológus szval ezt a részét nem igazán tudom, de ahogy az egyik kedves válaszoló ezt kifejtette biztosan van valamiféle alapja.
2019. jún. 27. 22:42
 22/36 anonim ***** válasza:
69%

Ha nem funkcionális tárgyakról van szó akkor én is fura szemmel néznék a dologra, főleg ha ilyen szinten ragaszkodna hozzá. Az h az exe oldalait nézegeti gyakran az nálam szakító ok lenne.


Most nem azt mondom, hogy az amit leírtam magamról az jó/rossz/normális vagy nem normális dolog lenne, mert nem számít. Sok féle ember létezik más más normákkal, nincs azzal semmi baj, hogy te így gondolkodsz, ahogy azzal sincs ahogy ö. Akkor van baj, ha látod a párodon, hogy nem felel meg a normáidnak és te változtatni akarsz rajta, vagy pedig durván szemrehanyod neki. Ne tedd, ha nem fogadod el olyannak amilyen, akkor szakíts vele, mindenkinek jobb lesz.


Bocsánat a helyesírási/forgalmazási hibákért telefonról írok és nem találom a szemuvegemet sem.

2019. jún. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
41%
Buta vagy és gyerekes.
2019. jún. 29. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
40%

Nem olvastam végig a valaszokat,csak az elejet,amiben irod,hogy 31 koruliek vagytok.Én 51 vagyok,meglepödtem,hogy még ma is irnak levelet???

Na mindegy.

Én,mikor megismerkedtem a férjemmel,és eljegyeutuk egymást,jelképesen elégettem az elözö fiuktol kapott leveleket.Sok volt.Nem azert,mert sok fiuval lefekudtem,nem,a ferjem volt ÚGY az elsö.

Viszont akkor még nem volt sms,email,net stb,ezert leveleztunk,távirst volt.

Kicsit se sajnáltam öket,mert már nem számitott,lezártam.


Nem lehet,h a párod még szereti az exét,azért nem hagyja kidobni?


(Mondjuk igy 100 év távlatábol érdekes lenne visdzaolvasni,miket irkáltak,csak ugy nosztalgiábol!...😉

2019. jún. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
52%

Bocs 21


Elütottem a korotokat

2019. jún. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
58%
Te sem vagy jobb, mint az exe, ha "teszt" gyanánt tépkeded a leveleit. Kezeltesd magad te barom. Hogy jössz ahhoz, hogy a féltékeny hisztirohamaid miatt tönkretedd valakinek a csaj személyes dolgait? Ha ennyire zavar, hogy nem égetett fel mindent, ami az exhez kötődik, keress egy hozzád hasonló elmebajost és éljetek boldogan.
2019. jún. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
62%
Nem probléma, ettől teljesen jó is lehet egy kapcsolat. Az már probléma, hogy a személyes tárgyaival foglalkozol, egyáltalán hogy kerül a kezedbe? És elkezdesz szórakozni, hogy széttéped? Azért fogd vissza egy kicsit. Egyáltalán minek kell ennyit csámcsogni a régi kapcsolatain, mi közöd hozzá?
2019. jún. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
Egyes hozzászólók stílusa annyira alpári, hogy hihetetlen.
2022. jan. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
Update: Így 3év elteltével elmondhatom, hogy a megérzésem nem csalt habár ez a tesztelgetés rész eléggé vicc volt a részemről is. Tavaly májusban szakítottunk. Idén év elején visszament az exéhez, majd hozzáment feleségül és már terhes tőle.
2022. aug. 27. 15:18
 30/36 anonim ***** válasza:
29 remélem viszont a te leveleid biztonságban vannak, bár egy bántalmazott nő sírásra nem hiszem hogy elég garancia rá
2022. aug. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!