Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hülyeség lenne azért szakítano...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeség lenne azért szakítanom a barátommal, mert nincs semmi motivációja?

Figyelt kérdés

Egy éve járunk és az utóbbi pár hónapban nagyon feltűnő a motiválatlansága. És őszintén zavar is. Én folyamatosan küzdök, mert céljaim vannak az életben. Szeretek élni a hobbimnak, szeretem a munkámat és jó érzés fejlődni benne. Büszke vagyok rá, hogy kevés fizetést kaptam az elején, de most már jobban állok, szóval haladok. Szeretek új dolgokat kipróbálni és sok mindenre nyitott vagyok. Szeretek utazgatni és a barátaimmal lenni. Az viszont probléma, hogy nagyon szigorú vagyok saját magammal szemben. A barátomban az tetszett, amikor megismertem, hogy ugyanúgy érdeklődő és nyitott, mégis laza. Most már látom, hogy a lazaság mögött a motiválatlanság áll. Ő maga is egyetért ezzel. Azért nem értem, mert nagyon okos és művelt, sokra vihetné. Azt mondta azért nincsenek nagy álmai, mert olyan lehetetlen dolgokat akar, mint visszautazni egy régebbi korba vagy elrepülni a Holdra. Ezek nem sikerülhetnek, tehát nem töri magát. Most a doktoriját végzi, és nagyon büszke voltam rá az elején, de bevallotta, hogy totál hidegen hagyja az egész. Ha van annyi pénze, hogy nem hal éhen, az bőven elég. Ha nem végzi el a doktoriját, az is rendben van, akkor legfeljebb elkezd egy másikat. Dolgozni se nagyon akar, mert arra mindig lesz pénze, hogy ne halljon éhen. Nem kell mindenkinek karrieristának lennie vagy a pénzt hajkurásznia, ezt nem is várom el senkitől, de a motiváció hiánya az kiábrándít. A párkapcsolatunkban nagyon motivált és odateszi magát,de nem tudom ezt különválasztani, egyszerűen teljesen más az életszemléletünk. Ráadásul az ő hozzáállásával ha családunk lesz, akkor is mindig csak magamra számíthatok.

29N és 29f



2019. júl. 10. 09:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

" az ő hozzáállásával ha családunk lesz, akkor is mindig csak magamra számíthatok."


Ez a lényeg. Ha ezt akarod, és nagy a szerelem, akkor hülyeség, ha nem akarsz egész életedben megszakadni, míg a másiknak elég egy szelet száraz kenyér a legközelebbi kukából, és a gyerekeidnek is többet akarsz adni a minimálisnál, akkor szakíts.

2019. júl. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Mivel nem tudod elfogadni az ő motiválatlanságát, hozzáállását az élethez, így hosszabb távon nem lesz sok jövőtök együtt.Más a személyiségetek, a céljaitok sem ugyanazok.Az ellentétek nem mindig egészítik ki egymást, legalábbis tartósan nem lesz sikeres a legtöbb esetben.
2019. júl. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
En erre csak azt tudom mondaninh tipikus. A legtobb kan altalaban elvan low level, a nostenyek meg tele vannak eletcellal, amit sokszor a pasitol is elvarnak h segitsen megvalositani. Plusz majd tartsa el a pulyakat, lehetoleg ne szarazkenyeren. Szoval ha akarsz kolkoket belathato idon belul, akkor ugyis dobbantani fogsz.
2019. júl. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valójában el tudna jutni a Holdra, ha nagyon akarna... Musk bármikor mehetne. :D
2019. júl. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarsz családot, gyereket, akkor ne csessz ki a leendő gyerekeddel és ne ilyen apának szüld meg. Tényleg minden a te nyakadon maradna. Ha viszont így akarsz élni a következő 30 évben, akkor maradj csak vele. Arra ne számíts, hogy változni fog.
2019. júl. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én már rég leléptem volna, már az elején. De ehhez az kell, hogy az ember lánya tudja, hogy pontosan mit akar. Én eleve magamnak férjet, a gyerekeimnek apát kerestem, így amióta ezt eldöntöttem, az ilyen "életigenlő, dolgozni lusta" alfahímeket csak szexre használom, ha egyáltalán. Ez nekik is kényelmes, és nekem se kell magyarázkodnom.
2019. júl. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem hülyeség. Nekem is volt ilyen exem. Nem volt benne semmi életrevalóság,semmi tenniakarás. Járt egyetemre,de nem vette komolyan,nem is érdekelte a szak. Én sajnos nem jutottam be,de kerestem magamnak más lehetőséget és elkezdtem teljesíteni eg régi álmom. Megszerveztem az életem és küzdöttem. Míg ő sopankodott,panaszkodott,hogy milyen rossz neki,mert céltalan. Semmi terv,semmi elképzelés se munka,se párkapcsolat,sem megélhetés terén. Nekem nem erre volt szükségem.
2019. júl. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!