Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ha azt mondom nem, gusztustalan vagy inkább most kibírom hogy 6napig nem megyek el így de békesség lesz?

Figyelt kérdés

A barátnőm elmegy nyaralni 6napra a családjával,és arra kért hogy addig ne menjek el inni este haverokkal mert akkor nyugodt lesz és utána együtt bepótoljuk ezt az "éjszakázast".

Igazabol mindig nelkule megyek el de nem iszok sokat viszont sokaig kint vagyok este. Nagyon szepen szeretne erre megkerni,megteheto?



2019. júl. 9. 15:00
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
18%
Mi vagy te, a kutyája? Ne csicskulj be.
2019. júl. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem egyáltalán nem fair, hogy ilyet kér tőled, mégis mire fel teszi, mivel indokolja? Ennek fényében döntenék. Írom nőként.
2019. júl. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Persze hogy nem vagyok. Probalom az o szemszogebol nezni hogy sose megyek el vele,es szeretne hogy nelkuke ne menjek plussz rossz lehet h messze van a parod es iszik.mit tegyek?
2019. júl. 9. 15:07
 4/26 A kérdező kommentje:
#2 es azzal hogy mindig nelkule Megyek es volt mar hogy 3oiraig azt sem tudta hol vagyok. Ilyenkor ideges es rosszul esik neki hogy mindenbol kihagyom ezert kerte hogy most addig ne es utana egyutt
2019. júl. 9. 15:08
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Ebben semmi logika. Ha ő úgysincs itt, akkor nem a vele eltöltött idő kárára szerveznél programot, tehát nem baromira mindegy, hogy otthon ülsz vagy sem? Meg mi az, hogy minden percedről el kell számolnod? Az érthető, hogy azt szeretné, hogy vele is szervezz programot, de ennek így semmi értelme.
2019. júl. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Ha otthon vagyok nyugodtabb mintha elmennek inni lenyegeben
2019. júl. 9. 15:12
 7/26 Noblesse Oblige ***** válasza:
86%

De neki nem tökmindegy, hogy amíg ő nyaral, te mivel töltöd az idődet?


Én nekem sem tiszta ez az egész.

2019. júl. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát, te tudod. Nekem ennek semmi értelme és ezt így el is mondanám. Mondjuk nekem a bizalmatlanságnak még a szikrája sem fér bele egy kapcsolatba, de az sem, hogy te csakis nélküle szervezel programot, szóval összeilletek.
2019. júl. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
58%

Én is nyugodtabb lennék! Szerintem 6 napot ki lehet bírni. Vagy hívd magadnoz a haverokat úgy hátha nyugodtabb.

N

2019. júl. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Sztem sincs benne logika.Ha otthon vagytok mind a ketten ,de Te elmész szórakozni,akkor nem aggódik? Ráadásul nem is jártok együtt szórakázni,akkor minek ígérgeti,hogy ha visszajött bepótoljátok?Mitől lesz nyugodtabb most,hogy távol van,de te otthon maradsz,és miért nem nyugtalan mikor nem nyaral,de Te inni mész?
2019. júl. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!