Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan 26 év körüli srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan 26 év körüli srác köztetek aki úgy érzi, hogy soha nem lesz igazán szerethető barátnője?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem! Egy igazán komoly kapcsolatom volt ami 1 évig tartott, meg utána kb. 10 rövidebb távú, és most is úgy érzem, hogy max. rövid táv alakulhat ki, ha épp a csillagok együtt állnak, esetleg a csaj is spicces. Úgy érzem nem csak az a baj, hogy rossz helyen keresek, hanem az is, hogy nagyon a korban vagyok,már nincs meg az a hely ahol igazán lehetne keresgélni/ismerkedni, és nem tudok megfelelő energiát fordítani az egészbe. Akinek hasonló a helyzete, ahhoz olyan kérdésem is lenne, hogy bár úgy érzi, hogy nagyon nagy szerencse is kell hozzá, próbálja folyamatosan, vagy van e esetleg olyan, aki már teljes mértékben letett erről?
2010. júl. 11. 00:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

2. vagyok...


A többiek sem nyafogásnak veszik, mert jól leírtad, hogy mi a baj, mi bánt, stb...


Nem értem, hogy mi lehet a gond, miért nem tudod elfogadtatni magad, ez valószínűleg örök rejtély marad számomra. Bár, lehet összehoz minket a sors, ki tudja. :D

2010. júl. 11. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Írj privit :) ki tudja! Hátha nem laksz túl messze...:)

Én nagyjából értem mi lehet annak az oka, hogy még nem jött össze, de most nem fejtem ki...mert én is álmos vagyok, és megyek aludni... Na szia!

2010. júl. 11. 02:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!