Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Parom nagyon feltekeny az exemre, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Van egy kozos gyerekunk az exemmel,joban maradtunk es egy ideig napi szinten beszeltunk de ez a paromat zavarta igy lekorlatoztam a beszegetesunket par mondatra.de még igy is konfliktusok vannak..a napokban serelmeztem h alig tolt velem idot,erre azt kerekitette ki a dologbol hogy o az aldozat es en vele csak az exem akarom feltekennye tenni,aminek az lett a vege h en bizonygattam h mennyire szeretem es kertem h ne gondoljon hulyesegeket.majd mondta h negykezlab kell a szobababol kimennem es vissza jonnom es akkor megenyhul talan..mit tehetnek h ne legyen ennyire feltekeny?ha exem elviszi a gyereket magaval 2napig hallgatom hogy en 2percre vele voltam kettesben egy lakasban amig oda adtam neki a gyereket.azt erzemh mindent megteszek es megsem eleg
2019. júl. 1. 11:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
62%

Le vagyok döbbenve. Példaértékű kapcsolatotok van a volt pároddal és ezt is fikázzák.

A párodnak kellene felnőnie végre.

Jól értettem, hogy négykézláb menj ki és be a szobába, hogy ne durciskodjon a párod???? ...és ez eddig egy, téged fikázónak se tűnt fel??

2019. júl. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
55%

Pont ez volt az első gondolatom hogy mi ez a négykézláb dolog??? Könyörgöm ne hagyd már magad megalázni. Akármilyen féltékeny is, miért kell megalázkodnod előtte? Arról meg nem írtál hogy te mit kapsz viszonzásként azért hogy kimutatod tevőlegesen a szereteted iránta. Ő is szokott simogatni, kedveskedni stb, vagy csak bedurcázik amikor rájön és belőled meg talpnyalót csinál?

Szerintem nem tudja elfogadni hogy mástól van gyereked és ezért folyamatosan büntet. Ez a féltékenység nem szeretetből hanem birtoklásból, sértettségből, önérzetből fakad.

Annyi önérzet benned is lehetne hogy nem alázkodsz meg, nem engedsz ennek a viselkedésnek. Gyakorlatilag pokrócnak néz, lábtörlőnek.

32/N

2019. júl. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Gondolj már bele mit tanítasz a gyerekednek a viselkedéssel: a nőnek meg kell alázkodnia egy párkapcsolatban. Nagyon rossz példát mutatsz neki.

Kölcsönös tisztelet??? Méghogy négykézláb...pfffff

2019. júl. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
69%

Ilyen jövőt képzelsz el a gyerekednek is? Ilyen kapcsolatot ahol megalázzák és uralkodnak fölötte?

Egy bántalmazó,nárcisztikus férfival vagy együtt, olvass utána ha érdekel hogy kik is az ilyenek.

Egy bántalmazó kapcsolatban a bántott félnek nagyon nehéz kitörnie, mert az önbizalmadat is a béka feneke alá nyomta.

Volt részem ilyen kapcsolatban! Soha többet!

2019. júl. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Vannak olyan dolgai amiket nem tudok hova tenni.pl megbeszeljuk hogy atjon.en keszulok,kedveskedek,varom.felhiv a megbeszelt idopont elott 10perccel hogy o faradt,otthon alszik,majd mikor hallja h a sirast visszafolytva csuklik el a hangom akkor mondja hogy most indul..

Amugy kedves,figyelmes,mindig gondol ram.sokat hiv telefonon.meglep valami aprosaggal.

2019. júl. 1. 22:15
 16/16 anonim ***** válasza:
#15: Jaaa, csak épp megaláz. Végülis lehet hogy igazad van és ez elnézhető tény a többi "apró kedveskedésért" cserébe. Ja, mégsem.
2019. júl. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!