Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz ha megirom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha megirom neki az alábbit? Lenn kifejtem a szituációt. N

Figyelt kérdés

By the way, nektek nincs olyan, hogy egy zene felidéz valami emléket, és már amikor felcsendülnek az első dallamok, megsajdul a szívetek? Én boldog voltam előző munkahelyemen, és van egy zene, amit akkor fedeztem fel és tetszett meg rögtön, mikor még ott dolgoztam. Hiába munkahelyen sosem hallgattam, eszembe juttatja a boldog időket, mikor ott dolgoztam, és hogy többé már nem, mert nem hosszabbították meg a szerződésem. És kifacsarja a szívem az emlék, a tudat, maga a zene így együtt...

Ez a fenti releváns a kérdésemhez. Mert megismertem munkahelyemen, ahol boldog voltam, és ahol többé már nem dolgozhatok, egy férfit. Rapidan beleszerettem, mert annyira nagyon olyan volt... Azt talán mondanom sem kell, hogy külsőre tetszett, pláne azok után, hogy megismertem a belsőjét. De belsőre borzasztóan az estem volt. Úgy éreztem, muszáj, hogy vele egy nap még együtt legyünk. Iszonyúan szerelmes voltam belé. De sosem történt a részéről közeledés, hogy valami több történjen. Én meg nem nyomultam. Nem kérdeztem rá, hogy lenne-e kedve randizni. Annyit viszont igenis megtettem, hogy minden lehetőseget megragadtam, hogy beszéljek vele, találkozzunk. Volt, hogy bókoltam is neki, azt pl. kerek perec megmondtam neki, hogy szerintem vonzó ember az átlaghoz képest, női szemmel kiemelkedőnek találom. Tettem mindezt az után, hogy valami megjegyzést tett magára, amivel nem értettem egyet. Rosszul mérte fel magát.

Aztán ugye kiderült mindez, hogy nem hosszabbítják meg a szerződésem, utolsó munkahetemen. Rettenetes volt. Mindneki búcsúzott, vigasztalt, adtak tippeket, hogyan tovább. De engem csak ő érdekelt, hogy többé nem láthatom majd. Ő is jött, mondtam neki, nem hosszabbítottak. Tőlem tudta meg a hírt. Láttam rajta, meglepte, nem örült neki, kicsit megütközött... Mondta sajnálja, a legjobbakat kívánta. Utolsó munkanapomon is láttam, elköszönt, ment haza, számára természetes volt az elválásunk, nekem azonban a szívem szakadt meg.

Mindennek 1 hónapja. Ez idő alatt 2X bementem munkahelyemre munkaidő végére, találkozni az ismerősökkel. Első alkalommal úgy történt, hogy ő is dolgozott aznap (direkt olyan nap mentem, amikor muszáj dolgoznia az ő munkakörével, azaz hétfőn), megpillantottam, amikor indult haza. Rákiáltottam már messziről. Felkapta a fejét, jött oda mosolyogva hozzám meg a többiekhez, akik megálltak velem dumálni. 2 mondatot ha váltottunk, aztán lépett is le. Ö nem érezte azt, amit én. Ez nyilvánvaló.

Második alkalommal azonban csak tetéztem a szívfájdalmamat. Dettó direkt hétfőn mentem, hogy biztosan a beosztása szerinti munkanap menjek be. És nem egyedül jött. Hanem kézenfogva... Egy lánnyal. Oda se jöttek, messziről köszönt nekem, a kolléganője mosolygott, én meg úgy éreztem, nehéz visszatartanom a könnyeimet. Az ismerőseim meg rögtön mondták is a friss pletykát, hogy folyton együtt vannak, a srác folyton a lányhoz mászkál munkaidőben, meg nem oda ül szünetben, ahová évek óta szokott, hanem oda, ahol a lány eszik.

De én készen allok elfogadni, hogy mással van, még ha fáj is. Talan, egy nap ha mindketten szinglik leszünk, ráírok, és lesz ami lesz. De addig is... Mást fogok keresni, remélem találok is.

Mégis úgy érzem, szeretnék irni neki, elmondani, hogy boldognak tűnik ezért örülök neki(k), de tudnia kell, hogy nekem végig tetszett. Csak ennyi. Nem kell, hogy emiatt bármi máshogy legyen, nem várok semmit ettől a vallomástól. Csak mégis szerettem volna, hogy tudja, volt valaki, volt egy olyan kollegája, aki őszintén szerette, aki sose szólt volna egy rossz szót se róla a háta mögött, akinek mindig fontos volt, akinek felvillanyozta a napját, hogy láthatta, és aki nem véletlenül lett barátja, es akiben macimálisan megbízhatott, mert biztos sosem tett volna ellene semmi rosszat, mindennek pedig egy oka van, hogy szerelmet érzett felé, még akkor is, ha ez nem lelt viszonzásra, és ő mást választott. És az a lany nagyon szerencsés, és jobban teszi, ha megbecsüli őt.


2019. júl. 3. 22:59
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
Nem értem minek tudnia róla, de ha szerinted ez szükséges akkor csináld.
2019. júl. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%
nem olvastam el, de gondolom te vagy a nő
2019. júl. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Egy ideális világban azt javasolnám: írd meg! De mivel nem élünk abban, nem tudom, mi lenne a jó megoldás.
2019. júl. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jobban teszed ha kiszállsz ebből a romantikusnak tűnő sztoriból...így is kezd már egy b kategóriás szappanoperára hajazni a történet.

Neked is jobb lenne valaki mást találni.

Próbáld elfelejteni, szerintem ne írj.

2019. júl. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Rockarc ***** válasza:
73%

Volt egy osztalytarsam, aki nagyon ossze akart jonni velem, de sose mondta, en meg akkor annyira "vak" voltam, hogy nem vettem eszre. Igazabol egy olyan "haverkent" tekintettem ra, akivel jo volt a suliban dumalni meg bolondozni, de semmi tobb. Rockercsajokat hajkurasztam akkoriban, o meg nem az volt, hanem egy visszahuzodo szomszedlany tipus. 2-3 evvel kesobb eszembe jutott, amikor katona voltam es marha sok idom volt az elet ertelmen toprengeni a 24 oras orszolgalatokban. Leesett, hogy mi volt a helyzet.


Megkerestem, randira hivtam, igent mondott, latszolag minden a legnagyobb rendben volt. Nagyon keszult, kicsipte magat, de egy tok mas lany volt, mint akit valojaban ismertem es kedveltem. Biztos en is sokat valtoztam, de o meg aztan nagyon. Csalodas volt, tobbet nem kerestem. Azota nem is lattam, es ma is banom, hogy akkor amikor lett volna lehetoseg osszejonni vele, szakitas utan, mindig mas kerult kepbe. Ha tudtam volna rola, eszembe sem jutott volna masfele menni.


Ird csak meg neki, nem fog elfelejteni. Ha viszonylag hamar "szabadul" akkor meg akar jol is sulhet el. Ha viszont csak par ev mulva, addigra akkorat fogtok valtozni, hogy mar szinte egymasra sem ismertek. De ezen ne muljon, hatha neked tobb sikered lesz.


43F

2019. júl. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges. En nem irnek neki. Massal van es barmennyire faj, nincs jogod bekavarni mas kapcsolataba. Engedd el, es orulj, hogy azutan jottek ossze, miutan te elmentel.
2019. júl. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ez felesleges... kb tobb mint egyertelmuve tetted hogy tetszik neked, ne hidd, hogy nem tudta. O nem erzett igy,nem akart toled semmit. A masik lanyt is a munkahelyen ismerte meg, szoval latod, ne az van, h nem mer lepni, ha vki tetszik neki...
2019. júl. 4. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne írj neki, hagyd békén
2019. júl. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Kedves érzékeny lànynak tünsz, ezer irom ne égesd magad ennek megirasaval. Magadnak soha ne hazudj máskor sem. Te nem örülsz ennek a lánynak, akkor örülnél, ha te lennél az a lány. Nem szeretted öszintén, mert nem is ismered, akkor lehet valakit megismerni, ha együtt laktok, még az együtt járás sem jelent semmit,mert lakva ismered meg igazán a másikat. Bele voltál zugva, ami rendben is van. Ezeket a csöpögös lelkére hatni akaró dumákat, hogy te igy ugy milyen erzelmes vagy felé, de elfogadod hogy ö mással van blablabla hagyd. Komolyan csak lejáratod magad, lerombolod a képet ami benne rólad él, akkor is ha az pozitîv. Aki elfogadja, hogy a másik mással van, az nem irkál. Hanem.sarkon fordul és továbblép.
2019. júl. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
By the way Te biztos nem Rapido oviba jársz?
2019. júl. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!