Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A külső befolyásolja az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A külső befolyásolja az ízlést tehát kövér férfi kövér nőt szeretne, csak mert általában ilyen párokat látok vagy lehet nem is vonzódnak egymáshoz, csak nincs jobb számár is jó effektus játszik itt?

Figyelt kérdés
2019. júl. 6. 13:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

9: Ne légy ilyen negatív! :(

Én is láttam már nem egy olyan párt, ahol a férfi jó mackós volt és átlagos volt a hölgy. :) Ha kedves hetesnek nem hinnél! :)


7: Kár, hogy kiestem a pikszisből xD (184/100)

40F

2019. júl. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
76%

Rengeteg kövér nőt látok vékony férfival és sokkal kevesebb kövér férfit vékony nővel.

Ugyanakkor sok a kövér pár, ahol mind a két fél hasonlóan elhízott.

Hisz nem hiába hazánk a 4. legelhízottabb ország a világon és ez meg is látszik.


Egyébként a szépség mindenkinél mást jelent, ízlések és pofonok.


Én vékony sportos nőként soha nem jönnék össze elhízott emberrel.

2019. júl. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nekem kövèr nőm van. Holott vèkony vagyok.

"Nincs ebben semmi fètis vagy komplexus ,szimplán csak nem volt mèg kövèr mikor 10 ève megismertem...

2020. jan. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Sajnos ez nem így van, legalábbis nálam. Én alacsony, elhízott, unszimpatikus és kimondottan rosszarcú férfi vagyok. Csakis a top nők, a model alkatú, bájos csajok tetszenek, azokhoz vonzódom. Képzelheted...
2020. jan. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!