Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kapcsolat újra élesztése?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kapcsolat újra élesztése?

Figyelt kérdés

Sziasztok segitséget kérnék. Adott egy bő 1 éves párkacsolat. És sajnos az utóbi pár napban valami meg változott bennem a kapcsolat terén. Mintha az égő tüzet valami egy szempillantás alatt el fújta volna. És nem értem , hogy miért. Sose veszekedtünk az 1 év alatt mindig jól elvoltunk egymással. Az ágyban isteniek voltunk. Viszont az elmúlt pár napban le szerepeltem, szex közben le lankad. Mára pedig oda jutottam mintha nem éreznék semmit. Pedig szeretem , szeretni akarom és nem értem miért történt ez velem, egyik napról a másikra.

Minden ismerősöm azt mondta hogy túl sokat voltunk együtt heti 4-5 napot az 1 év alatt és azt mondják bele untam.

Viszont meg akarom menteni ezt a dolgot, nem akarom össze törni a szívét ennek a lánynak, mert a legcsodálatosabb , kedves , aranyos, szép.

Az előző paliai mind meg csalta vagy át verte, a családja hát hogy mondjam, eléggé rossz hozzá. Az apja iszákos az anyjat pedig befolyásolja az apja. A nővérei mind szigorúak és bunkók. Neki én vagyok szinte az egyetlen kis fény az életében. És nem akarom ezt tönkre tenni.

Szerintetek van esély hogy újra minden a régi legyen?

Én akarom és küzdeni fogok érte. Azt mondták a barátaim hogy kicsit vegyünk vissza a találkozásból, heti 1-re.

szerintetek ez segíthet rajta?



2019. júl. 2. 22:56
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
És szerintetek el mondjam most mit érzek ? Hátha ketten jobban meg tudjuk oldani ?
2019. júl. 3. 11:06
 12/12 anonim ***** válasza:
Mivel nem ő az oka elvileg a bizonytalanságodnak,így szerintem nem kéne elmondanod.Amiatt csak beparázna,rosszul esik neki,hogy nem kívánod már.
2019. júl. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!