Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme folytatni vele?

Figyelt kérdés

Mostanában ismerkedtem meg egy fiúval.

A porblémám viszont az, hogy fuvezik.

Nem volt még soha ilyen barátom.

Mire számíthatok? Milyen ember az ilyen?

Mondta, hogy egy nap többször is csinálja.

Van így értelme komoly kapcsolatot építeni vele?



2019. júl. 9. 21:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
65%

#10 A palid simán veréb volt

Miért kell csóri lányt kiábrándítani? Ahhoz hogy valaki egy lusta, primitív barom nem biztos hogy van köze a fűnek. Sőt!

2019. júl. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Rockarc ***** válasza:
100%

Vannak olyan ismeroseim, akik nem vetettek meg a fuvet. Nem volt veluk semmi gond, de olyan 30 eves korukra motivalatlanok lettek, 40 evesen meg kihalt beloluk minden emberi dolog. Meg mindig nincsenek felmeresek a fu hosszutavu hasznalatanak a hatasairol. Szerintem keress olyat, aki nem fuvezik, kar az ilyen "csak egy kis fun" mentalitasu emberekre szanni az idot. Legalabbis csaladapat ne csinalj belole.


43F

2019. júl. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó ára a fűnek amit én tudtam grammja kb. 2500Ft volt. Ha napi 3x csinálja 1 nap 1g biztosan elmegy neki. Ehhez társul a tekeréshez használt dohány, ha nem dohányzik csak ehhez veszi akkor legyen 4 naponta +1500Ft plus a cigi papír.


Az neki heti kb. 19 000Ft. Ha figyelembe veszem a pesti átlag béreket (kb 250 000 Ft/hó) akkor emberünk csak a függőségére költ belőle havi 80 000Ft-ot.


És ez csak az anyagi része. Én ilyen közegben nőttem fel sajnos. Reggel amíg nincs meg nekik az első "cigijük" idegesek, fusztráltak. Mondhatnám azt is hogy akik már ennyire űzik a dolgok akkor a "normálisak" amikor éppen bevannak szívva.

Szerintem nincs értelme belemenni vele egy kapcsolatba mert 2 opció van:

a.) vagy kiábrándulsz belőle időközben és akkor bántottad mindkettőtöket

b.) vagy mint itt pár kommentelő rávesz hogy ebben ugye semmi rossz nincs próbáld ki te is hogy meglásd majd te is függővé válsz

2019. júl. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
92%

Akik azt mondják, hogy nem baj, azok vagy nem ismernek ilyen embert, vagy ők is érintettek, ezért szépítik.

Persze biztos van egy 1%-os réteg, a szabad liberálisok, akik nagyon tudatosan élnek vele, de messze túlnyomó részt nem ezek a példák

2019. júl. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
73%
Ótvar ember az ilyen. Szóba ne állj vele!
2019. júl. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Sok kollègám csinálja. Napi többször is.

Van aki ezzel kezd reggel, addig el sem bír indulni munkába. Van, akinek szinte már kötelezően ez a napi befejezès, hogy megnyugodjon ès tudjon aludni, mert túlpörgette az a drog amit azèrt használ, hogy bírjon dolgozni.

Volt olyan hogy lebukott a szállító. Akkor volt csak hadd el had. Sokuk tiszta idegbeteg volt, hogy nincs mit szívni.


Èrtem èn, hogy jó ember, akivel ismerkedsz. De kellenek ezek a dolgok neked?:

Kèsőbb sem lehetsz vele közös kasszán. Rengeteg pènzèt elviszi a fű. Közös kasszán rajtad keresnè hol lehet mèg spórolni.

Mi lesz, ha nem jut hozzá napokig? Láttad már hogy viselkedik akkor?

Mi lesz, ha lebukik? Akkor mennek lakáskutatást vègezni a rendőrök. Őt bírságolják, kötelező rehabra küldik. Kell ez neked?

Nem utolsó sorban a fű büdös is.


Ha nem ránt tèged magával, akkor sem mèsz vele sokra. Aki ennyit szív, az nem teszi le csak úgy. Akarsz ilyem apát a gyerekeidnek? Az megint más, ha szökőèvben egyszer beszerez egyett. De napi szinten többször is?

Csak kèpzeld el hogy bemutatod otthon ès bűzlik a ruhája a fűszagtól.

2019. júl. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
No...Akkor figyelj. NE akarj tőle semmit. Az én párom 20 éven át csinálta,amikor mi összejöttünk,javarészt már CSAK fű volt. Napi több alkalom. Dolgozni nem volt kedve,segíteni nem volt kedve. Amihez volt kedve az a döglés,fű beszerzése és a szívása.Mivel dolgozni nem volt kedve sokszor tőlem lopta el az árat,ha eldugtam a pénz kihisztizte,hogy vegyünk. 4 évig tűrtem. Piszok nagy szarban voltunk anyagilag,lakbérre is alig tudtam összekaparni a pénzt,de fű kellet,mert nem tud aludni nélküle,nem tud gondolkodni ,problémat megoldani nélküle. Mondjuk a probléma megoldás annyi volt,hogy szétcsapta magát és vagy aludt vagy fekve a semmibe bámulva vihogott.... Megelégeltem és valásztás elé állítottam. Segítettem neki leállni ezzel a szarral. Érdekes módon tud aludni,tud gondolkodni azóta. Akárhogy is mondják itt az okosok,hogy ez csak fű,hidd el nekem,eltudja cseszni az életed ezzel a szarsággal. Ne akard ezt. Ezt az időt az életedből olyan emberre is tudod fordítani,aki normális. ☺
2019. júl. 10. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Torcsa90 ***** válasza:
3.as azért azt nem mondanám hogy a fű nem veszi el senki agyát. [link]
2020. dec. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!