Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom túl?

Figyelt kérdés
Férjemmel 4 éve házasok vagyunk, mostanság van ez a Trónok harca mánia.., engem kicsit idegesít ugyanis a filmet első evadtol a végéig nézte aztán most könyvben olvassa,aztán valamelyik nap elő ált hogy neki tetoválás kell ilyen trónok harca logóval.Mikozben ezeket csinálja abszolút nem figyel rám.nem beszélgetünk,stb. mintha nem is lenne a házba,mikor még említem neki az a válasz hogy tőlem nem lehet semmit és meg haragszik.Szerintetek túl reagálom?

2019. júl. 14. 06:32
 1/8 anonim ***** válasza:
49%

nem te, vele van a baj:D

ez már beteges, mondom ezt úgy hogy én is szeretem de nem ennyire, viszont sok mást is nézek, és ami igazán tetszik azt még pluszban kiscreenshotolom, na de hogy egy kapcsolat is rámenjen erre az túlzás


vigyázz hamarosan jön az előzménysorozat is:D

2019. júl. 14. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nektek nem a trónok harca mániával van bajotok, (én se vagyok oda érte).

Azt látom hogy mindketten a saját magatok módján próbáljátok jól érezni magatokat, miközben fogalmatok sincs a másik valódi igényeiről.

Szerintem az, hogy ennyivel magával ragadja is csak azt jelenti, van valami üresség az életében.

Segítek, nem az a megoldás, hogy vele van a baj.

Illene egy kis tudatosságot vinni ebbe a kapcsolatba és nem csak egymás mellett élni, mint két szobanövény.

2019. júl. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2019. júl. 14. 08:00
 4/8 anonim ***** válasza:
2# -nêl az igazság.
2019. júl. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
15%

Mi az a Trónok harca? 🤪

31F

2019. júl. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Csinálj programot. Addig együtt vagytok a könyv meg otthon még haza nem értek. Utána olvashat tovább.
2019. júl. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sajnos a telefonjában és mindenhol máshol is le van töltve pdfbe tehát bárhol tudd olvasni :)
2019. júl. 14. 11:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért az már oltári nagy pofátlanság lenne hogy amikor veled van is olvas a telóján. Egyszer vettem el a párom telefonját mikor együtt voltunk és arra is tett hogy mit beszélek neki így hát elvettem. Tanult belőle.
2019. júl. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!