Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ha azt mondom nem, gusztustalan vagy inkább most kibírom hogy 6napig nem megyek el így de békesség lesz?

Figyelt kérdés

A barátnőm elmegy nyaralni 6napra a családjával,és arra kért hogy addig ne menjek el inni este haverokkal mert akkor nyugodt lesz és utána együtt bepótoljuk ezt az "éjszakázast".

Igazabol mindig nelkule megyek el de nem iszok sokat viszont sokaig kint vagyok este. Nagyon szepen szeretne erre megkerni,megteheto?



2019. júl. 9. 15:00
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Kaptam hideget meleget.

Tökmindegy neki mivel töltöm az időmet egyedül ez zavarná. Hogy nélküle éjszaka iszok.

Kicsit bizalmatlam velem szemben ebben tisztában vagyok és arra is gondoltam ha megteszem neki Biztos nőne a bizalma..

2019. júl. 9. 15:21
 12/26 A kérdező kommentje:
#10es akkoris szokott aggódni,de mondta,hogy mig nyaral nem akar idegeskedni. Miattam nem járunk el közösen de megbeszéltük hogy kovetkezonek elmegyunk egyutt.
2019. júl. 9. 15:22
 13/26 A kérdező kommentje:
+ azaltal hogy ha nem megyek el addig egyutt ezt bepotoljuk
2019. júl. 9. 15:23
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
De akkor nem bizalmatlan,mikor ő is otthon vagy,de elmész az éjszakába?Semmi különbség.
2019. júl. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Mindig bizalmatlan. Ebben nincs kulonbseg. Szerintem o ugy erzekeli a tavolsagot mint egy veszcsengo igy jobban aggodik vagy nem tudom.
2019. júl. 9. 15:24
 16/26 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Közhely alert, de...


... bizalom nélkül nincs kapcsolat!

2019. júl. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Nevetséges.Az a bepòtoljuk se fog megtörténni,akkor se ha haza ért.Ha alapból bizalmatlan,akkor be kell neki hódolni,nehogy hisztit csapjon?Mi értelme?Adtál okot a bizalmatlanságra?
2019. júl. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Nincs bizony:( esetleg ezzel jot tennek a bizalmanak?
2019. júl. 9. 15:29
 19/26 A kérdező kommentje:

Tenyleg elmennenk egyutt ha hazajon,igy erti hogy addig ne menjek de egyutt bepotoljuk.

Adtam neki okot jol tudom.

2019. júl. 9. 15:30
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Van egy rossz hírem, apukám, ebben a kapcsolatban már sosem lesz köztetek bizalom. Ha alapból ilyen típus, akkor azért, ha pedig eleinte megbízott benned, de te adtál okot az ellenkezőjére, akkor azért, mert ami egyszer elszállt, az már soha, de soha nem jön maradéktalanul vissza. További kellemes szenvedést mindkettőtöknek ebben a fostalicskában, biztos megéri az a fene nagy szerelem.
2019. júl. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!