Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Diplomás nő létemre normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diplomás nő létemre normális, h kicsit cikinek érzem, h a párom csak egy recepciós?

Figyelt kérdés

2019. júl. 12. 16:11
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
81%

Kapásból kb 2000 rosszabb és pénzben is rosszabbul fizető állást sorolok fel.

Nem hiszem, h egy recepción főleg ahogy előttem is írták 4,5 csillagos helyeken olyan gáz lenne ezt a munkát végezni!

Pesten szerintem simán van 300-400 ezer vidéki városokban is szerintem 210-250 között mozoghat a nettó bér. (Bár ezt inkabb te tudod, mármint a kérdező.)

2019. júl. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
70%
Jaj te az én barátnõm meg folyékonyan beszéli az angolt. Tudod mi a foglalkozása? Konyhán mosogat. De lehet tudnék sorolni egy csomó más olyan tulajdonságot mint az "olyan körökbe mozgó" pénzhajhász emberek nem is ismernek. Kérdezõnek is ajánlom így próbáljon a párjához állni. Mert lehet hamarosan még egy recepciósnak sem leszel elég, és kidob a f.. Ba
2019. júl. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:

Egy diploma amivel megkapod a garantált bérminimumot miért érne többet szerinted? :D

Nyilván van sok ténylegesen hasznos diploma is, de aki tegyük fel elvégzett egy BTK-t annak nem biztos, h annyira "verni kellene a mellét."

Üdv egy diplomás aki nincs elszállva! :)

2019. júl. 12. 18:24
 24/36 anonim ***** válasza:
58%
Lol, na milyen diplomád van? Csak nem marketing/emberi erőforrások/turizmus/szociológia/pszichológia etc?
2019. júl. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
89%
Na kezdődik mindjárt jön az, h mindenki mérnök, ügyvéd, programozó, orvos stb.
2019. júl. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
66%
Kérdező, azért egy BTK-n végzett tolmács-fordítót nem néznék le, de ha te azt is kevésnek érzed magad, lehet menni levelezőre, megcsinálni. Van ott is kb. akkora fluktuáció, mint egy műszaki karon vagy orvosin.
2019. júl. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
88%

Nem nézném le, főleg ha családi probléma miatt kellett otthagynia a tanulást.

Elég szép dolog, mert majd az ő családjáért is megtesz majd mindent.

És ez amit becsülni kell.

2019. júl. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
0%

Ez komoly?!

Levelező, és azt hiszi stresszesnek.

Ugye tudod pajti, h a levelezős diplomákat nem veszik egyenrangúnak a többivel?

2019. júl. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
81%
Igen, ciki. Pláne hogy voltak ambíciói arra, hogy diplomát szerezzen, de emberségesebb, mint legtöbben vagyunk és emiatt nem tette meg (ha igazán szeretné, a lehetősége még megvan, az a fontos). Mindenkinek a szíve joga, neked is, hogy milyen párt választ magának. Mivel cikinek érzed, nem fogod azt érezni, mellette a helyed. Egyébként én is diplomás nő vagyok, páromnak nincs diplomája, de soha nem zavart, eszembe sem jutott, hogy ez zavarjon.
2019. júl. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
84%

Az utolsónak hatalmas pacsi!!

Csak ő vette figyelembe hogy a párod még bőven szerezhet diplomát, de ő előbbre tartotta a családot és ez szerintem alapvetően elárulta róla hogy jó ember!

Neki ciki hogy ilyen barátnője van.

2019. júl. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!