Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az rendben van ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az rendben van ha egy ideig a nő "tartja el" a férfit és nem kér vissza semennyi pénzt?

Figyelt kérdés

Párom még tanul, én már dolgozok. Még nem élünk együtt, de mindig kér tőlem kölcsön, vagy veszek neki ruhát, kaját, meg amit kér (ezeknek az árát nem kérem vissza). Azt mondta az anyja hogy szerinte nem illene tőle visszakérnem a tartozásait se (ami jelenleg 80.000 ft) mondván hogy majd ha ő is dolgozik jövőre akkor majd ő is vesz nekem dolgokat meg ő is úgyis segít nekem. Szerintetek ez így rendben van és csak én túlzom el?

Rengeteg vita van a tartozásaiból mert ugye csak én vagyok a keresőképes.



2019. júl. 3. 18:31
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hogy ő a spíler esetleg te vagy minimalista... Egyáltalán hogy jöttetek össze???? Meghívatta magát pár italra és levett téged a lábadról azzal milyen jól bírja? Netán egy közös ismerős benyőgte róla a ” há’ jó arc ez a gyerek” szólamot és ezzel kenterbe is verte a valamire való ipsék tucatjait???
2019. júl. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem èltek együtt, marhára nem kötelessèged pènzelni. Csak egy pár vagytok, nem èlettársak. Az mèg ok, hogy nèha meghívod karjára, de èn se nem ruhaznám, se nem adnèk neki egy fityinget sem. Jó vicc....

Tartsa el az anyja, attól hogy van 3. Gyerek, mèg az első sem "repült ki".

Vagy menjen diákmelózni, ès akkor lesz pènze a hülyesègeire. Más is így tesz.

Tudod mikor fogod te látni az ő segítsègèt, majd szèpen lelèp, mert rájön "nem illetek" össze, vagy majd a fizetèsèt is elveri...

2019. júl. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

#10 persze lehet suli mellett dolgozni, de a környékünkön jelenleg semmi diákmunka lehetőség nincs. Ha meg van netán a tescoba diákmunka akkor oda is minimum heti 3x be kell járni, ő meg hétköznap nem tudna mert a sulitól baromi messze van gyalog szóval nem tudna még egy 4 órás műszakot se elvállalni, így meg fel se veszik. Vagyis régen felvették de mondták hogy este 8 óra utánig kellene maradnia, neki meg 8-kor megy az utolsó busza, nálam meg nem tudna aludni csak max havi 2x. Most nyáron meg gyakorlatozik, de azért meg amit kap az kb egyenlő a semmivel.


#11 még 14 évesen jöttünk össze neten, legelőször meg kórházban találkoztunk.

2019. júl. 3. 19:33
 14/27 anonim ***** válasza:

#13:

Mit tanul? A poén kedvéért.

2019. júl. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Szociális gondozó és ápoló, nekem is ez a szakmám van csak én már végeztem vele és most távoktatás formájában végzek még el egy fizetős szakmát.
2019. júl. 3. 20:02
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

És mi lenne ha te nem lennél? Meg kellene oldania ugyanúgy a helyzetét. Vagy esetleg ráakaszkodna valakire?

Nekem ami nem tetszik a történetben, hogy nem nagyon érződik a hála a részéről, illetve ha én valakitől kénytelen lennék elfogadni dolgokat, akkor igyekeznék a minimumon mozogni. Na most nem úgy fest, hogy ő nagyon igyekezne. Nem ő lenne az első,aki egyetem mellett dolgozik. De hát miért is tegye, neked köszönhetően nem szorul rá. És nincs olyan, hogy nem tud. Rengetegen tudtak, tudnak is jelenleg. Sok ember nehéz körülmények között él, a szülők nem tudják támogatni. Nem ő az első ilyen. Mondjuk a kedves anyuka is érdekes. Szerintem igencsak túlzásban elvárnak dolgokat. Teljesen természetes számukra, hogy te adod a pénz. Sőt! Szerintem felháborodnának, ha nem tennék. Viszont te tudod. Nehogy aztán mikor biztos(abb) lábakra áll, lelépjen. Mit ne mondjak, nem lépne még egy csöppet sem, ha így lenne. Vigyázz, mert könnyen megégetheted magad!

2019. júl. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom nálunk ez mindig természetes dolog volt. Bár nálunk azért nagyban befolyásolta a dolgokat, hogy ez tényleg kölcsönös volt. Mi se éltünk együtt még egyetem alatt, de simán volt olyan amikor csak egyikőnk fizujából költöttünk mert csak neki volt pénze éppen. Azért a kaját meg a mindennapi dolgokat én túlzásnak érzem, ezeket azért mi magunknak vettük. De mondjuk a közös programokat vagy a másiknak a szükséges nagyobb kiadásait simán fizette bármelyikőnk ha neki volt pénze. Következő hónapban meg fizetett a másik.

Igazából te ismered a párodat, te tudod, hogy ő fog-e rád ugyan ennyit költeni ha keresőképes lesz. Bár én azt nehezen hiszem el, hogy semmilyen diák vagy részmunkaidős munkát nem tudna csinálni. Azért egy felnőtt embernek legyen arra igénye, hogy legalább a napi szendvicsét ne a párja fizesse.

2019. júl. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Kölcsön csak úgy adj, ha számításba veszed azt, ha esetleg soha nem adja vissza. És nem fog hiányozni.

Ha a férjed lenne, vagy együtt élnétek, akkor oké, de így ne adj neki.

Anyakénk a gyermekemet addig fogom támogatni, amíg tanul és nincs önálló keresete. Szerintem neki is az anyjára kellene támaszkodnia. Ki fog használni mindig, most húzd meg a határokat.

2019. júl. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

A szociális gondozó pont az a büfé szak, amit le lehet tenni levelezőn is. Meg simán tud mellette dolgozni.

Viszont akkor se fog sokat költeni rád, ha elvégzi, mert nem lesz miből.

2019. júl. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
#16 oké, de nem pestiek vagyunk. Tőle a legközelebbi diákmunka 110 km-re lenne jelenleg, mivel az ország alján lakik. Még tőlem is 80 km-re lenne legközelebb ha nem nem vesznek fel a tescoba, pedig én azért nagyobb városban lakok. De itt sincs semmi lehetőség ezen kívül. Most meg már egy ideje meg van a létszám szóval mire megint diákot keresnének az leghamarabb jövőre lenne, de addigra meg már végez a sulival. Na meg mint mondtam dolgozott ott, de mivel nem tudott addig maradni ameddig kellett volna a busz menetrend miatt így kirúgták, nálam meg nem aludhat.
2019. júl. 3. 20:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!