Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Parom nagyon feltekeny az exemre, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Van egy kozos gyerekunk az exemmel,joban maradtunk es egy ideig napi szinten beszeltunk de ez a paromat zavarta igy lekorlatoztam a beszegetesunket par mondatra.de még igy is konfliktusok vannak..a napokban serelmeztem h alig tolt velem idot,erre azt kerekitette ki a dologbol hogy o az aldozat es en vele csak az exem akarom feltekennye tenni,aminek az lett a vege h en bizonygattam h mennyire szeretem es kertem h ne gondoljon hulyesegeket.majd mondta h negykezlab kell a szobababol kimennem es vissza jonnom es akkor megenyhul talan..mit tehetnek h ne legyen ennyire feltekeny?ha exem elviszi a gyereket magaval 2napig hallgatom hogy en 2percre vele voltam kettesben egy lakasban amig oda adtam neki a gyereket.azt erzemh mindent megteszek es megsem eleg
2019. júl. 1. 11:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%

Na ezért nem kezdünk gyerekes nővel, aki "jóban van az exével".

Szerintem ez egyikőtöknek sem jó, változtatni kell. A pasi keressen gyermektelen független nőt, te meg olyan pasit akit nem zavar ha bájcsevegsz apucival napi szinten.

A megoldás pofonegyszerű.

2019. júl. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%

Tényleg tartsd vele a tavolsagit nem kell jóba lenni és jopofizni

Csak a gyerek miatt egyeztessétek amit kell és ennyi.


Én is kiakaadtam mikor a volt nőért kellett menni meg kb jobban tudta a programját mint azt hogy én hogy dolgozok majd ....

Az ő szempontjat is nézd

2019. júl. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
63%

Egyetértek az elsővel. Olyan nőt nagy ívben kerülni kell, aki "jóban van az exével", "mert ugye a gyerek".

Ha olyan fene nagy jóban vagytok, akkor miért mentetek szét?

2019. júl. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
43%
A családtagjaiddal akkor is tartsd a kapcsolatot, ha kitalálja, hogy velük is lefekszel és tanulj önvédelmet, ha elkezdene verni.
2019. júl. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
57%

Uristen

Az ex nem véletlenül ex,hogy lenne egy lapon a családtaggal pl testvér

2019. júl. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
48%

Szakítsatok és keress olyan pasit, akinek van annyi önbizalma, hogy nem az exeden agyal egész nap.

Van, aki az ilyesmit nem bírja elviselni, meg van akinek nem gond. Olyat keress, mint az utóbbi.

Neki is jó lesz, neked is.


Ja, és ha majd szakítani akarsz vele és ő megváltozik, meg hasonlók, előre szólok, ez egy jellemvonás, nem fog megváltozni.

2019. júl. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
96%

Igazából érthető, hogy zavarja az exed.


Gyakorlatilag ha ennyire jóba vagytok a francért mentetek szét....ő is így érezheti.


Neked kéne eldöntened, hogy mit is akarsz. Mert a leírásodból úgy tűnik, hogy nem igazán szereted és vonzódsz ehhez a férfihoz.

2019. júl. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 urambátyám válasza:
69%

Az exeddel napi szinten dolgod van a gyerek miatt, és szerencsés, hogy egymás gyilkolása helyett inkább jó viszony maradt köztetek. Magyarázd el a párodnak, hogy ez van, az ex már nem vonz, de dolgod van vele, és ezt fogadja el. Cserébe igyekezz a kedvében járni; kényeztesd egy kicsit, éreztesd vele, hogy nagyon szereted, és ne bosszantsd azzal, hogy esetleg viccelődtök az exszel a telefonban.


Ha nem működik, akkor olyan embert kell keresned, aki megbízik benned.

2019. júl. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
45%
Ha az exedre féltékeny, akkor féltékeny lesz másra is. Ne kezdj féltékeny emberrel, pszichésen problémás.
2019. júl. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Csak uzenetben beszelunk,az utobbi honapokban csak a gyerekrol.semmi masrol.nem jopofizunk,nevetgelunk stb.ereztetem a parommal is h o a mindenem.olelgetem,puszilgatom,csungok rajta.senkit nem szerettem ugy mint ot es o megis feltekeny..
2019. júl. 1. 15:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!