Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párotok telefonja nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotok telefonja nálatok maradna, belenéznétek?

Figyelt kérdés
Függetlenül attól hogy bízol benne,kíváncsiságból.
2010. júl. 10. 22:03
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Most akkor én biztos nagy szemét vagyok, de amikor úgy van kedvem fogom a telefonját és simán belenézek, sms-ek hívások, sosem szól érte, nincs titkolni valója előttem. Ez oda vissza, bármikor megnézheti a telefonomat. Mi ebben pofátlanság ezt nem értem. Nálunk ez tök természetes és semmi rossz nincs benne.
2010. júl. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

a pofátlanság ott van: ha valaki féltékeny és úgy nézi a telot, akkor a legártatlanabb sms-ből is balhé lesz, mert aki féltékeny a legnagyobb hülyeségből is elefántot csinál

elég annyi, hogy ellenkező nemű a másik akitől jött valami

és a pofátlanság az alaptalan számonkérés, ez egyfajta személyi jogok megsértése, szabadság korlátozása

2010. júl. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
ha nagyon dugdosná,akkor igen!mert akkor gyanut fognék,hiába pofátlanság,akkor is kiváncsi lennék hogy mit rejteget!de tényleg nem kell itt az álszent duma,mert sztem mindenki megnézné!ha lenne rá mód!
2010. júl. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Én kíváncsiságból belenéztem régen a párom üzeneteibe. Tudtam hogy általában törli őket, de örömmel konstatáltam hogy az én jelentősebb üzeneteimet megőrizte. Tök jól esett:) persze nem vallottam be neki...
2010. júl. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
hát nem direkt hagyta nálam,csak elraktam a táskámba,hogy ne hagyjuk kint a strandon,aztán a fáradtságtól eszünkbe se jutott h nálam maradt.de nem nézek bele:) tudom h szeret,vannak lánybarátai,de tudom h nem csalna meg.
2010. júl. 10. 23:12
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Én töredelmesen bevallom piruló fejjel, hogy 1000%, hogy belenéznék. Ha valami személyeset látnék, azt senkinek nem adnám tovább, szóval semmi titkos nem szivárogna ki. Az vezetne, hogy tudni szeretnék a rejtettebb dolgairól is.

Lehet leszólni, én csak a kérdésre válaszoltam. Őszintén.

2010. júl. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

én amikor azt hittem köztünk minden szép és jó...

és ott volt a kísértés, a számítógépben az előzmények....

és csak hogy meglegyen a hab a tortán alapon néztem bele, nem féltékenységből....

megtudtam, hogy társkeresőzik!

azóta persze kiregisztrált, de a szálka megmaradt és erre lehet rámegyünk, mert most én társkeresőzök, és ezért.

2010. júl. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
én bevallom őszintén mindent megnéznék a telójába....
2010. júl. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen kedvem van. Meg ha őszinte, akkor semmi meglepőt nem találok benne...
2010. júl. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
Persze hogy belenézek :) de általában Vele szoktam :)Vagy mutatja amire kiváncsi vagyok :) Nincs ezzel semmi probléma :) Attól még nagyon szeretjük egymást ,és meg bizunk egymásban :) 17L
2010. júl. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!