Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Diplomás nő létemre normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diplomás nő létemre normális, h kicsit cikinek érzem, h a párom csak egy recepciós?

Figyelt kérdés

2019. júl. 12. 16:11
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
93%
#8: Nem álszent, hanem érző, gondolkodó ember. Te vagy felszínes, de ne aggódj, majd az évek megtanítanak rá, mennyire bekorlátol ez a gondolkodás. Az igaz szerelemtől így nem nagyon kell félned.
2019. júl. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
92%

Ezért pont hogy fel kellene rá nézned!

Most nem azért, de én is otthagytam az egyetemet, pedig mát szakdolgozat is készen volt. Csak nálunk is családi tragédia miatt munkát kellett vállalnom.

Neked inkább az a bajod, hogy a saját családját "picit" eléd helyezte.

De ezt nyilván nehezen érti meg az, aki nem élt át ilyet és/vagy nem olyan a kapcsolata a szüleivel.

Tudod, nem akarlak elkeseríteni, de a való élet se nem HOLLYWOOD-i happy end, se nem Brazil szappanopera.

2019. júl. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
25%

#11 köszi az aggódást, körül vagyok zsongva fiatal, csinos, magasan végzett, világotjárt lányokkal, úgyhogy egyelőre túlélem :D

Nem értem miért hisztiztek azon, hogy valaki magának és a párjának is magasra teszi a lécet.

Persze van hogy megtetszik egy bolti eladó lány, vagy ilyesmi, és jól is érezzük magunkat, de csak lazább kapcsolatban. Aki nem beszél tárgyalóképes angolt pl, azzal nem tudok tervezni egyszerűen, a barátaim 80%a nem beszél magyarul.

2019. júl. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
Ne haragudj utolsó, h ezt mondom de aki ennyire erősen reklámozza a "képességeit" annak általában nincsenek "képességei". :)
2019. júl. 12. 17:04
 15/36 anonim ***** válasza:
82%
Nem értem mi köze a diplomának a szerelemhez. Miért kellene diploma a párodnak? Az nélkül is tud szeretni,tisztelni. Amúgy a diploma nem egyenlő az intelligenciával. Ismerek sok olyan embert,aki egy érettségis bizonyítvánnyal intelligensebb,mint egy diplomás.
2019. júl. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
19%

#14 milyen képességemet reklámoztam? Hogy külföldi körökben mozgok?

Ha leírnám mivel foglalkozok az tényleg felvágás lenne, de azt hiszem azért ez nem az.

Megértem, hogy valakit felhúz, hogy vannak emberek akik kompetens partnert szeretnének, és aki úgy recepciós hogy nincsen belőle reális kiút, az nálam nem számít annak. Én is dolgoztam takarítóként, de mellette a mérnöki diplomámat fejeztem be.

2019. júl. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
0%

Eléggé, mert ha snassznak érzed, minek jöttél vele össze?


Egy programozóval ugye egy szinten érzed magad?

2019. júl. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
87%

Remélem a barátod hamar talál jobbat. :D

Egy kis tágítás akik annyira le nézik a receseket (én is voltam) egy 4-5 csillagos szállodában nem vesznel fel esetlen idiótákat recepcióra, valamint akik oda bekerülnek valszeg nem csak egy nyelvet beszélnek és felének tuti, h van diplomája is.

A gyakori kérdéses mérnöknek meg azt üzenem, h itt bármit lehet hazudni, ha szeretnél holnap már pilóta is lehetsz. XD

2019. júl. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
13%

Kizárólag a TE magánügyed, hogy milyen dolgokat tartasz fontosnak, senkinek semmi köze hozzá és legfőképpen nem ítélhet el miatta.


#8nak totál igazat adok abban, hogy mennyire álszent válaszok születtek.

Ha gyerekes anyukara, alacsonyabb férfire, kövér nőre iranyul a kérd3s, akkor jönnek az érvek, hogy más gyerekét nem, fel akar nézni, ösztönök, igényesség, stb.

Ez is egy szempont, semmivel sem jobb vagy rosszabb, mint más szempont. Legfeljebb leszűkíti vagy megnehezíti a dolgokat, de ez a kérdező választása és kizárólag az ő dolga.

2019. júl. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
17%

Jajj, kérdezo, te is jó helyen kérdezed ezt. Mintha nem tudnád, hogy itt bőven átlag alatti a diplomások aranya, és ostoba, buta, beképzelt vagy, ha diplomás létedre diplomást akarsz.

Persze ezek a nagyszerű emberek mélységesen ki lennének akadva, ha az érettségijuk mellé 8 altalanost végzett párt javasolnék, hogy nem az érettségi teszi az embert. Az rögtön más lenne!

2019. júl. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!